HC Stadion Vrchlabí – Ohlédnutí za lampionovým průvodem

Ohlédnutí za lampionovým průvodem

Lucie Horčičková

V neděli 11. 11. 2018 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod pořádaný HC Stadionem Vrchlabí, kterého se letos zúčastnilo okolo 500 lidí. Obrovské DÍK za podporu patří fanklubu Supras, manželům Fiedlerovým a samozřejmě těm, kteří se zúčastnili!

Tradiční lampionový průvod začal v 17 hodin u zimního stadionu a pokračoval zámeckým parkem až k zámku, kde si děti mohly zkrátit čekání na příjezd Martina na bílém koni střelbou na branku, recitováním či zpíváním, nebo se také mohly zahřát teplým čajem a k němu si pochutnat na sladkém perníku. Mimo to se ale také děti mohly setkat s vrchlabskými hokejisty Patrikem Urbanem, Tomášem Jirků, Davidem Chalupou, Jánem Bendíkem a Jakubem Soukupem, kteří se po celou dobu akce podepisovali.
V 18:00 nastala ta chvíle, na kterou se celou dobu čekalo - přijel Martin na bílém koni a společně jsme tak přivítali letošní zimu. Ke konci akce měly i děti možnost se s koníkem na památku vyfotit.

Fotografie od pana Zdeňka Horáka, najdete zde