HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu zajíždíme do Trutnova
A Team

K dalšímu zápasu zajíždíme do Trutnova

29.08.2018
Raina Tomanová

Po týdenní pauze opět HC Stadion nastoupí do zápasu. Tentokrát se vydá do nedalekého Trutnova, kde si proti sobě střihnou první vzájemný duel.

HC Stadion má za sebou již čtyři přípravná utkání. První dvě byla proti Kolínu. Nejprve se Vrchlabí představilo doma, kde ale podlehlo Kozlům 0:1 v prodloužení. Odvetný zápas v Kolíně se vrchlabským hráčům také nepovedl a domů odjeli s prohrou 2:4. Z výhry se HC Stadion radoval až v zápase proti Dvoru Králové, kdy vyhrál 1:5. Poslední odehraný zápas skončil ale znovu prohrou Vrchlabí, kdy zajížděl do Jablonce a kvůli oslabené obraně prohrálo 2:5. Proti Trutnovu tak má Vrchlabí možnosti napravit si skóre.

Trutnov má za sebou dvě přípravná utkání. První odehrál Trutnov minulý čtvrtek ve Dvoře Králové, kde vyhrál 4:2. Ten další odehrál Bak znovu na venkovním ledě, tentokrát ve Žďáru nad Sázavou. Na soupeře ale nestačil a domů jel s prohrou 2:6. Poslední dvě utkání v přípravě odehraje Trutnov proti Vrchlabí.

Utkání se odehraje na zimním stadionu v Trutnově od 18. hodin. I když je to přátelský zápas, očekává se velký boj!