HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
23.01.2022, 09:00
 
 
Hezkej článek s naším Kubou...
Tak držím palce, ať se dál u nás tady daří Smajlík
 
 
21.01.2022, 12:56
 
 
Nějak se mi zdá jednodušší a spravedlivější, kdyby se soutěž na chvíli přerušila. Takhle se to plácá a lepí....a mužstvo, které se vrátí z karantény nemůže být hned v 100% kondici. Bylo by to pak regulérnějši.
V pondělí by asi znovu mělo proběhnout testování a ten kdo byl doteď zdraví může do toho spadnout a s ním zase i ostatní? Never ending Story.

 
 
jinfa | vrchlabí
19.01.2022, 10:19
 
 
To PepaHcv Smajlík Tady je přesně vidět rozdíl ,mezi stylem hokeje pod vedením p.Baďoučka a tím co praktikujem letos..A o kontrastu výkonů mezi Kantorem a Kloučkem ani nemluvím Smajlík Snad se letošní sezóna v pohodě dohraje.Dost týmů je v karanténě a ty co ještě nejsou,tak (ikdyž to nikomu nepřeju) je to asi nejspíš také čeká.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
19.01.2022, 00:05
 
 
Když už je pauza tak si připomenu rok starý památný duel
odkaz Smajlík
 
 
18.01.2022, 10:33
 
 
Ten Covid nám dává pěkně za uši, pravda pravdoucí... Ve všem! Nebyl jsem dva roky nikde venku, protože se prostě bojím... Nemoc jsem měl, jsem 3x očkovanej a stejně lejno platný, restrikce, omezení, vše k hajzlu... Přesně tak jak tady píšete, už jsem z toho zevšeho otrávenej...
Člověk nevidí to slibovaný slunce na konci tunelu. Přeju týmu klidnej průběh a brzké setkání se na ledě.
 
 
jinfa | vrchlabí
18.01.2022, 10:06
 
 
Přesně,zdraví je na prvním místě. Ale regulérnost soutěží je tímto dost narušena Smajlík Taky se už ozývají hlasy napříč soutěžemi o předčasném ukončení ročníku.Ale to je hodně předčasné a snad se letos vše dohraje tak jak má...
 
 
18.01.2022, 08:07
 
 
Už jsem z toho všeho nějak otrávenej. Ten zas...j covid a vládní opatření naprosto znehodnocují soutěže a jejich regulérnost. Ano, zdraví je nadevše, ale není toto už moc? Mnozí se nechali naočkovat, ale stejně, jako v předešlém roce je jim to houby platné. Ale to nemá cenu.
Jenom doufám, že nákaza v mužstvu je pouze v bezpříznakové nebo max.mírnější formě. Každopádně je to zásah. Na týden vypadnout z tréninkového procesu není jako na týden vypadnout z kanceláře od počítače.
Tak hodně sil.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
17.01.2022, 18:41
 
 
To Jake: Díky, už jsem fakt zblblej Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
17.01.2022, 14:10
 
 
Šumperk nejen vzal 2 body.Ale asi tady zanechal nějaký ten omikrón...Musíme věřit,že už nepřijeli s příznaky...Tak ikdyž je nás dost už třikrát očkována,aby jsme naše hráče a spolufanoušky od nákazy ochránili.tak si nějaký čas odpočinem od toho našeho milovaného hokeje.Tedy je pravda,že se neočkujem výhradně jen kvůli hokeji,spíše kvůli sobě a svým rodinám.Ale přesto bude hokej chybět.Tak teď hlavně,aby se celý tým dal brzy do kupy .Zdraví je to nejdůležitější!!!
 
 
17.01.2022, 13:15
 
 
To KIZNOH:
video na hlavní strance HCV.... Smajlík Smajlík
 
 
17.01.2022, 13:00
 
 
To marus, jake.

Víte něco víc, než my? Smajlík
 
 
17.01.2022, 12:50
 
 
To marus:
Bohužel Smajlík ale dalo se to čekat... Smajlík
 
 
17.01.2022, 11:21
 
 
To Jake...
Tak už je to tady, viď... Smajlík
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
17.01.2022, 07:40
 
 
Takový malý detail. Pro hodnocení trenérů si musíme jít na web Šumperka? Nešlo by to dát taky k nám?
Díky a hezký den!
 
 
16.01.2022, 17:12
 
 
Myslím, že už včera bylo vidět posun ve hře (složení přesilovek, oslabení...) i v samotném zápase přišla reakce od trenerů a změna v bránění. Samo, zklamání je veliký, ale stejně ve středu zase půjdem!! A k Soukupoj snad jen to co říkám od začátku sezony... hlavně ať si ho nestáhnou do PCE.... ale zasloužil by si to!!!!!
to horal0007: karanténa ne, ale po včerejším podávání rukou, myslím jen otázka času.... Smajlík Smajlík
 
 
16.01.2022, 14:07
 
 
Super. Šumperk covid. Co to znamená pro nás? Karanténa?
 
 
16.01.2022, 13:59
 
 
Poslechl jsem si hodnocení trenérů po včerejšku... Výborný hodnocení od obou, chudák Jirkáč to chroupe těžce(a vůbec se mu nedivím)!. Myslím že trenérsky se během zápasu udělalo vše, co se udělat mohlo.
To Lada1219...
Přesně tak, hokej je hrou kolektivní individuality důležitý, ale nemůžou hrát na sebe, musí pro kolektiv...
Co se týká 69...
On to v hlavě má lehce jinak (v dobrém slova smyslu), myslím že nebude žádný problém jak pro trenéry tak potažmo pro JJ ho ukočírovat... Páky na to rozhodně oba mají.
 
 
Lada1219 | Vrchlabí
16.01.2022, 09:17
 
 
Ahoj všem , další ztráta bodů se soupeřem , kterého jsme měli porazit a nejhorší na tom je , že chybují nejzkušenější hráči . Přesilovka 5 na 3 rozhodla-opět stejní hráči a opět nic!!! Chybí kolektivní pojetí , většina ú hraje na sebe . Tohle si musí trenéři honem rychle vyřešit.Je vidět na hráčích velká flustrace a ani na střídačce to moc kolektivně nefunguje(viz výlevy zlosti 69). Budu se opakovat - CHYBÍ AUTORITA a bohužel
si myslím že to TJ nebude mýt se staršími hráči jednoduché (pozorujeme to na střídačce).Příští týden bude pro mužstvo dost náročné tak snad i úspěšné. Držíme palce
 
 
jinfa | vrchlabí
15.01.2022, 23:02
 
 
To maruš Smajlík Tak já na hokej chodím spousty let.Od kráje po 1.ligu a po prodání licence,,zase od kraje po současnou Chance ligu.A bylo mi jedno odkud ten hráč je.Hraješ v našem dresu HCV,tak jseš prostě Vrchlabák!!!Výjezdů všude možně nepočítaně.Já tam příště budu zas.Stejně tak už teď vím,že permice na příští sezónu bude má!!!Jen by to možná chtělo aby se v našem dresu objevil někdo,kdo za Vrchlabí bude vždy bojovat jako lev.Někdo jako byl v minulosti LGengel Smajlík Z něho ta hrdost,že nosí náš dres přímo vyzařovala!!! Myslím,že kdyby lidi viděli,že se ti hráči opravdu za Vrchlabí rvou a nechávají na ledě opravdu všechno,tak by se na zimák vrátili.Věřím,že ve středu tu Jihlavu fakt už porazíme za tři body!!!
 
 
15.01.2022, 22:49
 
 
Hodně jsem náš hokej kdysi prožíval. Pak nám ho pan majitel sebral. Tak jsme si prošli tu cestu do ligy znova. Byl jsem v Sokolově když jsme nepostoupili. I ve středu v Kolíně. I dnes. A viděl jsem nasazení,, bojovnost. Stále jsou to hráči Vrchlabí. Vím, že na to máme. Chce to nějaký impuls. Nevím jaký, třeba jim kupte rukavice, aby už neměli všichni stejný, ne ty ošklivý červený, nebo já nevím co. Jsme nejmenší město v téhle soutěži. A hraje se tu parádní hokej. Jsem zklamaný z výsledků, ale ne ze hry. Takže ve středu znovu na značkách.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.