HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
17.10.2021, 19:34
 
 
Pochvala celému týmu za skvělou podívanou. Nádherný zápas, radost pohledět.
Jen ti rozhodčí, včera opět zoufalá katastrofa.
 
 
17.10.2021, 18:23
 
 
To Pepik447...
Ano, už jsem to tady tak trochu napsal, byli jsme na ně výborně připraveni, věděli jsme jak přechází k nám do obr. třetiny a čekali jsme na ně ve středním pásmu.Tohle jde na hrb trenérský partě, odvedli výbornou práci...
Někdo před časem tady psal že potřebujeme trenéra... Nebudu hledat kdo to byl, ale vzkazuju mu, ať se zamkne do koupelny k zrcadlu, podívá se na sebeba lehce se sám propleskne... My trenéry máme Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
17.10.2021, 08:37
 
 
Ztotožňuji se se všemi pode mnou (horal0007, paboubek a ostatní). Gratuluji našim klukům za výborný zápas a jak všichni makali. Určitě výhra nebyla kvůli tomu, že soupeř nám daroval góly svými "individuálními chybami". K těm "individuálním chybám" jsme jej vlastně donutili my, svojí hrou. Je vidět, že v naší kabině "něco" proběhlo, protože poslední dva zápasy hrálo úplně jiné mužstvo. A to je dobře a i za to dík trenérům a vedení mužstva...a samozřejmě i Supras a divákům v hale. Jen to chce ještě větší návštěvu a to už opět v sobotu na Prostějov.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
17.10.2021, 07:17
 
 
Velká gratulace klukům!!!! Bohužel jsem poprvé musel vynechat, což mě nesmírně mrzí. Strašně důležité vítězství!!!!
Moc to našim přeji a nyní na Sokolov. Hlavně nic nepodcenit.
 
 
Nesty17 | Per aspera ad astra
17.10.2021, 01:54
 
 
Ahoj, gratulace ke třem zaslouženým bodům...proč sem vlastně píšu.
Chtěl bych pochválit místní Supras, celý zápas drželi opratě atmosféry pevně ve svých rukou. Byly výborní, klobouk dolů
 
 
17.10.2021, 00:20
 
 
Připojuju se ke gratulaci, dneska to bylo fakt hodně dobrý. Díky, užil jsem si hokej a atmosféru na stadionu opravdu v míře vrchovaté...
Tenhle zápas byl fakt odehranej srdíčkem, odbojovanej, výborný to bylo. Hráli jsme výborně na všech postech, dobře jsme na ně byli připravení, kdy jsme věděli jak hrajou, jak zakládají útoky. Samosebou k tomu hezkýmu zápasu přispěl i velmi kvalitní soupeř, co přijel hrát hokej a ten hokej i chtěl hrát a hrál. Žádný fauly, takže jo, jen tak dál. Díky
 
 
16.10.2021, 22:04
 
 
Bravo kluci. Nastoupili jsme se čtyřmi nebezpečnými útoky. Viděli jsme podobné utkání jako s Jihlavou a Litoměřicemi. A konečně jsme se dočkali zaslouženého vítězství. Kdo byl, ví, v čem jsme soupeře v naprosto vyrovnaném utkání předčili. Ubojovali jsme víc situací, které vedli ke gólům. A skvělý Kuba v brance.
 
 
16.10.2021, 21:25
 
 
Nádhera. Kdo dnes nebyl přímo na stadionu, potrestal sám sebe. Skvělý hokej, parádní atmosféra . Zasloužené 3 body. Fakt jsem moc spokojenej. Hoši děkujeme.
 
 
jinfa | vrchlabí
16.10.2021, 20:54
 
 
Hoší děkujem!!!Dnes skvěle odmakaný zápas Smajlík Je to pro všechny..., ta nejlepší pozvánka na příští domácí zápas!!!Tak v sobotu všichni na zimák!!!HCV-olé!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
16.10.2021, 19:36
 
 
Yes, yes, yes!!!!!
Díky všem divákům, kteří dorazili a obzvláště našim SUPRAS!! Smajlík Smajlík
 
 
16.10.2021, 15:50
 
 
To Dadau...
Tlačím do sebe nudle, kachnu u vás ve Viet-Thai a mohu-li, stav 4:1, první náš gól dá jakási 24 se jménem Urban na zádech... Smajlík Smajlík
 
 
16.10.2021, 12:05
 
 
Dnes se na domácím ledě postavíme týmu z Třebíče, který má na svém kontě zatím samé výhry🔵⚪

Nově si dáme TIPOVACÍ SOUTĚŽ nejen na sociálních sítích, ale i zde. Vyhrát můžete soutěžit o balíček od HC Stadionu!

Tipujte střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 16.10.2021 do 17:00⏰
• budou vybráni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době), které kontaktujeme a domluvíme se s nimi na předání výhry.
Výherce vždy losují hráči ze všech správně tipujících na fb, ig a nově i zde Smajlík
 
 
15.10.2021, 21:23
 
 
To JJ..
Také díky za reagování.Jinak věřím že zítra si to užijeme. Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
15.10.2021, 21:23
 
 
Já tady občas čtu až s úžasem některé příspěvky. V posledních zápasech máme hodně těžký los a ještě se nestalo aby kluci nebojovali a nebyl to s jakýmkoliv favoritem i na postup do extraligy minimálně vyrovnaný zápas. Do šancí se mnohdy dostáváme, ale jestli trochu něco vážně tak produktivita a v případě Matýsových tyček proti Jihlavě a tyčce včera na Slavii i v jeho případě smůla. Špatná pak byla třetí třetina proti Litomericim. Jinak solidní zápasy Naprosto souhlasím s komentářem pana Jakubce. Nemám pocit že by tu někdo z Pardubic nehrál naplno, včetně Vály. Občas tak mám u některých komentářů lehce pozdvihnuté obočí včetně teda pana Koudelky a údajných pohovorů. Za chvíli začne série kdy budeme muset bodovat a budeme hrát s papírově vyrovnanými týmy. To bude důležité. Jediné co mě letos mrzí je že se až na dvě výjimky na ty hokeje dívám z obrazovky. Když už se našel týden kdy jsem mohl na oba zápasy tak jsem ulehl. To je pech. Tak jsem se těšil. Snad 27.10 na Havířov. Hodně štěstí zítra Smajlík
 
 
15.10.2021, 21:10
 
 
To JJ...
Dobrý večer, ahoj..
Díky za reagování na můj příspěvek, myslím že ke mě je víceméně směrováno hlavně prvních 7 řádků..
Jak už jsem psal, já bych za capartama rozhodně jel. To ukáže mentální sílu hráče, jeho profesionalitu. A taky,buď jak buď, jeho srdce ke klubu.
Oba jsme hokej hráli, oba jsme viděli iX zápasů na všech úrovních jako obyčejní diváci, vy teď hokej sledujete z pozice funkcionáře. Máme k hokeji jaksi blíž, než velikej fanoušek s obrovským srdcem ke svýmu milovanýmu klubu. Myslim že oba víme že ne vždy PO PROHŘE ta nálada bude. Ale opakuju, profík to v sobě najde a pojede za dětma.
Zdravím, zítra na značkách a ať máme my všichni (včetně dětí) večer radost. Ahoj
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.10.2021, 16:10
 
 
To Maruš
Ještě se vrátím ke zdravení dětí, tam myslím byla pouze veliká frustrace z průběhu zápasu, ale v každém případě je to špatně. I prohrávat se musí umět a pozdravit děti je taková nepsaná povinnost. Myslím, že tohle už se opakovat nebude.
Co se týká hráčů z Dynama na střídavé starty, tak za mě ať je to Zdráhal, Vála nebo i další, tak tu zatím vždy podali výborné výkony. Rozhodně nemám pocit, že by sem přijeli zápas jenom odklouzat, pokaždé jsou velice platnými posilami. A ta chyba Válise byla spíš z toho, že chtěl až moc a riskoval a nevyšlo to, ale to se stává.
Co se týká návštěvnosti tak je to hodně pod očekáváním asi nás všech. Za sebe chci poděkovat všem, kteří chodí a kteří tím svůj klub podporují. Ještě se pokusíme to nějak podpořit a uvidíme, jakou to bude mít tendenci. V každém případě zítra všichni věrní na značkách.
Smajlík Smajlík
 
 
14.10.2021, 14:03
 
 
Dnes mi volal kamarád z Prahy. Byl včera na hokeji a úplně hotovej z našeho kotle. Prej, že o tomhle, by se jim mohlo jenom zdát. Celé utkání vytrvale pěli chorály a byli opravdu slyšet.
Je moc dobře, že takovéto opravdové fanoušky máme a hráči se jim za to včera odvděčili, jak výhrou, tak závěrečnou děkovačkou. Bylo to opravdu parádně odmakané utkání. Je vidět, že není třeba mít v mužstvu hvězdy, ale když jsou všechny řady vyrovnané, každý odmaká a splní svoji roli, úspěch to přináší. Ale souhlasím s příspěvkem podemnou, jednoho kvalitního, zkušeného útočníka do 1 lajny by to chtělo.
A co se týká Ondry Vály, zdají se mi příspěvky vůči němu zbytečně kritické. Ano, udělá chyby, ale kdo ne? A že by si to jenom tady odklouzal? To se mi nezdá.
Tak v sobotu...
 
 
Lada1219 | Pardubice
14.10.2021, 11:46
 
 
Včera odmakanej zápas a fantastický vrchlabský fans celej zápas. Prážáci jen čučeli. Zatím to moc nepadá , ale pokud budou všichni takto bojovat , příjdou i lidi. Nechci se pouštět do nějaký polemiky o přístupu hráčů z Pardubic ale když jsem před časem viděl ve Vrchlabí Honzu Zdráhala po zranění a porounávám hru s Válou tak to byl rozdíl. Včera opět hrubka na 1:1. Hráči , kteří jsou v kádru extraligy by měli být na ledě sakra znát a bohužel jsem rozdíl nezaznamenal. V sobotu Třebíč tak hurá na ně.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
14.10.2021, 09:15
 
 
Pro horal0007.
Tomáš Kynčl na Slavii nehrál. Hrál Jakub Kynčl a ten taky dával naši poslední branku. Ale to nevadí, hlavně že tam padla. On totiž včera reportér u přenosu také několikrát uváděl, že branku dával Tomáš Kynčl..... Smajlík Jo a ještě samozřejmě gratulace ke třem bodům. Taky se mně líbilo, že celé mužstvo po zápase pogratulovalo svým fanouškům. Ne jako minulý zápas ve Vrchlabí (prohra není omluva).
 
 
13.10.2021, 21:33
 
 
Velká gratulace ke třen bodům. Poslední, vlastně všechny zápasy hrajeme stejně.Bojovnost, nasazení a dostatečný počet šancí. Pokud nebodujeme je to o neproměňování gólovek a přesilovky také žádná sláva.Věřím,že určitě přijde zápas,kdy dáme aspoň 6 branek. Nedovedu si představit hráče, aby upoutal extraligové Dynamo a jeho trenéry hrou na půl plynu a hrubýma chybami. Tomu prostě nevěřím,že zde takoví hráči působí. Válu by jsme měli spíše podpořit, než mu zde podsouvat nezájem odehrát zápas za Vrchlabí. Ale i takové máme fanoušky. Ještě k návštěvnosti.Určitě tu existuje archiv a myslím,že po pádu do kraje přišlo téměř 1000 fanoušků na první přátelák proti Bohemce. Přes 1000 na kraj chodilo běžně a na Trutnov 2000. Ať si to v Chomutově užívají,ale pro srovnání. Ve Vrchlabí nyní chodí asi 5% obyvatel a v Chomutově 3,4% obyvatel. Na zatím nejlepší Třebíč dnes dorazilo pouhých 2,7 % obyvatel. Mnohde jsou s tím nezájmem o hokej mnohem horší než u nás.Přesto věřím,že se tu návštěvy o mnoho zvýší. Dnes bylo milé z Edenu slyšet po celý zápas povzbuzovat naše borce. Díky fanoušci.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.