HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion vyjíždí již zítra do Děčína
Preview k zápasu

HC Stadion vyjíždí již zítra do Děčína

Vendula Sahánková

Za dalším sobotním utkáním vyjede HC Stadion do Děčína, kde bude bojovat o 3 body. Domácího zápasu se dočkáme ve středu 21.11.2018 od 18hod proti NED Hockey Nymburk.

HC Stadion Vrchlabí v posledním zápase prohrál v prodloužení s Kolínem 2:3. I přes to se stále drží na prvním místě tabulky s 35 body, ale na záda mu již dýchají HC Vlci Jablonec nad Nisou s 33 body. Proti děčínskému celku ještě letošní sezónu vrchlabští nehráli, takže v 18. kole to bude letošní premiéra.

HC Děčín v posledním zápase prohrál proti Mosteckým Lvům 4:7, kdy branky vstřelili Kordule, Bárdoš, Faigl a Volráb. Severočeši se v současné době drží na čtvrtém místě s 19 body. Jejich nejúspěšnějším střelcem je Pavel Kordule s 11 góly a 9 asistencemi.

Těšíme se na vaši účast přímo na děčínském zimním stadionu či u online přenosu.