HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
26.02.2021, 21:42
 
 
Ono to sem asi úplně nepatří... Ikdyž... Při vší úctě, pokoře či respektu k hráči... Taky si myslíte, že Barulin se panu Salfickýmu povedl...? Proboha, odehrál jen X zápasů, dostal X gólů, ale :90% gólů jeho... Uff, ani do Řisut on ne...! Buď byl Salfa zlitej když ho angažoval, nebo je Barulin zlitej když chytá... No, nezávidím Pardubkám mít ho v boji PO...!!!
 
 
26.02.2021, 15:44
 
 
Tak je to nakonec jenom Vála, a z útočníků nikdo. Tak je to dobré, ale Vály škoda, tak třeba pak přijde Hrádek..
 
 
26.02.2021, 15:16
 
 
Dle livesport dnes Pardubice budou nově postrádat Zdráhala z obrany a také Kusého, Poulíčka a Zohornu. Tedy ty, co byli v základní sestavě poslední týdny, Takhle dopředu to vypadá, že nám hodně hráčů z Pardubic odejde dřív, než je zdrávo. Škoda.
 
 
26.02.2021, 12:05
 
 
Dle info od p. Řezníčka, postačí i nadále antigenní testy.
odkaz
 
 
26.02.2021, 09:11
 
 
Ale budou potřeba nákladnější PCR testy, tak snad to kluby utáhnou..
 
 
25.02.2021, 22:26
 
 
Dobrý večer... Poslouchám celkem pozorně tisk. konferenci vlády. Právě teď ministr Blatný prezentoval, že profesionální sport(mluvil o hokeji a fotbalu) se omezovat nebude...
Ale jsme v Česku a tady jak všichni víme, je všechno vždycky možné... Tak to je! Buď jak buď, dobrá zpráva, řekl bych...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
24.02.2021, 20:49
 
 
Pošetřili Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
24.02.2021, 20:48
 
 
Povinné tři body. Velice dobrých bylo prvních deset minut kdy jsme dali 4 branky a jasnou převahou si vypracovali rozhodující náskok. Zbylou část zápasu jsme sice o gól prohráli, ale třeba se prošetřili nějaké síly do dalších zápasů. Soupeř byl slabý a už pár let do první ligy nepatří. Divokému skóre napomohli i nejistí brankáři, ale pro našeho Štěpánka je to těžké když se nehraje 2 liga a on pravidelně nechytá. Gratulace Filipu Monikovi k první brance v sezoně Smajlík
 
 
24.02.2021, 19:51
 
 
No, při vší úctě k soupeři, body povinnost. Jinak nemá cenu to nějak hodnotit. Líbila se mi 2.lajna a gratulace F. Moníkovi k první brance.
 
 
24.02.2021, 19:17
 
 
Dobrý večer, zápas jsem bohužel neviděl, gólů ale jak v házený, co...? Tři body jsou důležitý, ale při vší úctě k soupeři-vzhledem k jeho výkonům, ty body asi se čekaly, ne?
 
 
24.02.2021, 15:57
 
 
Sestava skvělá, dnes soupeře rozmetem, než to Bureš zakáže. Děti moje Hrrrrr na ně!!!!
 
 
jinfa | vrchlabí
24.02.2021, 15:35
 
 
Tak dnes i přes veškerou úctu k soupeři, je výhra povinností.Když člověk vidí,co se všude kolem děje a jak naše slavná vláda zmatečně rozhoduje..,tak aby se play off vůbec hrálo Smajlík Tak ať se dnes daří.
 
 
21.02.2021, 11:14
 
 
To marus
Smajlík Smajlík Smajlík to se občas stane, no. Smajlík hezky jsem se zasmál, asi to musím začít kontrolovat..

Spolupráci taky hodnotím kladně, vůbec jsem nemluvil o tom, že ne. Kluci si to nechodej jen odbruslit, ale fakt makaj.
Uz jenom to, jakou z toho máme radost celou sezónu, bohužel jen u obrazovek, je něco neuvěřitelnýho. Občas ty emoce a trenérství je v každým člověku po každým zápase Smajlík

Hlavně udržet TOP 4, ať začínáme ve 1/4 finále doma, protože tam jsme skoro bezkonkurenční Smajlík
 
 
21.02.2021, 10:57
 
 
Já hodnotím spolupráci s Dynamem kladně, naopak ty jejich kluky jsem vzal za své , protože oni opravdu tady bojují za Vrchlabí. A je každému snad jasný, že každý z nich se chce probojovat do jejich kádru. Proto , když jsou povolání do Dynama, měli bysme jim pogratulovat s popřát mnoho úspěchů . Ale naši stálí hráči jsou už na takové úrovni, že se s neustálým změnami vyrovnají. A jak to ve sportu bývá, momentálně máme herní útlum. Ale věřím, že z toho se brzy dostaneme.
 
 
Lada1219 | Pardubice
21.02.2021, 10:52
 
 
Zápas , který se nepovedl. Bohužel opět zklamaly přesilovky(bez střelby),je vidět jak chybí Nouza.Ústí velice dobře zachytal golman. Naše hra byla bez důrazu před brankou. Z hráčů mně osobně velice zklamal Vála,
(přišel jako veliká posila do Dynama )asi je zklamán , že hraje pouze ve "Vrchlabí ".V posledních zápasech byl
u všech gólů .Doufám , že příští zápas už bude líp.
 
 
jinfa | vrchlabí
21.02.2021, 09:01
 
 
To maruš Smajlík My to tady berem s nadhledem.To,že se občas prohraje,to patří mezi podstaty sportu jako takového.Myslím,že celá liga je v údivu z toho,kde se naše HCV v tabulce nachází.Ale přesto se najdou lidi,kteří poslední nezdary svádí na "výhodnou" spolupráci s Dynamem. Smajlík Že tu hrají jejich dorostenci a že díky této spolupráci jsou na ledě neustále nesehrané formace.Já chápu,že Dynamo nemusí mít všichni rádi..,ale bez jejich peněz by jsme v Chance lize nejspíš nebyli.Anebo má snad doma někdo z těchto kritiků spolupráce přebytečných cca 9-10 mega? Smajlík Jestli ano,tak ať ty peníze poskytne našemu klubu.Nakoupíme si svoje hráče a budem nezávislí na spolupráci s extraligovým týmem. Smajlík Včerejší zápas hoďme všichni rychle za hlavu!!!Liga pokračuje dál a my stále máme šanci na velký úspěch!!!HCV-olé!!!
 
 
21.02.2021, 08:42
 
 
Alespoň něčemu se můžeme po včerejšku (nic se neděje, ale kluci nás svými výkony pěkně namlsali) od srdce zasmát... Smajlík
Do textíku se Pačenkovi vkradl malinký překlep. Jo, stane se každýmu, tohle je ale o level vejš. Ta
sms nápověda je pěkná potvora. Ale, Pačenko je kaňour, když mu to telefon napovídá...
Tak já jen teď doufám, že se naše elitní " PRCNÍ LAJNA" dá brzo do richtiku, a že všem nám tady, především pak svým manželkám, milenkám a náhodným slečnám, zase ukáže, co všechno vlastně umí... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
20.02.2021, 22:21
 
 
Já věřím že to bude v play off lepší. Ústí nedávno porazilo Kladno a umí se vyhecovat. Ke své smůle však neudrží vyrovnané výkony a střídá výhry nad předními týmy s prohrami jako minule se Šumperkem co je v tabulce dole. A taky je tam několik hráčů co to tu dobře znají. S motivací do zápasu v play off problém nebude, ale to Ústí dnes víc chtělo. Zablokovaných střel bylo hodně. A měl jsem pocit a to už minule že x námi děsně zamával první gól. Ten byl exkluzivní jak to sklepl že vzduchu do branky, ale tady chybí možná trochu zkušenosti aby to s týmem nezamávalo. Možná i tady chybí Tomáš Nouza. Proti Benátkám dobrý start do zápasu tyčka a po boku útlum, vyrovnání hry a obrat až ve třetí třetině. Nejake obraty dříve byli, teď nás to více poznamená.
 
 
20.02.2021, 22:11
 
 
To hcvrchlabi

Ani já nejsem ten, který chválí jen po výhře. A proto upozorňuji, že po obrovské sérii výher a jediným zaváháním jsem už PŘED utkáním s Třebíči avizoval, že se mi nelíbí, že se třetí formace rozdělila. I když chápu, že jde k Heřmanoj potřeba kvalitní centr, nepřipadá mi, že by hrála prcni lajna nějak dobře :( a od ty doby to jde, co se útoku týče, prostě z kopce..
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
20.02.2021, 19:45
 
 
Dobrý večer,
souhlas, že poslední zápasy jsou diametrálně jiné. Neřekl bych, že nechceme hrát, ale bohužel více než dříve dochází ke změnám ve formacich. Obávám se, že po informaci pana Jakubce dojde k zásadnímu oslabení kádru z důvodu přesunu hráčů do Dynama kvůli play off v EHL.
S tím ale asi nic neuděláme. Buďme rádi za současné umístění. Před zahájením bychom si na tohle umístění asi nikdo z nás nevsadil.
Takže naše play off asi nebude již tak vysledkove atraktivní.


Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.