HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
KIZNOH | Vrchlabí
06.06.2024, 16:39
 
 
Omlouvám se s Detroidem ( chybička se vloudila).
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
06.06.2024, 16:38
 
 
Velká gratulace a respekt k úspěchu Jakuba Rychlovského - podpis s Dallasem NHL. Držíme palce, hlavně aby sloužilo zdraví ! Jsme na Tebe ve Vrchlabí pyšní Smajlík .
 
 
05.06.2024, 21:24
 
 
I Vrchlabí volí Lojzu?
 
 
Jinfa | vrchlabí
13.05.2024, 15:37
 
 
Když tady byl Dědek,tak jsme si taky všichni mysleli,jak dobré rozhodnutí to tenkrát bylo Smajlík A jak to dopadlo? Smajlík Proto se nelze divit, že jsou tu někteří fanoušci k takto "profláknutým" osobám z TU,tak obezřetní.Už nikdo nechce zažít další zklamání.Ale ano, jen čas ukáže,jestli to bylo dobré rozhodnutí . Věřím, že vedení ví co dělá!!!HCV olé!!!
 
 
13.05.2024, 14:09
 
 
Souhlasím s JJ. Čas ukáže , jestli rozhodnutí ohledně O. Poula bylo dobrým tahem. Pevně věřím, že tomu tak bude a O.Poul bude přínosem pro náš klub. Asi nemá smysl teď dělat nějaké unáhlené resultáty, je třeba tuto skutečnost přijmout a věřit, že vše bude klapat a náš klub se zase posune výše. Určitě bude naše filozofie stále stejná - zapojovat především naše odchovance, ale ipřesto si asi uvědomujeme, že na některých postech je potřeba mužstvo doplnit.
Teď očekávám další info od JJ ohledně našeho kádru. Takže Ondro, vítej u nás
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.05.2024, 12:46
 
 
Vůbec mě nepřekvapuje, že angažování Ondřeje Poula s sebou přineslo i vlnu reakcí. Chápu a cítím, že vztahy Vrchlabí s Trutnovem byly vždy na jiném levlu než s ostatními týmy.
Ale paradoxně právě činnost Poulů v TU nás přesvědčila, že jsou schopni dlouhodobé a úspěšné práce. Domnívám se, že v TU mají z různých důvodů o trochu těžší podmínky pro provozování hokejového klubu než my ve Vrchlabí a to, že tam tak dlouho udrželi II.ligu, je spíše malý zázrak. A aktuální situace, kdy to nevypadá, že by klub mohl pomýšlet na návrat do II.ligy, to jenom potvrzuje.
A i práce Ondřeje v Letňanech a v druholigové asociaci mě přesvědčuje, že je to schopný člověk, který by měl pomoci našemu klubu v jeho rozvoji.
Jeho činnost bude na poli sportovním/trenérském a v marketingu a takových lidí není nikdy dost.
A ještě bych se trochu vrátil ke vztahu VR x TU. Je jasné, že na hřišti i v ochozech to vždy vřelo, výhry těšily daleko víc a prohry zase hodně bolely, ale jinak jsme vždy dokázali spolupracovat. V mládeži jsme měli více než 15 let společný projekt HC Krkonoše a pohyb hráčů byl, je a asi i bude (i bez Ondry Poula) - Bláha, Šimoníček, Tatar, Kozák, Holubec, R.Mach atd. A vůbec, pohyb mezi regionálními rivaly jako je Vsetín x Zlín, PCE x HK, Vítkovice x Třinec byl, je a bude úplně běžný.
Trochu rozumím emocím těch, kteří to hůře koušou, ale tak jako u všeho ukáže čas, zda se jednalo o dobré rozhodnutí. Naše úmysly jsou úplně čisté a jednoduché a věříme, že tohle je to nejdůležitější kritérium při rozhodování. Takže na závěr použiju to naše klasické - vítězí, kdo věří!!

Smajlík
 
 
Jinfa | vrchlabí
10.05.2024, 16:10
 
 
Nevím jestli zrovna útulek Smajlík ?Ale rozhodně naše vedení oznámením příchodu O.Poula pořádně rozvířilo klidné vody v okurkové sezóně Smajlík Spousta lidí je slušně řečeno rozčarována..vzhledem k jeho minulosti u našeho arcirivala... Smajlík . Na druhé straně je skupina lidí, která je pragmatičtější a snaží se tento zdánlivě nepochopitelný krok nějakým způsobem pochopit a věří, že vedení ví co dělá Smajlík Ale jestli vedení nechce o ty momentálně naštvané fanoušky ( a že jich je hodně),tak by mělo být vedení sdilnejší..Co je třeba pravdy na tom, že by tu měl působit otec a bratr nového pana asistenta?Já samozřejmě nemám rád Trutnoff,ale kroky našeho
vedení se snažím pochopit. Jelikož chci dál chodit na 2.ligu.A ta,jak je známo stojí spousty peněz ... Smajlík PS; Také by se mohl vrátit z Letňan J.Niko.
 
 
Dolení | Vrchlabí
09.05.2024, 19:59
 
 
Jen,aby se z našeho HCV nestal útulek Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
09.05.2024, 19:56
 
 
Myslím,že pan asistent(nejen) bude mít u nás na zimáku částé návštěvy z Trauče. Smajlík Tam na něho a jeho příbuzné . dodnes dozajista s láskou vzpomínají Smajlík Také jsem zvědav na posily.Bude jednou z nich třeba P.Mrňa?
 
 
Dolení | Vrchlabí
09.05.2024, 13:17
 
 
Tak jsem zvědav,kdo k nám přijde z Letňan Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
06.05.2024, 13:19
 
 
Všichni už oznamují změny v kádrech.Tady je zatím ticho po pěšině.Žádné odchody či příchody.Tedy kromě těch zvěstí... o kterých se zmiňuje Rubezahl Smajlík .Jestli se to potvrdí,tak to tady bude opravdu hodně lidí překvapených.Málokdo asi úplně vzhledem k minulosti příjemně.Ale my fanoušci musíme nejen fandit našemu týmu ,ale musíme věřit i vedení HCV,že ví co dělá Smajlík Chceme přece všichni,aby se tady dál hrála 2.liga a byl k vidění kvalitní hokej. Smajlík Tábor bude asi od všech odskočený..,ale věřím,že ani my se neztratíme!!!!HCV-olé!!!
 
 
03.05.2024, 20:49
 
 
Jsem zvědavej.
 
 
03.05.2024, 13:18
 
 
To budete všichni koukat, koho přitáhli k mužstvu! 😂🤮
 
 
02.05.2024, 12:21
 
 
odkaz
A takové měl plány Smajlík Jsem strašně rád, že u nás to klape, jdeme svoji cestou a určitě to je ta správná cesta, kde asi nebudeme mít nějaké postupové ambice, ale hrát v popředí, to je snad v našich silách.
A tak dotaz na JJ : Nějaké info k nové sezóně?
 
 
04.04.2024, 13:36
 
 
Včera jsem se nedostal, ale dnes bych chtěl utkání našich žáků stihnout. Myslím si, že je to veliký úspěch naší mládeže, že se dostali až tak daleko, že mohou bojovat o extraligu 9.tříd. Ať to dopadne jakkoliv, je vidět, že s mládeží se u nás pracuje velice dobře. A určitě nám pro naše A mužstvo rostou další naděje.
Tak hoši, ať se dnes daří a my víme, že KDO VĚŘÍ, VÍTĚZÍ.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
20.03.2024, 17:19
 
 
Pro JJ.
Však já taky nikde nepíšu, že by jste někde napsal, že jste byl z výkonu rozhodčích nadšený. O tom nebyla řeč. Souhlasím s Vámi že..... "Někdo je lepší rozhodčí a má pro to cit a někdo nemá, někdo podléhá tlaku publika, hráčů, trenérů víc a někdo méně" ...a z toho právě vylývá pro nás diváky, že u některých rozhodčích byl i úmysl ovlivnit výsledek utkání-víme o která utkání šlo. 😂
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
20.03.2024, 14:26
 
 
To Pepik 477
Já vůbec netvrdím, že jsou všichni rozhodčí dobří. Obecně je rozhodčích velice málo a tomuto stavu pochopitelně odpovídá i kvalita. Zároveň jsem také nikde nenapsal, že jsem z výkonu rozhodčích byl nadšený! Ale tvrdím, že ta rozhodnutí byla spíše jenom necitlivá vzhledem k průběhu hry a nikoliv vyloženě chybná. Jde o to, že v každém zápase se stanou desítky podobných hraničních zákroků a záleží kdy a jak jsou rozhodčími posouzeny. Někdo je lepší rozhodčí a má pro to cit a někdo nemá, někdo podléhá tlaku publika, hráčů, trenérů víc a někdo méně, ale rozhodně odmítám teorie o úmyslném ovlivňování průběhu zápasu.
My můžeme a už jsem to několikrát i absolvoval, sestříhat záznam a poslat chyby rozhodčích k posouzení. Bohužel z tohoto zápasu moc vyložených chyb najít nešlo. To, co bylo posouzeno jako faul, tak také posouzeno být mohlo. Nebylo tam nic konkrétního, co by se komisi rozhodčích dalo poslat. Navíc, i když tam něco takového objevíme a komise uzná chybu rozhodčího, tak my jako klub se dozvíme, že máme pravdu a rozhodčí že udělal chybu. To je celé, jiný výstup kvůli ochraně rozhodčích není. Jediné, co můžeme, je v průběhu sezóny vetovat 1 rozhodčího. Pokud bych to bral podle reakce diváků, tak bych musel vetovat 1/2 všech rozhodčích!! Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
20.03.2024, 10:35
 
 
Zatím máme zmapované 3 větší "hříšníky", kteří vhodili láhev/popřípadě lili pivo. Jsou to 2 lidé z hlediště a 1x VIP. Jsme se všemi v kontaktu a všichni jsou připraveni se na postihu nějak podílet. Zatím nemám k dispozici rozhodnutí DK, takže zatím není o čem jednat. Všichni 3 se víceméně přihlásili sami nebo alespoň pátrání po nich nebylo nijak složité a je velmi sympatické, že jsou připraveni se na pokutě podílet! Smajlík
 
 
Dolení | Vrchlabí
19.03.2024, 18:30
 
 
Není metr jako metr Smajlík
 
 
19.03.2024, 17:09
 
 
Jen pro pana Jakubce, když už tady pořádá hon na neposlušné diváky, přihlásil se i ten z ochozu VIP, odkud taky přiletěla na led láhev? Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.