HC Stadion Vrchlabí – Aréna – Kudy k nám

Kudy k nám

Chcete se podívat na hokej ve Vrchlabí a nevíte kudy se na ZS dostanete? Zde máte k dispozici popis cesty na stadion...

Auto:

1/ příjezd od Jilemnice: do Vrchlabí přijedete na kruhový objezd u čerpací stanice, na kterém vyjedete druhým výjezdem na silnici Valteřická. Po této komunikaci pojedete zhruba 800. Přijedete na křižovatku ulice Valteřická/Pražská a odbočíte vlevo, na silnici Pražská. Po této komunikaci pojedete cca 700m, kolem autosalonu Peugeot. Přijedete na křižovatku ulic Pražská/Fügnerova a odbočíte vlevo, na silnici Fügnerova přímo před Zimní stadion města Vrchlabí.

2/ příjezd od Dolní Branné – Prahy: do Vrchlabí přijíždíte po hlavním tahu na Špindlerův Mlýn E295. Z této komunikace odbočte vpravo na silnici Pražská. Po této pokračujte zhruba 900m. Po příjezdu na křižovatku pokračujte stále rovně, po silnici Pražská. Po této komunikaci pojedete cca 700m, kolem autosalonu Peugeot. Přijedete na křižovatku ulic Pražská/Fügnerova a odbočíte vlevo, na silnici Fügnerova přímo před Zimní stadion města Vrchlabí.

3/ příjezd od Trutnova: do Vrchlabí přijedete po silnici Lánovská, na kruhová objezd z kterého vyjedete druhým výjezdem. Po 50m odbočte vpravo, na silnici Nádražní. Po cca 500 metrech přijedete k mostu, za kterým odbočíte vpravo a přijedete na křižovatku ulic Nádražní/Krkonošská. Pokračujete rovně přes ulici Krkonošská a po cca 50m odbočíte vpravo přímo před Zimní stadion města Vrchlabí.

Autobus-vlak:

Vlakové a autobusové nádraží leží od sebe zhruba 300 metrů, proto bude popis cesty v podstatě stejný. Pokud přijedete do Vrchlabí na hokej autobusem/vlakem zabere Vám cesta na stadion zhruba 5 minut.
Prvním záchytným bodem bude prodejna Lidl, která těsně sousedí s autobusovým nádražím. Poté přejdete parkoviště k prodejně přilehlé a přijdete k ulici Nádražní, která vede souběžně s řekou Labe. Po této silnici půjdete cca 100 metrů, dále navazuje Pěší zóna, která Vás dovede až k mostu Sv. Jana Nepomuka. Přejděte most a pokračujte stále rovně. Po cca 300 metrech vyjdete přímo naproti Zimnímu stadionu města Vrchlabí.

Parkování:

V době mistrovského utkání je parkoviště před zimním stadionem uzavřeno a vyhrazeno pro V.I.P hosty.
Parkování pro návštěvníky je zajištěno v sousedícím areálu bývalé továrny Škoda. Parkoviště s vjezdem z ulice Fügnerova má kapacitu cca 40 osobních automobilů a dvě místa vyhrazené pro autobusy. Druhé parkoviště s vjezdem z ulice Hálkova má kapacitu cca 50 osobních automobilů. Zmíněné parkoviště jsou pro návštěvníky hokeje zdarma. Při parkování se prosím řiďte pokyny městských strážníků, kteří přímo na místě řídí dopravu.