HC Stadion Vrchlabí – Zápas proti NED Hockey Nymburk odehrajeme na domácí půdě
Preview k zápasu

Zápas proti NED Hockey Nymburk odehrajeme na domácí půdě

Vendula Sahánková

Po minulém zápase sestoupil HC Stadion Vrchlabí na druhé místo tabulky s jednobodovou ztrátou na vedoucí HC Vlci Jablonec nad Nisou. V devatenáctém kole se utká na domácí půdě s NED Hockey Nymburk, který je v současnosti na třetím místě s devítibodovou ztrátou na vrchlabský tým.

Domácímu celku se v posledních dvou zápasech nedařilo. Nejprve v prodloužení prohrál proti SC Kolín a v minulém kole proti HC Děčín. Zápas proti nymburským se odehraje na domácí půdě po třízápasové šňůře na venkovních stadionech.

Nymburský celek v posledním zápase vyhrál na ledě HC Draci Bílina 7:2, předtím dva zápasy prohrál – nejprve proti HC Řisuty, poté proti jabloneckým Vlkům. V součastnosti má za sebou nymburský tým 8 výher, 6 proher a dvě prohry v prodloužení.

Těšíme se na vaši účast na zimním stadionu 21. listopadu od 18 hodin či u online přenosu.