HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Pepik477 | Vrchlabí
26.06.2022, 20:01
 
 
Asi se nám rýsuje docela bezva kádr. K Bendíkovi a Bláhovi zůstal u nás bezva útočník Urban a přidal se k němu i Chalupa. Jak píše horal0007, zas se budeme bavit a volat chorál dej Bláha gól a třeba i dej Urban gól. Jen doufám, že nedopadnem jako některý zimáky, který nebudou mít peníze na provoz.
 
 
26.06.2022, 19:28
 
 
Další dobrá zpráva. Trochu jsem se bál, že Patrika zláká Chance liga a Davida, že Hradec odešle do Kolína. Oba jsou tu a spolu s dalšími určitě zase vytvoří mužstvo, které potáhne za jeden provaz a bude prohánět i ty největší adepty na postup. A doufám, že bude plný dům, a prostě se budeme společně hokejem bavit
Chorál dej Bláha gól mi už opravdu chyběl.
 
 
jinfa | vrchlabí
25.06.2022, 09:03
 
 
Chomutov ,Tábor a další ,staví velmi silné kádry.Věřím,že naše vedení nespí a pracuje jako vždy na tom,aby jsme i my hráli ve vyšších patrech ligy a nebyli za otloukánky Smajlík Tak ať se celému HCV daří Smajlík
 
 
22.06.2022, 08:00
 
 
Hezky napsáno od všech podemnou.
Je vidět, že ikdyž se tu toho spoustu nepovedlo, že ikdyž se udělalo i spoustu chyb(včetně vedení), hokej tady má stále svoji sílu a silný fanouškovský kořen.
Druhá liga letos bude mít určitě svoji kvalitu a myslím, že bude nejkvalitnější v historii.
Přeju Vrchlabí aby se definitivně a napořád už ponaučilo z chyb, který se opakovaly a aby tým měl zase tu svojí tvář, kterou měl v letech bez PCE.
A taky, těším se na jména, která tady budou a pak i snad která se sem k nám zase někdy (třeba i brzo) vrátí... Srdci neporučíš...
 
 
21.06.2022, 19:07
 
 
Je jasný, že rozdíl mezi Chance ligou a 2 ligou by.měl být viditelný, už i vzhledem k tomu, že Chance liga je profesionální soutěž, kde hráči mají na starosti pouze hokej. Ve 2 lize budou mužstva na bázi profi, ale i ryzí amatéři, tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Ale kvalita soupeře podle papíru vypadá hodně dobře. Čekají nás opravdu silní soupeři. Tak uvidíme , jak se naše mužstvo bude prezentovat. Moc se těším na oznámení soupisky a podle vyjádření JJ by tam mělo být dost odchovanců. To samozřejmě kvituji. Možná to bude chvili trvat než si všechno sedne, ale musíme být trpělivý a ono to půjde. Už teď se těším na první přáteláky, ikdyž doma jich moc není..
 
 
jinfa | vrchlabí
21.06.2022, 18:37
 
 
To :paboubek.Přesně rozdíl mezi soutěžemi je kvalitativně obrovský.Ikdyž jsme sezónu nezakončili úplně podle představ,tak v sezóně bylo k vidění hodně povedených utkání.Bylo prostě vidět,že to je profesionální soutěž se vším všudy.Je to pryč a nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem.Ale jedno "heslo" ve mně zůstane ještě hodně dlouho..Dědek=nenávist!!!!Hráči jako Sýkora,Berger,Matějček,Rolinek,Soukup a spoustu dalších tu dřeli o postup.A proč?Pro miliárdářův rozmar?!Jinak se těším na novou sezónu a snad nám bude brzy představen kádr.A také věřím v návrat fanoušků Smajlík
 
 
21.06.2022, 18:17
 
 
Rozdíl Chance ligy a II. ligy je obrovský. První covidový rok skvělý, odkoukaný komplet v TV.Za to velký plus, že jsme mohli sledovat zápasy i u soupeře. Uvítal bych to i v II.lize. Inspirace by mohla přejít z fotbalu. Všechny zápasy v kraji jdou přímo. Nejvíce mě mrzí, že opět z první ligy padáme ne kvůli výkonům Sestoupit a sestoupit je veliký rozdíl. Co to dalo práce, a skvělé podívané, pokusit se o první ligu. Nakonec se povedlo. Vzpomínám na souboj s Chrudimí a další zasloužený postup, byť administrativní a bez fanoušků. Vím, že Dvůr nemyslel na zadní kolečka Dvůr dopadl na velikášství majitele, co viděl jen zviditelnění své firmy a nemyslel vůbec na zadní kolečka. V Trutnově je to také podivné, okresní město velikosti Litvínova nedohrálo ani kraj. Snad se Trutnov a Dvůr vzchopí a půjdou hokejově nahoru. U nás je snad situace úplně jiná. Určitě jsme toho dosti zvorali, ale především zažili. Co tu hrálo za ikony hokeje, to snad jinde ne.Opravdu namátkou. Hlinka , Sýkora, Rolinek.A porazit Kladno v přímém přenosu ČT s Jágrem,zážitek nadevše A Vašíček se tu snad objeví v dresu Rebelů. A s Příbramí snad dorazí Láďa Gengel. Tím chci říct, že zklamání pomalu vystřídá těšení na novou sezonu. Hlavně model soutěže je atraktivní. Teď budu věřit a doufat, že budeme hrát v popředí, jak tu je dobrým zvykem. Permici samozřejmě kupuji. HCHCV, do toho!!!
 
 
18.06.2022, 13:06
 
 
tak už jsem pomalu vstřebal prvotní šok z nové situace a pomalu se začínám těšit na novou sezonu. Naše skupina v 2.lize vypadá hodně zajímavě a oproti minulosti by měla být mnohem atraktivnější .Jen věčná škoda, že zmizala ta derby s okolními rivaly...
 
 
Jinfa | vrchlabí
16.06.2022, 10:08
 
 
To horal 0007.Ty přípravné zápasy budou asi s Pakou,atd.Myslim, že pro Litoměřice či Kolín už bohužel nejsme rovnocenným soupeřem .
 
 
16.06.2022, 08:01
 
 
Je jasný, že když hráči mají rodinu, tak hold jdou tam, kde jim nabídnou lepší podmínky, aby "domácí rozpočet" naplnili. Smajlík Tomu se nelze divit. Tak jenom doufám, že u dalších zvítězí Vrchlabské srdíčko, hrdost na naše město a budou se nadále bít za HCV. Protože co vím, tak zájem o naše hráče je. A když jsem si přečetl složení naší skupiny, tak je to hodně zajímavý. Určitě kvalita bude úplně jinde než v předšlých letech!!!
Taky se těším na oznámení prvních jmen a hlavně na to až to vypukne. A chtěl jsem se zeptat, zda přípravné zápasy zůstavají v platnosti.
 
 
Jinfa | vrchlabí
15.06.2022, 22:57
 
 
Zatím to jsou jen samé odchody Smajlík Ty hráče chápu.Co by hledali za poklady ve 2.lize..Ale na nové či staronové hráče se už taky těším Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
15.06.2022, 20:11
 
 
Tak už se těším na jména. A vlastně se už nemůžu dočkat, až to všechno začne
Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.06.2022, 10:09
 
 
Ahoj všichni,
myslím, že první informace o skladbě A-týmu pustíme příští týden. Vzhledem k tomu, že VV ČSLH je orgán, který musí schválit převod licencí a zasedá v termínu zároveň s volební konferencí, tj. sobota 18.6., tak finišujeme s dotažením veškeré dokumentace tak, aby byly splněny všechny podmínky pro převod licencí. Probíhaly a probíhají jednání s hráči a je to teď opravdu hektické, tak nám prosím dejte týden.
Myslím, že vám máme co představovat a věříme, že pro II.ligu by to měla být sestava, se kterou se budeme rvát o přední příčky navíc bude plno odchovanců!!! Smajlík Smajlík
 
 
15.06.2022, 08:47
 
 
Pohovory s hráči proběhly, možná by to chtělo ukázat nějaká jména. S permicí samozřejmě počítám také.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
10.06.2022, 07:40
 
 
To JJ: Jirko, děkuji, připojuji se k "předpisatelům". Držím Vám I panu Cermanovi palce a určitě budu pravidelně fandit. Věřím, že nás Vrchlabáků bude více.
 
 
Jinfa | vrchlabí
09.06.2022, 19:58
 
 
To Jirka Jakubec Smajlík Děkuji za odpověď.Samozřejmě, že se na novou sezónu těším!!!A stejně jako horal0007 si i já určitě pořídím permici!!!
 
 
09.06.2022, 18:18
 
 
To JJ: Nezávidím Vám tuto nastalou situaci, ale věřím, že i přes zklamání, které určitě bylo a asi ještě je, vše zvládnete. Já už těším na první jména z našeho nově se tvořících mužstva. Chodím hodně dlouho na hokej a určitě budu i nadále. Asi to zní blbě, ale teď možná budu chodit ještě raději, určitě chci permici a
alespoň trochu podpoříme klub.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.06.2022, 17:53
 
 
To jinfa
Aleš to vyjádření psal, protože to tak cítil i ze všech jednání. Že se to otočilo o 180 stupňů, absolutně nemohl tušit. Jinak veškeré aktivity v Dynamu ukončil. Ale k tomuhle tématu už dost.
II.liga nebo lépe řečeno soupeři v II.lize budou dle mého soudu letos atraktivní jako nikdy předtím. Aktuálně na svazu připravují systém soutěže (není to jednoduché) a je dost možné, že budou 2 velké skupiny. Potom bychom měli být zařazeni do té české, takže bychom hráli nejenom lokální derby s Hronovem, N.Pakou, Jabloncem ale i s Benátkami, Ústím, Chomutovem, Táborem, Mostem, Děčínem, Kobrou atd.
Navíc jsme dnes udělali první nástřel soupisky a myslím, že se bude na co těšit. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
09.06.2022, 17:07
 
 
To Kronos: Tohle je snad zbytečné. Smajlík Byla to dobrá zkušenost si s vámi po ty 2 roky zahrát.Je u vás náš bývalý hráč J.Berger,teď k němu přišel i M.Voženílek .My jsme tady nedopadli úplně nejlíp.Ale prý nás čeká nový začátek.I vám přeju,ať se vám v nové sezóně daří a dejte tomu Zlínu na frak Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
09.06.2022, 16:58
 
 
Pan Cerman ještě nedávno psal o tom jaký máme s Pardubicemi korektní vztah a jak je v rámci svých možností sponzoruje?Jestlipak ten sponzoring běží dál?A za necelý měsíc takový zlom?!Dynamo nás hodilo přes palubu.Tesle jsem fandil přes 35 let,ale dokud tam bude Dědek,tak mě Pardubice nezajímají! My budem hrát 2.ligu.Tak je to lepší než nic.Jsou lidé,kteří chodili na hokej i více než dvacet let uvažují o tom,že už na náš zimák nezavítají....Buď nemají důvěru v naše vedení... anebo nechtějí koukat třeba 6x za sezónu na Hronov ,apod.Já tam v září ale budu zas.Osobně jsem zvědav,zdali už v Jablonci opravili tu síť za brankou a také se těším až uvidím lístkožrouty z Paky Smajlík HCV-olé!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.