HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 

 
jinfa | vrchlabí
20.01.2021, 20:10
 
 
Hoši děkujem!!Byl to těžký zápas a 2 body vybojované body,jsou proto velmi cenné .A především toto vítězství je důležíté, pro získání herního sebevědomí do dalších zápasů.Každý takhle těžký zápas, je důležitou přípravou na Play Off.HCV-olé!!!
 
 
20.01.2021, 18:51
 
 
Gratulace k bodům. Hra tak trochu vázne, ale bojovností se to vynahrazuje. Kuba skvělej, ale díky patří všem. Je lehký hrát, když se všechno daří, ale cennější je bodovat, když se hokejově moc nedaří.
Tak všem díky a gratulace.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
20.01.2021, 18:42
 
 
Pepik477: Pro těch pár reklam co tam Hokejka dává. Hlavně mi to vadí když hraje Vsetín na ty jejich dvě reklamy, které jdou každou chvíli to už se nedá. Kdyby tam aspoň těch reklam byl větší počet. A přitom je jedno jestli hrajou doma, nebo venku. Některé týmy ty reklamy mají a některé ne. To bude o sponzorech a penězích.
 
 
Lada1219 | Pardubice
20.01.2021, 18:36
 
 
Gratulace ,vydřené 2 body . Dnes bych pochválil Soukupa, Linharta a zápas od zápasu se lepší mladý Oliva.Škoda opět nevyužitých přesilovek a zbytečné vylučování , ale to už je obehraná písnička.
 
 
20.01.2021, 18:35
 
 
Když by mi někdo na začátku sezony říkal, že budeme hrát po Novém roce zápas ze Slavií, budeme se tahat o dva, tři body do konce zápasu, budeme hrát ze třetího místa pomalu o první, měl bych ho za pošuka. Dnes už ale ne. Gratuluju k bodům. Ale-omlouvám se, dneska to měly být body tři... Klobouček před týmem, ten závěr ale jsme neodehráli nejlíp. Ty tři, čtyři ajsinky ve hře 5na6, to bylo právě těch 24(nebo kolik chybělo) sekund. Trochu škoda, tři body by byly fajn a nula by nám slušela. Ale nevadí, opakuju, gratuluju ke hře a k bodům.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
20.01.2021, 18:34
 
 
Gratulace dvěma bodům. Zápas už vzhledem k počtu branek byl docela urputný. V první třetině jsme měli myslím lepší šance, v té druhé byli lepší a šli do vedení. Škoda že to kluci v závěru tak nějak chtěli dotlačit a dobránit k výhře o jednu branku a ono moc nechybělo. Kuba vzadu nejlepším hráčem týmu Smajlík Možná při té jejich hře bez brankáře to chtělo ne se tolik snažit trefit z obranného pásma tu jejich branku, ale spíše ty puky vyhazovat do středního pásma aby to neskončilo zakázaným uvolněním. Po jednom takovém vyhození sedla Slávistovi dobře střela na hokejku a začínalo se znova. V prodloužení opět skvělý Kuba Soukup a naopak my z brejku rozhodli. V Porubě to bude velice zajímavý zápas a věřím že nejsme bez šancí. A teď fandit ať ta Poruba ztratí body a můžeme se přes ně dostat. Moc tomu nevěřím. To už věřím že dnes ztratí body Jihlava.
 
 
Pepik477 | Vrchlabí
20.01.2021, 18:00
 
 
Může mně někdo vysvětlit význam komerčních přestávek v dnešní době?
 
 
20.01.2021, 16:49
 
 
V těžkých časech přichází dobrá zpráva.
Trutnov údajně prodává licenci na 2 ligu do Letňan a bude tak hrát pouze kraj.
 
 
17.01.2021, 10:43
 
 
Zatím to není hokejové, ale hrozná dřina,která se nám vyplácí.
 
 
16.01.2021, 23:44
 
 
To PepaHCV...
Z těch 5ti minut, z prodloužení a nájezdů se toho objektivně moc říct nedá. Sudí nepískali zle, minule bylo na obě strany daleko hůř. Ten druhej trest dostali za údajně hráčskou lavici. Komentátor nebyl špatnej, ale byl strašnej na jména. Ale-nekoukáme na Zárubu s Pospíšilem. Buďme rádi že koukáme a že se hraje...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
16.01.2021, 22:29
 
 
A jak se tam dohadovali sudí takovou dobu před přesilovku 5 na 3 a po ní co bude. To jsem dlouho nevidel jak byli zmatení a sami už nevěděli co a jak. Ten komentátor to tam říkal dobře. Nevim jak předtím, ale patřil k nejobjektivnějším z toho co jsem tuhle sezonu slyšel.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
16.01.2021, 22:21
 
 
Dnes mohu komentovat omezené, protože jsem k zápasu dorazil živě v 55 minutě. Musím říct něco co tu nepadlo. Jindy si stěžují na rozhodčí, ale dnes nám pomohli. Prohrávame a místo závěrečného tlaku přichází další zbytečný útočný faul a ven jde Hozák. Tak pozor ne on jde za cosi i obránce Litoměřic a po něm to mi hlava nebrala další. Koukal jsem pak do onlajnu že dostala trest hráčská lavice a nedivím se. Kdybych fandil Litoměřicím tak zuřím. Klasický Český rozhodčí nekouká čím a proč to vzniklo, to jdou alibisticky oba. Po odvolání brankáře nám spadla do klína přesilovka 5 na 3. Velká pochvala pro Válu, udělal to na to že je obránce jako mazák Smajlík Nájezdy pak vychytal skvělý Soukup. Většina momentu co jsem slyšel a četl tvrdí že byl Kuťák lepší. První bod jsme dostali v závěru a druhý vychytal Kuba Soukup. Důležitý zápas s 13 Litoměřicemi tedy prvním místem mimo play off je tedy náš. Tenntotym má sílu v tom že se nevzdává, a ukazuje to opakovaně! Přesto ve mě z toho co jsem za tu chvíli viděl zůstávají rozporuplné pocity...
 
 
16.01.2021, 20:28
 
 
Trenér Litoměřic Bruk. "Viděli jsme vyrovnané utkání, které jsme odehráli velice dobře. Vypracovali jsme si poměrně slušné šance, které jsme neproměnili. Ve finále tomu sluší remíza."
 
 
16.01.2021, 20:22
 
 
Remíza spravedlivá? Smajlík To ani náhodou. Dnes určitě nevyhrál lepší tým. Výkon otřesný!
 
 
16.01.2021, 19:03
 
 
Remíza spravedlivá. Jenom ten projekt Dukla, je nějak scestný. Jejich první lajna skoro nesleze z ledu. Je fajn osočovat jiné, že nezapojují mladé.
Dnes se mi celkem líbila 4 lajna. Jinak opět velký morál, že za stavu 1:3 dokázali zabrat a vybojovat body.
Takže hoši díky!!!!
 
 
jinfa | vrchlabí
16.01.2021, 18:44
 
 
Velmi cenné 2 body z ledu soupeře.Hoši děkujem Smajlík A šťastně dojeďte domů!HCV-olé!!!
 
 
16.01.2021, 18:42
 
 
Uff...
Gratulace do Litoměřic, dva body jsou zlatý!!! Šťastnou cestu domů Smajlík
A zápas? Já nevím. Nehodnotí se mi to dobře Domácí byli lepší, my měli opravdu strašný přesilovky. Pokud nejenže nedáme za minutu a půl v přesilovce 5/3 gól(my ani nevystřelili!!), pokud v přesilovce 5/4 zase nevystřelíme, tak hokejový přísloví říká, že nemůžeme chtít vyhrát. Vyhráli jsme. I přes nešťastnej druhej gól nesporně díky našemu brankáři, podržel, nájezdy jeho a hlavně v prvních 40ti minutách, kdy Litoměřice byli lepší a měli více střel, byl výsledek pořád hratelný...
Takže kluci díky za bojovnost, otočení zápasu a díky za dva hodně dobrý body...!
 
 
16.01.2021, 18:38
 
 
Vyrovnaný kvalitní zápas skončil zaslouženou remízou. Třešníčka na dortu: Skvělý Patrik Urban. Šťastnou cestu z Litoměřic.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
15.01.2021, 00:16
 
 
maruš: Snad jen dodám že jsem to o brankářích nemyslel jako kritiku Štěpánka.
 
 
Lada1219 | Pardubice
14.01.2021, 14:17
 
 
Čtu ty postřehy ohledně Pardubic. Myslím , že je rozdíl mezi kauzou Kousal a Mandát . Kousal byl kontrolován
při dopravním přestupku(pozitivní na THC což je pouze přestupek ) a Mandát po zápase při dopingové kontrole , kde vzorek kontroluje akreditovaná laboratoř .
Už je toho na jeden mančaft dost!!! Nevím co si o tom myslet , ale mezi fanoušky se to dost propírá.
Doufá že bude vše vysvětleno. Je to nepříjemné a lituji p. Dědka
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.