HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

V listopadu 2018 vyšly tyto články:

30.11.V sobotu zajíždí HC Stadion na KobruKOB - VRC 0:1, 22.kolo | Lucie HorčičkováV prvním prosincovém zápase se HC Stadion Vrchlabí postaví proti Kobře, se kterou se letos setká poprvé. V loňské sezoně sehrál Stadion s Kobrou pěkná napínavá utkání, a proto neváhejte jet s našimi SUPRAS tým do Prahy podpořit. Utkání se odehraje již tuto sobotu 1.12.2018 v Praze na Kobře.
28.11."Je vidět, že za námi fanoušci stojí" říká Jakub MuškaLucie HorčičkováDalší novou tváří letošního A-týmu je devatenáctiletý obránce Jakub Muška. Již od pěti let vyrůstal v hradeckém Mountfieldu a skrz mládežnické kategorie se dopracoval k A-týmu, kde si svůj první start připsal v sezoně 2017/18, kdy si mohl zahrát v zápasech Ligy Mistrů.
28.11.Z Jablonce tentokrát výhru nevezemeJAB - VRC 6:5, 21.kolo | Raina TomanováDalší prohra na vrchlabském kontě, další výhra na tom jabloneckém. Po přestřelce ve druhé třetině, která skončila 4:2 pro domácí, se i Vrchlabí na chvíli přiblížilo možné výhře. Nakonec ale podlehlo soupeři 5:6 a z Jablonce si neveze ani bod.
27.11.Ve středu čeká Vrchlabí souboj v JablonciJAB - VRC 6:5, 21.kolo | Raina Tomanová21. kolo přinese utkání mezi prvními dvěma týmy v tabulce. Jablonec má na kontě 39 bodů, HC Stadion na druhém místě má 35 bodů. Vrchlabským se poslední čtyři zápasy vůbec nepovedly, v Jablonci budou mít možnost zvítězit po dlouhé sérii proher. Vlci naopak jedou na vítězné vlně a určitě v ní budou chtít pokračovat.
24.11.Další prohra přišla od KlatovVRC - KLT 0:2, 20.kolo | Raina TomanováDo Vrchlabí tentokrát zavítaly Klatovy. Soupeř, se kterým se HC Stadion setkal v letošní sezoně poprvé. Po první třetině, ve které nepadla ani branka, se hosté v té druhé části dostali do vedení 2:0 díky gólům ve vlastním oslabení. Vedení si udržely až do konce zápasu a berou všechny body.
23.11.Do Krkonoš zavítají KlatovyVRC - KLT 0:2, 20.kolo | Vendula Sahánková

Další zápas opět odehraje HC Stadion na domácí půdě a tentokrát půjde proti SHC Klatovy. Vrchlabští se v současné době drží na druhém místě tabulky Střed s 35 body, klatovští na třetím místě tabulky Sever s 30 body.
Partner sobotního utkání je ONLINESHOP.cz.

21.11.Body z Krkonoš putují do PolabíVRC - NYM 4:5, 19.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl ve znamení rychlého střídání akcí na obou stranách. HC Stadion se na poslední chvíli vzpamatoval a snažil se vyrovnat skóre, ale bohužel již zbylo málo času. Hosté mohou poděkovat především gólmanovi, který předvedl několik vyjímečných zákroku.
20.11.Zápas proti NED Hockey Nymburk odehrajeme na domácí půděVRC - NYM 4:5, 19.kolo | Vendula Sahánková
17.11.Z Děčína jede Stadion s prohrouDEC - VRC 5:1, 18.kolo | Raina TomanováDalší zápas letošní sezony dopadl lépe pro domácí Děčín. Ten sice po první třetině hrál s Vrchlabím nerozhodně 0:0, ve druhé se ale zvednul a vyhrál 2:1. Hosté už na Děčín nestačili a odjížděli s výpraskem 5:1.
16.11.HC Stadion vyjíždí již zítra do DěčínaDEC - VRC 5:1, 18.kolo | Vendula Sahánková

Za dalším sobotním utkáním vyjede HC Stadion do Děčína, kde bude bojovat o 3 body. Domácího zápasu se dočkáme ve středu 21.11.2018 od 18hod proti NED Hockey Nymburk.

14.11.Z Kolína se vrací Stadion s jedním bodemKOL - VRC 3:2, 17.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl vyrovnaný, šance se přelévaly ze strany na stranu, ale o konečném výsledku rozhodlo až prodloužení. Za vrchlabský tým skóroval v první třetině Procházka a ve druhé třetině Chalupa. Bohužel ve třetí třetině nebylo o konečném výsledku rozhodnuto, následovalo prodloužení, které lépe vyšlo domácímu celku. A tak do Krkonoš putuje pouze jeden bod.
13.11.HC Stadion vyjíždí k dalšímu zápasu do KolínaKOL - VRC 3:2, 17.kolo | Vendula Sahánková

Sedmnácté kolo II. ligy odehraje HC Stadion na ledě kolínských Kozlů. V minulém kole vrchlabští zvítězili 7:1 nad letňanskými Letci a Kozlové prohráli 0:5 s HC Vlci Jablonec.

12.11.Ohlédnutí za lampionovým průvodemLucie HorčičkováV neděli 11. 11. 2018 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod pořádaný HC Stadionem Vrchlabí, kterého se letos zúčastnilo okolo 500 lidí. Obrovské DÍK za podporu patří fanklubu Supras, manželům Fiedlerovým a samozřejmě těm, kteří se zúčastnili!
10.11.Z Prahy jedou domů další 3 body do tabulkyLET - VRC 1:7, 16.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl takřka celý v režii vrchlabského týmu. Již v první třetině zazvonil puk v letňanské brance třikřát, ve třetí třetině dokonce čtyřikrát a nic na tom nezkazil ani fakt, že i pražští se jednou trefili. HC Stadion si tak veze domů další tři body do tabulky a zůstává tak na prvním místě tabulky se 34 body.
9.11.Za dalším zápasem vyjíždí Stadion do LetňanLET - VRC 1:7, 16.kolo | Vendula Sahánková

V šestnáctém kole se vrchlabští znovu potkávají s HC Letci Letňany, proti kterým hráli před měsícem na domácí půdě. Tentokrát ale zavítají na pražský led.

3.11.Další tři body do tabulky pro VrchlabíVRC - MOS 7:1, 15.kolo | Vendula SahánkováV dnešním zápase exceloval především Pavel Mrňa, který dal hattrick. Na začátku druhé třetiny Mostečtí Lvi vyměnili brankáře, což jim k úspěchu nepomohlo. A tak si HC Stadion připsal další tři body do tabulky a dále se tak drží na prvním místě.
1.11.Vrchlabí přivítá na svém ledě Mostecké lvyVRC - MOS 7:1, 15.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání přijede soupeř až z Mostu. V této sezoně se oba týmy setkají poprvé. Oba soupeři se drží ve svých skupinách na vrcholu tabulky a očekává se tak zajímavý souboj.
Partnerem sobotního utkání je ATL elektro, který pro Vás připravil cenu pro vítěze tipovací soutěže.