HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Supras Vrchlabí

SUPRAS VRCHLABÍ

Kdo jsme?
Nevýdělečný spolek fanoušků vrchlabského sportu, jehož aktivity jsou soustředěny zejména na hokej. Veškeré příspěvky podporovatelů Supras jsou využívány na tvorbu choreografií, organizování autobusových zájezdů a dalších aktivit.

Proč Supras?
Jednoduché spojení dvou slov Supporters a Ultras. Tedy jak podpora zvuková, spojováno se supporers, tak vizuální (vlajky, choreo, pyro) - ultras. Není to nic, co bychom vymysleli, je to označení v Evropě využívané. Domníváme se, že právě tento název vystihuje směsici našeho kotle - fanoušky, co si přijdou užít zápas a u toho ho podpoří svými hlasivkami a partou nadšenců, co tomu věnují čas, energii a v neposlední řadě i peníze, aby se na to fandění dalo koukat.

Aktivity Supras
Tvorba choreografií na fanouškovsky atraktivní zápasy
Pořádání fanbusu na vybraná venkovní utkání
Vymýšlení nových pokřiků a chorálů
Výroba triček, samolepek a dalších věcí
Pořádání každoročního memoriálu Radka Petráka, kde se na ledě setkávají fanoušci, vedení klubu, hráči HCSV a bývalí hráči HCSV
Podpora HCSV na domácích a venkovních zápasech

Vztah s klubem?
Obě strany spolu spolupracují na vyníkající úrovni. Vedení klubu se často schází se zástupci Supras a probírají atmosféru v klubu i na stadionu.

Jak být u toho?
Díky podpoře klubu máme na stadionu klubovnu, zde se během domácích zápasů našeho týmu scházíme. Chcete-li být součástí Supras, přijďte tam a zeptejte se na podrobnosti.
Kontakty a web? Oficiální stránka na Facebooku

Rezervace na FAN BUS je nutné udělat zhruba týden před odjezdem formou sms (příjmení a počet osob) a to na tel.č. 604 684 111 nebo na Facebooku.