HC Stadion Vrchlabí – V sobotu zajíždí HC Stadion na Kobru
Preview k zápasu

V sobotu zajíždí HC Stadion na Kobru

Lucie Horčičková

V prvním prosincovém zápase se HC Stadion Vrchlabí postaví proti Kobře, se kterou se letos setká poprvé. V loňské sezoně sehrál Stadion s Kobrou pěkná napínavá utkání, a proto neváhejte jet s našimi SUPRAS tým do Prahy podpořit. Utkání se odehraje již tuto sobotu 1.12.2018 v Praze na Kobře.

V posledních pěti zápasech se Stadionu příliš nedařilo a kleslo tak z první příčky tabulky na druhou. Poslední utkání odehrál Stadion ve středu v Jablonci, odkud se 3 body také bohužel nepodařilo přivést. Po těžkém a napínavém boji vyhrál Jablonec 6:5.

Sobotním soupeřem je HC Kobra Praha, která má za sebou již 19 utkání, ale z toho pouze 8 výher. V posledním zápase se Kobra postavila proti Klatovům, které porazila na nájezdy 2:1. Kobra se tak dostala na čtvrtou příčku tabulky skupiny Sever.

V loňské sezoně na sebe týmy narazily v základní části čtyřikrát, kdy Kobra zvítězila dvakrát. Poté na sebe týmy narazily i v prvním kole play-off, ve kterém Stadion Kobru vyřadil 3:1 na zápasy.