HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 aktualít

14.11.A-tým opouští J. DvořákV tomto týdnu jsme po vzájemné dohodě ukončili angažmá talentovaného útočníka Jaroslava Dvořáka.
Jarda má určitě veliký hokejový potenciál, ale očekával větší vytížení v zápasech, které jsme mu, bohužel, vzhledem k našemu nabitému kádru nemohli nabídnout. Jardovi děkuji za odvedenou práci, ukázal tady, že hokej hrát umí a přeji mu do dalšího průběhu sezóny hodně zdaru a úspěchů. Dle mých posledních informací by měl zakotvit u našeho blízkého rivala z Nové Paky.
JJ
12.11.Komentář V. BaďoučkaUtkání rozhodly dvě branky vstřelené v 17. minutě a následně gól v první minutě druhé třetiny. Jsem rád, že hráči nepřipustili podobné drama jako v zápase na domácím stadionu, kdy se rozhodlo až v samotném závěru utkání. Domácím od vyšší porážky pomohl opět dobře chytající Jiroušek a v některých okamžicích i štěstí v podobě několika nastřelených tyček. Škoda je, že Martin Abrahám neudržel čisté konto, protože by si ho za své výkony a celkový přístup určitě zasloužil.
12.11.Novinka z A-týmuOd dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře.
7.11.Komentář
31.10.Komentář
29.10.Komentář V. BaďoučkaVstup do utkání jsme si zkomplikovali třemi vyloučeními během úvodních deseti minut a umožnili jsme soupeři jít do vedení. Rychle jsme dokázali stav srovnat, ale i nadále jsme měli problém se vyrovnat s agresivní hrou soupeře, který hrál na a často i za hranou pravidel. Ve třetí části hry jsme si vypracovali několik příležitostí na vstřelení ranky ale zrealizovat jsme dokázali pouze jednu a tak byl zápas dramatický až do samého závěru. Paka hrála velice dobře a jen bych si přál víc takových utkání abychom se dobře připravili na závěr sezóny.
24.10.Komentář
23.10.Nalezen mobilní telefonBěhem dnešního utkání byl nalezen mobilní telefon. Majitel telefonu si ho může vyzvednout na ZS u rolbařů.
21.10.Komentář V. BaďoučkaPodařilo se nám skórovat již v první minutě utkání a to jsou začátky, které nemám příliš v oblibě, protože to většinou vede k sebeuspokojení. A přesně tak proběhla první třetina. Domácí vyrovnali a k tomu dvakrát nastřelili tyčku. Po lehčí domluvě o přestávce, jsme od druhé třetiny na ledě dominovali a naši převahu jsme konečně dokázali i gólově vyjádřit.
6.10.Komentář
3.10.Komentář V BaďoučkaMrzí mne, že prestižní utkání opět dopadlo lépe pro Trutnov. Připravovali jsme se na defenzivní styl hry soupeře a přesto, že se naše předpoklady naplnili, dokázali jsme si vytvořit dostatek dobrých příležitostí k tomu abychom skórovali a v utkání byli úspěšní. Bohužel v koncovce nám scházel klid a v některých situací více jednoduchosti. Dokázali jsme vstřelit gól pouze při hře 5 na 3 a pokud nejste schopni za 60 minut skórovat ve hře 5 na 5, těžko se na jeden vstřelený gól vyhrává. Soupeř potrestal naše dvě špatně sehraná vhazování v obranném pásmu a to mu bohužel stačilo na zisk tří bodů. Není na škodu, když dostaneme přes prsty ale znovu opakuji, že se to nesmí stávat s tímto soupeřem.
29.9.Komentář
23.9.Komentář
23.9.POZVÁNKA

TJ Stadion Vrchlabí, z.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat ve čtvrtek 26.9.2019 od 18:00 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu.

Program valné hromady TJ Stadion Vrchlabí, z.s. dne 26.9.2019:
1. Zahájení
2. Schválení Jednacího řádu VH. Ustanovení předsedy valné hromady a zapisovatelů.
3. Zpráva o hospodaření TJ Stadion Vrchlabí, z.s. za rok 2018
4. Informace o HC Stadion Vrchlabí s.r.o.
5. Diskuze
6. Závěr

18.9.Komentář J. Jakubce

Výkon našeho týmu v prvním domácím zápase byl pro mě zklamáním. Myslím, že jsme v hlavách nedokázali přeřadit na soutěžní mód a díky tomu jsme se velice trápili v obranné činnosti. Soupeři jsme nabídli velmi lacino dost příležitostí a on je využil. Pozitivem zápasu byla koncovka zápasu, kdy celý tým nic nevzdal a vybojoval vítězství. Doufám, že už ke dnešnímu zápasu se nám podaří nastoupit 100% koncentrovaní a podáme zodpovědný výkon.

K dnešnímu zápasu nenastoupí Jaroslav Bednář (lehčí zranění), ale do hry jsou již připraveni Filip Jirásek a Jaroslav Dvořák. Jsou to mladíci z MTF HK s prvoligovými zkušenostmi, kteří s námi strávili konec přípravy a s Hradcem Králové jsme se dohodli na jejich hostování v našem týmu.

11.9.Tisková konference

Ve čtvrtek 12.9.2019 od 17 hodin v prostoru restaurace Gól na ZS ve Vrchlabí se bude konat konference s hráči a vedením A-týmu před začátkem nové sezóny.

Za vedení by měl být přítomen Jiří Jakubec - sport. manažer a jednatel klubu, Václav Baďouček - hlavní trenér a za hráče Petr Sýkora, Jakub Soukup, Ján Bendík, Patrik Urban a Martin Vágner.
Kapacita bude omezena počtem míst v restauraci na cca 40 - 50 účastníků (20 míst je blokováno pro fanclub). Pokud Vás cokoliv zajímá, přijďte se zeptat.

5.9.HCV x NOVÁ PAKAUtkání dne 9.9.2019 HCV x Nová Paka je na základě požadavku soupeře zrušeno.
2.9.

Informace pro členy TJ Stadion Vrchlabí, z.s.

Permanentní vstupenky pro členy TJ budou vydávány ve středu 4.9.2019 před přátelským utkáním s Jablonce nad Nisou od 17 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu. Cena je 500 Kč (100 Kč členský příspěvek a 400 Kč cena permanentky).

12.8.Děkujeme všem fanouškům za trpělivost při vstupu na stadion. Z důvodu zavádění nového prodeje a kontroly vstupenek vznikaly fronty. Věříme však, že "porodní bolesti" nového systému máme za sebou a vše bude nadále fungovat k všestranné spokojenosti.
7.8.CENÍK -přátelská utkání

Dospělí.......................60 Kč

Důchodci, ZTP, studenti.......40 Kč
(po předložení průkazu)

Děti do 130 cm.................ZDARMA

!!!NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ NEPLATÍ PERMANENTNÍ VSTUPENKY!!!

25.7.Přát. fotbalové utkáníA tým HCSV s B týmem FC Vrchlabí se uskuteční v pátek 2.8. od 18:00 na fotbalovém stadionu Vejsplachy. Předběžně svojí účast přislíbili Jaroslav Bednář, Petr Sýkora a Jiří Vašíček. Přijďte hokejový tým povzbudit.
25.7.Přátelské utkáníV pondělí 12.8. od 20:00 sehraje HCSV přátelské utkání proti loňskému vítězi asijské ligy, s ruským týmem PSK Sakhalin. Jedná se o exotického soupeře, ale velice kvalitního, protože v loňském roce porazili Trhače Kadaň 8:1. Tým tvoří i ruští hokejisté se zkušenostmi z KHL.
14.6.Formát 2019/2020

Výkonný výbor Českého hokeje schválil podobu druhé ligy pro sezonu 2019/20, která se bude hrát ve zcela novém kabátě. 27 účastníků bylo rozděleno do tří devítičlenných skupin, základní část začne ve středu 11. září a hrát se bude pětikolově.

Rozdělení skupin

Západ:

HC Vlci Jablonec nad Nisou, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Řisuty, HC Draci Bílina, BK Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Střed:

HC David servis České Budějovice, HC Tábor, IHC Písek, SHC Klatovy, HC Příbram, China Golden Dragon (ZS Beroun), HC Kobra Praha, NED Hockey Nymburk, SC Kolín.

Východ:

BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Moravské Budějovice 2019, HK Opava, SHK Hodonín, DRACI ŠUMPERK, HC Nový Jičín, HC TATRA Kopřivnice, HC Bobři Valašské Meziříčí.

25.3.Pozvánka
7.3.Komentář
1.3.Pozvánka
27.2.Máme jasno!

První kolo play off nás čeká soupeř z Děčína, se kterým se poprvé utkáme již tuto sobotu, na domácím ledě, od 18:00.

Vstupné na tyto zápasy je:
100,- základní vstupné
60,- zlevněné vstupné
Na zápasy play off platí pouze žluté a klubové (dětské) permanentní vstupenky.

Pojďme vytvořit bouřlivou atmosféru, ať se nám vstup do play off podaří :)!!!!

25.2.Komentář
25.2.Jaroslav Hlinka končí..Jaroslav Hlinka ve Vrchlabí končí. Sparťanský veterán vyslyšel volání o pomoc svého mateřského klubu a měl by v následujícím utkání naskočit za klub HC SPARTA PRAHA. Ten se momentálně výsledkově pere o 10 místo zaručující předkolo play-off v hokejové extralize. Jardovo srdce bylo a vždy bude sparťanské a tak již tento týden by měl pomoci týmu vrátit sebedůvěru a naklonit přízeň sparťanských fanoušků zpět na stranu klubu.
S Jardou jsme od začátku jeho angažmá ve Vrchlabí počítali s možností, že ještě odejde do extraligy .A když začal trénovat se Spartou, bylo jasné, že pokud bude zájem ze strany klubu seriózní, tak na ni Jarda kývne. V každém případě pro náš klub byla obrovská čest, že za nás nastoupil čtyřnásobný vítěz extraligy. Tímto mu chci za všechny moc poděkovat a popřát mu hodně zdaru do zbytku sezóny i do dalšího života.
J.J.
19.2.Komentář V. BaďoučkaHned v úvodu utkání jsme soupeři umožnili vstřelit branku propadnutím v útočném pásmu a špatným obranným řešením přečíslení 2-1. Následně jsme po chybě domácího brankáře mohli vyrovnat, ale nepodařilo se nám dopravit kotouč do odkryté brány. V šesté minutě šel soupeř do dvoubrankového vedení, když využil přesilovku 5-3 po přísném vyloučení Tomáše Jirků. V závěru 1. třetiny jsme snížili na 2:1 a utkání bylo znovu otevřené. Nevyužitím přesilových her, a naší nedisciplinovaností, jsme se připravili o možnost zvrátit vývoj v náš prospěch. V závěrečné části hry jsme opět inkasovali ve dvojnásobném oslabení a po snížení na 3:2 soupeř své vítězství pečetil do prázdné brány při naší hře bez brankáře. Mrzí mě, že jsme nedokázali potěšit naše příznivce v tomto prestižním klání, ale nás všechny vrchol sezóny čeká, trutnovští ho měli v sobotu !!! Vůbec nechci omlouvat naši prohru, ale styl hry "vyhoď puk a když ho nedojedeš, postav se v pěti na modrou a braň" nám prostě nesedí. Hráči si musí znovu uvědomit, že pouze maximální nasazení, disciplína a vložení veškerého svého umu ve prospěch týmu je cesta k úspěchu.