V srpnu 2018 vyšly tyto články:

3.8.Gólmanskou jedničkou bude Jakub SoukupLucie HorčičkováJak již předeslal Jiří Jakubec, novou posilou vrchlabského A-týmu je třiadvacetiletý gólman Jakub Soukup. Proč dal přednost vrchlabskému klubu před WSM ligou, podle jakého známého sportovce nosí číslo 46 se dozvíte v krátkém rozhovoru...
8.8.První přátelský zápas na vrchlabském leděRaina TomanováNová sezóna je pomalu tady a je čas se "rozcvičit" v pár přátelských utkáních. HC Stadion se postupně utká s Kolínem, Dvorem Králové, Jabloncem a Trutnovem. První duel je na programu už ve čtvrtek 9.8. od 19. hodin.
9.8.První přípravný zápas skončil lépe pro KolínVRC - KOL 0:1, 0.kolo | Raina TomanováPo odehraným šedesáti minutách, kdy nepadla ani jedna branka, muselo přátelské utkání rozhodnout prodloužení. Po problémech s domácí brankou, která musela být vyměněna, si skulinku ve vrchlabské obraně našel Semirád, který vystřelil pro svůj tým výhru.
16.8.Ke druhému přátelskému utkání zajíždí HC Stadion do KolínaKOL - VRC 4:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováVe druhém přátelském utkání se postaví HC Stadion Vrchlabí opět proti Kolínu. Týmy se spolu ve čtvrtek 16.8.2018 setkají již po druhé, ale tentokrát na ledě v Kolíně.
16.8.Také druhý přípravný zápas HC Stadion prohrálKOL - VRC 4:2, 0.kolo | Raina TomanováDruhé přátelské utkání odehrál tým HC Stadion Vrchlabí, znovu proti Kozlům. Tentokrát se hrálo na kolínském stadionu, kde se domácím dařilo. Po dvou třetinách vedli již 3:0. Ve třetí části se Vrchlabí sice snažilo srovnat krok, ale na Kolín už nestačilo a odváží si další prohru.
17.8.Další zápas odehraje Stadion na ledě Dvora KrálovéRaina TomanováPro Dvůr Králové to bude první přípravný zápas ve druhé lize. HC Stadion už má za sebou dvě utkání, obě proti kolínským Kozlům a ani jeden zápas se Vrchlabí nepovedl.
18.8."Už se těším na atmosféru při mistrovských utkáních" říká Tomáš KynčlLucie HorčičkováDalší novou tváří vrchlabského A-týmu je dvacetiletý obránce Tomáš Kynčl, který se vrací zpět z hradeckého Mountfieldu na vrchlabský led, kde s hokejem jako malý začínal. Prozradil, čemu se rád kromě hokeje věnuje a také jak hodnotí přátelská utkání proti Kolínu.
18.8.HC Stadion porazil HC RODOS Dvůr KrálovéDaniela UdatnáHC Stadion veze z ledu ve Dvoře Králové svou první výhru v sezóně.
22.8.Nové posilyDaniela UdatnáPřinášíme Vám vyjádření Jiřího Jakubce k novým posilám A týmu pro sezónu 2018/2019.
22.8.Čtvrtý přípravný zápas odehraje Stadion v JablonciRaina TomanováUž čtvrtým zápasem pokračuje příprava vrchlabského A týmu. Tentokrát se utkají s Vlky z Jablonce nad Nisou, kteří mají za sebou stejně jako Stadion tři utkání.
23.8.Proti Jablonci se Stadionu nedařiloJAB - VRC 5:2, 0.kolo | Daniela UdatnáDalší, v pořadí už čtvrté utkání, odehrál HC Stadion v přípravě na novou sezonu. Proti Jablonci ale nedokázal skórovat, soupeř ho přehrál poměrem 5:2.
24.8.Děti moje,hr na ně...Lucie HorčičkováTrenér mládežnických kategorií Honza Žďára přináší několik slov k průběhu letní přípravy a přípravám na novou sezonu mládeže.
29.8.K dalšímu zápasu zajíždíme do TrutnovaRaina TomanováPo týdenní pauze opět HC Stadion nastoupí do zápasu. Tentokrát se vydá do nedalekého Trutnova, kde si proti sobě střihnou první vzájemný duel.
31.8.Proti Trutnovu se vrchlabským dařiloTRU - VRC 2:5, 0.kolo | Raina TomanováPáté přátelské utkání dopadlo lépe pro hostující tým. Domácí Trutnov hostil HC Stadion v přípravném zápase, ale na vrchlabský tým nestačil. Vrchlabí vyhrálo poměrem 5:2 díky dvoubrankové první a třetině třetině. Odvetné utkání se odehraje příští týden ve středu na vrchlabském stadionu.