HC Stadion Vrchlabí – Za dalším zápasem vyjíždí Stadion do Letňan
Preview k zápasu

Za dalším zápasem vyjíždí Stadion do Letňan

Vendula Sahánková

V šestnáctém kole se vrchlabští znovu potkávají s HC Letci Letňany, proti kterým hráli před měsícem na domácí půdě. Tentokrát ale zavítají na pražský led.

Od té doby uplynulo hodně času a tak se změnil i bodový stav v tabulce. HC Stadion Vrchlabí drží první příčku s 31 body a HC Letci Letňany je na sedmém místě tabulky s 6 body. Na svém kontě mají vítězství pouze proti HC RODOS Dvůr Králové a právě proti našemu celku. A naopak Vrchlabí má za sebou pouze dvě prohry – proti Letcům a proti HC Trutnov.

Nejlepším střelcem našeho celku je Štěpán Matějček s devíti brankami a čtyřmi asistencemi, v závěsu za ním je Pavel Mrňa s šesti brankami a pěti asistencemi. Za pražský celek je nejlepším střelcem Tomáš Fabiánek se čtyřmi brankami a pěti asistencemi, v závěsu za ním je Jaroslav Chlouba se třemi brankami a osmi asistencemi.

Těšíme se na vás u online přenosu z pražské arény či při vašem fandění přímo na místě a pevně věříme v další vítězství vrchlabského celku.