HC Stadion Vrchlabí – Čtvrtý přípravný zápas odehraje Stadion v Jablonci

Čtvrtý přípravný zápas odehraje Stadion v Jablonci

22.08.2018
Raina Tomanová

Už čtvrtým zápasem pokračuje příprava vrchlabského A týmu. Tentokrát se utkají s Vlky z Jablonce nad Nisou, kteří mají za sebou stejně jako Stadion tři utkání.

Vrchlabší po dvou nepodařených zápasech proti Kolínu v posledním odehraném konečně vyhráli. Na ledě Dvora Králové zvítězili 5:1 a spravili si chuť po prohrách 2:4 a 0:1 v prodloužení proti Kozlům.

Jablonec má za sebou také tři přátelské zápasy. S Kolínem hned ten úvodní Vlci prohráli vysoko 2:7. Proti Nymburku už podal Jablonec lepší výkon a zvítězil těsně 4:3. V posledním odehraném utkání proti Děčínu padlo dokonce 17 branek! Nakonec tu vítěznou vstřelil hráč Jablonce a Vlci zvítězili 9:8. Ještě dnes, tj. 22. 8. odehrají Vlci zápas proti Mělníku.

Vlci přivítají HC Stadion na svém ledě od 18. hodin. Přijeďte znovu podpořit svůj tým, do začátku ligy chybí už jen 3 týdny, je potřeba cvičit hlasivky!