HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
27.09.2020, 22:04
 
 
Dobrý večer, vouchery je možné směnit za permanentku na fan shopu (je ve stejném místo jako při přátelských utkáních, tj. u hlavní pokladny, přístupný z venku) a Jaktoze nevíte kam mate koupené lístky? Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
27.09.2020, 21:43
 
 
Pepahcv: Na ledě pochopitelně Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
27.09.2020, 21:42
 
 
Paroubek: Když jsme u toho tak naše branka na 2:2 padla po tom co hráč Slavie zůstal ležet na zemi. Souboj na videu není vidět to by musel říct někdo kdo tam byl. Sudí byl jinak velice přesný na obě strany, ale tyhle dva momenty byli slozite.
 
 
pepahcv | Vrchlabí
27.09.2020, 21:33
 
 
Také nevím kam Smajlík Koukal jsem se po práci na naší premiéru na Slavii a ten zápas a hlavně náš výkon na mě zanechal poměrně sympatický dojem. Favorizovanou domácí vůbec nebyli lepším týmem, těch šanci jsme měli také hodně. Ikdyž se opět prosadila jen 1 lajna tak si myslím že si další lajny vytvářeli šance a ti kluci se příště prosadí, občas chybělo trochu štěsti, někdy možná i ta nerozehranost. Škoda některých hrubek. Kromě jednoho gólu z přesilovky padli 2 góly soupeře po individualních chybách ne že by nás Slavia přehrála. Za mě tedy solidní vstup. A teď trocha kritiky. Pokud prohrajeme 15 vteřin před koncem buly v útočném pásmu tak mě u prvního gólu zarazilo že se útočníci vraceli doslova krokem a to v době kdy chybělo pár vteřin do konce třetiny! Přesilovku jsme jednu využili, ale je to pořád trochu trapení. Celkově to bylo slušný. Jsem zvědavý jak často tu bude Milan Klouček ale je to dobrá posila. Zítra na Porubu která dobře posilila a k tam hodně zkušených hráčů. 5 zápasu 5 výher a prozatím 1 místo v tabulce je solidní vizitka. Tak snad je potraoime a nějaké body zůstanou u nás.
 
 
27.09.2020, 19:59
 
 
Jo, už to taky mám koupený. Taktéž nevím kam.
 
 
27.09.2020, 18:48
 
 
to Racochejl
tak normalni vstupenku uz jsem si koupil... jen nevim kam.... takze to bude zejtra s prekvapkem Smajlík Smajlík
 
 
27.09.2020, 11:35
 
 
kde vyměním voucher za permanentku, zatím jsem to nestihl?
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
26.09.2020, 19:21
 
 
Až na tu úspěšnost vhazování jsme byli v zápase Slavii dobrým soupeřem Smajlík
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
26.09.2020, 19:15
 
 
Na to, že to byl náš první zápas a venku, tak dobrý.
 
 
26.09.2020, 19:10
 
 
Já myslím že po tom všem v uplynulých 14ti dnech je bod slušnej... Škoda nájezdů, ale to je loterie... Bod je fajn...
 
 
26.09.2020, 19:00
 
 
Díky za bod. Proti rozehrané Slávii to byl boj. Věřím, že přibývajícími utkáními se bude hra lepšit, síly se rozvrhnou mezi všechny lajny a budeme nepříjemným protivníkem pro soupeře. Ke dnešku snad jedna výtka, ty přesilovky jsou tristní. A za sebe, dnes se mi líbil Urby.
 
 
26.09.2020, 18:49
 
 
Škoda,škoda. Velké části utkání jsme byli lepším týmem. V hledišti ale jednoznačně lepším. Tu Slávku povzbuzovali snad jen děti hráčů. Díky fans ,že nám vytvořili domácí prostředí.
 
 
26.09.2020, 16:40
 
 
Ten gól neměl platit. Na časomíře 00 a hráč teprve střílel. Jinak hoší do toho.
 
 
26.09.2020, 14:26
 
 
Jak to bude se vstupenkami pro ty, co nemají permanentky?
Děkuji za info.
 
 
25.09.2020, 20:51
 
 
Jen ještě k Vašim ostatním dotazům - letošní plakát určitě bude, měli jsme naplánované focení na tento týden, ale díky Covidu jsme ho odsunuli, ca na půlku října, tj. plakáty budou koncem října.
Vydaných permic je v tuto chvíli zhruba 700.
 
 
25.09.2020, 20:47
 
 
Dobrý večer,
jak jsem již předesílala, níže jsou informace k přednostní rezervaci míst na ZS.

Co se týče permanentek pro Škodovku, které jsou vydávány s vouchery na volný vstup - tyto vouchery lze směnit na pokladně za volnou vstupenku jako loni, nicméně přednostní právo rezervace jako permanentky nemají. Průměrně vydáváme na zápas 54 vstupenek za tyto vouchery, takže doufám, že i tak měl být vstup bez problému.

Z důvodů opatření kvůli COVID-19 – tedy nařízení, že musí každý účastník hromadné akce mít zakoupenou vstupenku na konkrétní místo, jsme vyvinuli rezervační systém pro majitele permanentních vstupenek, kteří díky tomuto dostanou možnost „přednostního nákupu“.

Jeden z hlavních důvodů, proč jsme k tomuto kroku přistoupili je fakt, že kapacita zimního stadionu je nyní pouze 1000 osob (500 v každém sektoru) a my chceme, aby každý majitel permanentní vstupenky, i ten, který ví, že přijde až v 18:05, měl jistotu, že se na zápas dostane.

Zde je proklik přímo na „nákup“ vstupenek.
odkaz

Po kliknutí na odkaz Vám vyjede první okno, kde zadáte šestimístné číslo Vaší permanentky, poté vyberete sektor A nebo B (viz plánek – prozatímní sektory zůstávají stejné jako při přátelských utkáních).
Následně zvolíte libovolné místo a na email Vám přijde vstupenka na zápas. Při vstupu do haly se budete prokazovat touto vstupenkou nikoli vstupenkou permanentní. Míst na sezení v hale je připraven dostatek, proto jsme nechali na každém z Vás, aby jste si při vstupu našli své oblíbené místo, na kterém se ale prosím poté zdržujte. Všechna místa na provizorních lavičkách jsou označená (na každé lavičce je možné sezení pouze 4 osob) V případě, že opustíte své místo k sezení je nutné dodržovat 2m rozestup.

NA ZIMNÍ STADION JE MOŽNÝ VSTUP POUZE S ROUŠKOU.

Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu, k dispozici bar Hendrych a stánek Krakonoš.
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova, k dispozici stánek Radegast (udírna)

 
 
25.09.2020, 14:41
 
 
Kdo má zájem jet zítra autobusem na Slavii, tak ať napíše SMS na tel. číslo 702 206 261 do dnešních 20:00,kdy budeme kupovat vstupenky.
Odjezd ve 12:45 od zimáku.
 
 
25.09.2020, 13:52
 
 
Dobrý den, mnohé kluby se chlubí informací, kolik na sezónu prodaly permanentek . Zajímal by mě počet prodaných permic u nás. Ať se v sobotu daří.
 
 
jinfa | vrchlabí
25.09.2020, 12:35
 
 
Tak to vypadá,že permice nakonec přeci jenom využijem. Smajlík Uvidíme,jaký bude systém rezervací.Dost lidí má ke koupené permici i vouchery na volný vstup pro další osobu.Zůstavají i tyto vouchery dál v platnosti?Na druhé straně,se spousta lidí v dnešní době, bojí na zimák přijít.Anebo prostě jen nechtějí akceptovat současná opatření.Jak řekl.p.Dědek:"pokud na společném focení bude i p.Sobotka,tak já tam nejdu..."Tak jsem sám zvědav, kdo nakonec na novém plákátu bude Smajlík Zítra nás čeká první zápas.Já,věřím,že si přivezem vítězství!!!A především, už zůstaneme všichni zdraví!!!HCV-olé!!!
 
 
Lada1219 | Pardubice
25.09.2020, 11:19
 
 
Bude letos oficiální plagát A mužstva?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC RT Torax Poruba 2011