HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
26.09.2022, 16:09
 
 
Tak je fakt, že na začátek soutěže máme více než těžký rozlosování.
Z prvních tří zápasů bude zisk bodů víceméně zázrak.
Tudíž dva dopadly podle očekávání a třetí uvidíme.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
26.09.2022, 08:50
 
 
A jak to vypadá s Tomášem Kynčlem? Ten by se nám do obrany opravdu hodil. Vím, že je po operaci a taky ho chtějí Letci, tak jestli se už rozhodl pro Vrchlabí nebo pro Prahu?
 
 
25.09.2022, 10:09
 
 
Mně se spíš zdá, že někteří hráči se až moc spoléhají na to, že to někdo za ně odehraje, hlavně ubrání. Hra směrem do obrany opravdu je žalostná. Tam je potřeba velké zlepšení. A spoléhat se jenom na Hlaváče, Urbana, Chalupu, Monika a Bláhu, kteří asi jako jediní spolu s Vackem snesou jakžtakž měřítko, je málo. Když zlepšíme obrannou činnost, zlepší se všechno.
Nejde hrát s otevřeným hledím. Ale to určitě trenéři vidí sami. Pořád hráčům věřím, že to v sobě mají.
A za včerejšek ještě chci pochválit mladýho Jirků. Ten svůj čas na ledě opravdu odmakal.
 
 
25.09.2022, 09:46
 
 
Můj pohled: určitě hráči zápas odmakali, bohužel herní (hráčská) kvalita neni tak ysoká, abysme se mohli rovnat mužstvům s posupovými ambicemi. Ale nelámu nad nimi hůl. Jo, teď Příbram, tam to bude taky těžký, ale každej takovej zápas je dobrá škola. Hlavně neuvadat na mysli a bojovat dál a ono to přijde.
Prostě ten střed je pro nás hratelnej a kluci se o něj musí porvat. Jak tu podemnou psal, na takovéto umístění jsme tady nebyli zvyklí, ale soutěž je teprve na začátku a zajíci se počítají až po honu. Buďme s nimi trpěliví a hodnoťme vše až třeba po 1.kole.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
25.09.2022, 08:46
 
 
Sice nejsem rád, ale tenhle vývoj jsem předpokládal. Pro mně nic překvapivého. Rozdíl třídy a souhlasím, že Chomutov si s námi pohrával jako kočka s myší. Bohužel v Příbrami to bude podobné, tam se vyhrávat nechodí. Jestli chceme hrát někde ve středu tabulky, tak je potřeba začít jinak makat. Držím palce ve středu.
 
 
jinfa | vrchlabí
24.09.2022, 23:06
 
 
To: Maruš Ty se divíš?Realita 2.ligy je pro nás až příliš tvrdá.Dobrá příprava a ostré zápasy,jsou jak den a noc Já myslím,že naprostá většina fanoušků je velmi zklamaná. 2 zápasy=2 jasné prohry,kde jsme ani v jednom z těchto zápasů soupeřům takřka vůbec nestačili.Skóre 2:11 a krásné poslední místo v tabulce Smajlík Tak na to tady ve Vrchlabí nejsme zvyklí.hráči se i chvílemi snaží,ale soupeři jsou prostě úplně jinde.Sám si dnes viděl,že Chomutov byl ještě dost milosrdný.Ano mají mužstvo s jasnými ambicemi na postup.Ale podobně silný tým má i Přibram,Tábor ,atd.Ale co my?My žádné ambice nemáme.A složení našeho týmu tomu bohužel odpovídá.Myslím ale,že boj kolem šestého místa by mohl být snad reálný.Ale musíme si sednout na p.del a začít makat.Dnes musím i přes obdržené góly pochválit D.Vacka.Ten toho ještě dost pochytal.Teď je otázka,jestli sáhnout ke změnám v kádru, dokud je čas anebo si řeknem,že jsou odehráná teprvě dvě kola a nebudeme panikařit a dáme tomuhle složení týmu ještě šanci....?Já osobně,bych tomu ještě dal šanci.Na první zápas doma přišla celkem slušná návštěva. Ale někteří z fandů to po čtvrtém gólu vzdali a šli domů.A to tady přece nechceme.Jestli chceme,aby příště přišlo ještě více fanoušků a neodcházeli někteří předčasně pryč,tak výkon celého týmu musí být diametrálně odlišný,než dnes!!!
 
 
24.09.2022, 22:17
 
 
Kurňa tady to dnes po zápase žije...
Tak já začnu. Chomutov není nejvhodnější soupeř na to, nabýt si sebevědomí. A to nejen pro Vrchlabí.
Takže rychle zapomenout, další zápas už ale dost napoví... Body už by to chtělo, když už ne pro nás na tribuně, tak pro hlavu hráčů určitě...
 
 
24.09.2022, 14:59
 
 
Dnes odhaduji 1301 divák na stadionu.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.09.2022, 14:39
 
 
Mě teď celkové přijde že je rozhodování v hokeji špatné. Jak se nyní více trestají krosčeky a z hokeje se pomalu, ale jistě stává bezkontaktní sport. Vidím to i v extralize kde jsou zápasy kolikrát ovlivněny hodně vyloučenými a ztrácí se to základní a to hokej. Ochrana technických hráčů ok, ale začíná to být za mě přehnané.
 
 
jinfa | vrchlabí
23.09.2022, 09:55
 
 
To: Maruš Přesně tak.Po prvním kole tady nikdo nikoho neodsuzuje! Chodím tady na hokej minimálně 25 let.A u n ás ve Vrchlabí, se vždy hrál parádní a koukatelný hokej.Od kraje po 1 .ligu(Chance).Samozřejmě,je to jen sport a k tomu prohry prostě patří.Ale když ta prohra příjde po pořádném výkonu,kde je vidět,že se hráči ze všech sil rvou za Vrchlabí,tak nikdo nebude nic namítat.A to v Praze prostě chybělo..Už to ale hoďme za hlavu.V sobotu nás čeká další zápas(vzhledem k těžké době nelze očekávat nějaké výrazné posílení) a pokud nechceme být za otloukánky soutěže,tak ten výkon musí být o 100% jiný a to ode všech hráčů.Věřím,že na to máme Smajlík Na hokej chodí méně lidi a myslím,že i parádní a zodpovědný výkon týmu,může přispět k tomu,že zas začne na hokej chodit více fanoušků.Tak ať se v sobotu daří!A nás fanoušků,ať se na našem zimáčku sejde co nejvíc! PS:Rozhodčí jsou taky jen lidé a i v daleko slovutnějších soutěžích,než je 2.liga, dokáží písknout kravinu anebo i ukřivdit.Náš tým se prostě musí soustředit sám na sebe a na svoji hru.Ikdyž to je někdy sakra těžké,tak se nenechat "zebrou" rozhodit.Jen tak je šance uspět Smajlík
 
 
23.09.2022, 08:00
 
 
Za mě:
Já si myslím že tady zase až tak velký nálože směrem k hráčům nezaznívají... Výkon byl žalostnej, sice se všude píše a říká že Letňany budou patřit k top týmům soutěže, no ale to my snad taky bychom měli a mohli hrát vysoko...
Spíš jde o to, hrát disciplinovaně, nechodit nesmyslně ven, hrát v pěti... Když jsme postoupili do Chance ligy, všichni jsme tenkrát koukali, jak kvalitní výkony předváděli rozhodčí (ve většině zápasů). Teď si zase musíme zvykat, že pruhovaní mnohdy budou foukat nedobře.
Pokud hráči na ledě nechají vše, nikdo tady neřekne ani popel. Musíme se odpichnout od hry zkušených hráčů a taky, od hry gólmana... Tam vše začíná, ale taky vše mnohdy končí... S Chomutovem to nebude vůbec procházka sadem, na všech postech mají asi nejskušenější hráče ligy... Uvidíme
 
 
22.09.2022, 16:15
 
 
To Kiznoh: Asi jsem se blbě vyjádřil. Mě jenom mrzí, že se tu hned napsali komentáře má slabý výkon a to i z mé strany. Po opadnutí emocí se na to dívám jinak. Výkon nebyl asi takový, jaký jsme si my a ani hráči představovali. Příprava nás asi namlsala, ale teď to bude o něčem jiném. Ale byl to první zápas, na ledě ambiciózních Letňany, tak je potřeba se z toho poučit a do dalších zápasů jít zase s plnou vervou. Zápas proti Chomutovu s jeho ikonami by měl být pro naše mladé mužstvo svátkem a doufám, že na ledě za sebe nechají všechno. A my z hlediště jim v tom budeme pomáhat. Protože je to jenom sport a jak říkal Ivan Hlinka - hlavně se z toho nepos....t.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
22.09.2022, 13:24
 
 
To: horal0007 Já bych řekl, že tady naše kluky nikdo nehaní. Jen jsme se snažili ( snad mluvím za všechny) poukázat na to, že ostré zápasy jsou úplně něco jiného a že je třeba vyprodukovat ve všech činnostech maximální výkon.
Rovněž věřím, že si z toho kluci vezmou ponaučení. Souhlasím, že ti rozhodčí jsou fakt průser. Samozřejmě obranou je nefaulovat, ale v zápalu boje to je težký. Pokud budeme myslet ještě na tyhle věci, tak zase nic pořádně neuhrajeme.
 
 
22.09.2022, 07:01
 
 
Já nevím, ale nějak se mi zdá, že stále nechápete, že máme poměrně mladý tým , ne zrovna moc zkušenej< a že to hold bude chvíli trvat, než si všichni přivyknou na něco jiného než bylo v přípravě. A vzhledem k tomu, že jsme většinu druhé třetiny odehráli ve 4 nebo i ve třech, tak jsme se pod zrovna nějak ohromnej tlak soupeře nedostávali. Bohužel, oni dali poměrně laciné branky, my nic. Nebo jinfo a spol. očekáváte, že se zde bude produkovat hokej Hlinka-Bednář-Sýkora?
Souhlasím s tím, že rozdíl mezi Chance ligou a II.ligou je ohromný, ale my hrajeme II ligu, tak se musíme dokázat srovnat s bídou rozhodčích, nenechávat se vyprovokovat a hrát naši hru. Určitě na to mají. Proč je hanit hned po 1 zápase? Pojďme je v sobotu podpořit ( ne hned nadávat), ukázat jim, že za nima stojíme a prostě se jít na zimák pobavit, odreagovat.
 
 
jinfa | vrchlabí
22.09.2022, 00:02
 
 
PepaHcv.Čekal jsem rozdíl mezi ligama,ale že to bude až tak markantntní,tak to né.Po dnešním prvním zápase v 2.lize, mám s tou žumpou ten samý pocit Smajlík Dnešní výkon se našemu týmu,přes všechna očekávání, vážně nepovedl Smajlík Zvláště po řečech,jak mají hráčiprvoligově natrénováno.Ale nebudem soudit tým po jednom kole.Tým má před sebou spousty práce a hned v sobotu nám třeba všem ukáže jak se bojuje za Vrchlabí!!!
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
21.09.2022, 23:14
 
 
Jinak sudí nechápu když vidím některé tresty. To byla ukázka jak to bude vypadat ve druhé lize? Tohle je neskutečný. My hrajeme z druhé poloviny utkání dvacet minut ve čtyřech. To ať zebra rovnou vezme puk a hodí nám ho do brány když má notičky. Ona ta druhá liga bude pořádná žumpa a nějaké kamery ze je to vidět zebry nezarazí.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
21.09.2022, 22:50
 
 
Koukal jsem na záznam přenosu teď, ale nemám na to dokoukat to. V první třetině jsme měli nějaké zajímavé šance, přesilovky. Jednu jsme dali, ale taky dostali v přesilovce gól. Doufám že se do dalších zápasů zlepší Vacek. V přípravě to nebylo špatný, ale proti takovému soupeři venku potřebujeme dobrý výkon brankáře a ten dneska chyběl. Rozdíl mezi ligami jsme mohli čekat jsme trochu zmlsaný, ale byl to dnes křest ohněm a věřím že kluci mají rozhodně navíc než nám dnes předvedli.
 
 
21.09.2022, 20:44
 
 
Tak nic moc dneska, no..
Přesně jak píše někdo předemnou příprava a mistrák je přeci jen něco jiného... Souhlasím i s hodnocením Vacka... Co si budeme ale nalhávat, navázat na předešlý sezony na tomhle postu prostě jednoduchý nebude...
A mě jako diváka opravdu do očí tluče rozdíl mezi první a druhou ligou...
 
 
21.09.2022, 20:34
 
 
Souhlas, rozhodčí děs, asi měl notičky, Vacek špatný, obrana nedůsledná a útok se nedá hodnotit. Vlastně to byla jen přesilovka a oslabení. Ale pro některé naše mladé hráče to byla velká škola, že mistrák je něco jiného než příprava.
Ale hoši, hlavu vzhůru a jde se dál.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
21.09.2022, 20:33
 
 
Tak prohra na úvod nic moc. Zápas jsem sice neviděl, ale přípravné zápasy a ostrá soutěž je diametrálně něco jiného. Jestli chceme hrát v horní polovině tabulky, tak je třeba zásadně změnit celkový přístup. V sobotu proti Chomutovu to musí vypadat jinak.
Držím palce a dokažte hoši divákům, že má význam chodit fandit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.