V září 2023 vyšly tyto články:

30.9.Z ledu Kobry nakonec veze Vrchlabí výhruKOB - VRC 4:6, 3.kolo | Raina TomanováDalší gólově zajímavý zápas přineslo třetí kolo, ve kterém se HC Stadion odebral na led Kobry Praha. Po první třetině, kterou vyhráli domácí hráči, se to v té druhé otočilo a do třetí části vstupovalo Vrchlabí s jednobrankovým náskokem. K tomu ale přidal ještě tři branky, na které Kobra stihla zareagovat jen dvakrát. Navíc byly v utkání vidět i vypjaté momenty, několik hráčů bylo vyloučeno do konce utkání. Tři body si nakonec připisuje Vrchlabí za výhru 6:4.
29.9.Třetí zápas odehraje venku na ledě Kobry PrahaKOB - VRC 4:6, 3.kolo | Raina TomanováNová sezona pokračuje pro HC Stadion Vrchlabí již třetím utkáním, ke kterému zajíždí na led Kobry Praha. Tento soupeř je pro vrchlabské hráče už známý, ale rozhodně se neočekává jednoduchý zápas. Pražský celek je na tom momentálně mnohem lépe než ten vrchlabský.
27.9.Z Kralup vezeme dva body díky gólu BláhyKNV - VRC 5:6, 2.kolo | Raina TomanováGólovou smršť viděli dnes večer diváci na ledě v Kralupech nad Vltavou, kam zajížděl HC Stadion Vrchlabí. Po první třetině vedli domácí o jedinou branku, ta druhá přinesla gólů rovnou sedm. Nakonec se zápas dostal do prodloužení se stavem 5:5, a druhý bod svému týmu zajistit Bláha, který dostal puk za Sochůrkova záda v poslední vteřině prodloužení.
26.9.K dalšímu zápasu vyrážíme do KralupKNV - VRC 5:6, 2.kolo | Raina TomanováK druhému mistrovskému zápasu zajíždí HC Stadion Vrchlabí do Kralup nad Vltavou. Oba týmy se proti sobě utkají poprvé, ale Kralupy na domácím ledě mají velkou výhodu. Svůj první zápas vyhrály v prodloužení, naopak Vrchlabí doma padlo poměrem 3:6 s Příbramí.
25.9.Výsledkový servis mládeže za 38. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 38. týden (18. - 24.09.2023).
23.9.První domácí mistrovský zápas skončil pro HC Stadion prohrouVRC - PRI 3:6, 1.kolo | Raina TomanováK prvnímu mistrovskému utkání nastoupil HC Stadion Vrchlabí proti hostům z Příbrami. Po bezbrankové první třetině se hosté ujali vedení, do třetí třetiny vstupovali s jednogólovým náskokem. Ke třem brankám přidali ještě další tři a zaslouženě si tak připsali tři body do tabulky.
22.9.Hlavní trenér Tomáš Jirků o přípravě A-týmuTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Hlavní trenér A-týmu Tomáš Jirků se pro Krkonošský deník rozpovídal o tom, jaká má očekávání od prvního zápasu, co říká na složení kádru a jak vlastně vidí celou následující sezonu.
22.9.Nová sezóna je tu! Začínáme doma s PříbramíVRC - PRI 3:6, 1.kolo | Raina TomanováKonečně jsme se dočkali a nová sezóna začíná. Poprvé se HC Stadion Vrchlabí představí na domácím ledě, kde přivítá tým z Příbrami. Oba týmy za sebou mají několik přípravných zápasů, ve kterých se ukázalo, jak budou celky fungovat. Kdo jako první získá cenné body do tabulky?
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o.
21.9.Sledujte utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv.Lucie Horčičková
I letos máte opět možnost sledovat utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv. A to díky CzechIceHockey.tv.
19.9.V plné přípravě je i naše mládež!Lucie HorčičkováNa sezónu 2023/2024 se aktivně připravují i naši mládežníci.
Všechny kategorie už za sebou mají buď přípravná utkání, anebo dokonce i turnaje!
14.9.Z poslední přípravy jedeme s prázdnouHRO - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravné utkání pro HC Stadion nedopadlo nejlépe. Celý zápas tahal vrchlabský celek za kratší konec, a nakonec to byl Hronov, kdo zvítězil v prodloužení 4:3. Teď jen zbývá jen přátelské zápasy zhodnotit a připravit se na začátek nové sezóny.
13.9.Podpořte naši hokejovou mládežLucie HorčičkováPodpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své iniciativě na podporu českého hokeje.
13.9.Z Letňan odjíždíme s prohrouLET - VRC 4:1, 0.kolo | Jan PřikrylK předposlednímu přípravnému utkání zajížděl HC Stadion na led Letců z Letňan. Zápas se Vrchlabí nepovedl a z hlavního města si odvezl porážku 1:4. Čestný úspěch Vrchlabí zaznamenal Moník.
13.9.Poslední příprava bude proti HronovuHRO - VRC 4:3, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravné utkání čeká hráče HC Stadionu Vrchlabí ve čtvrtek 14.9. Ke konci září se již vrhnou do mistrovských zápasů, ale ještě je čeká mač s Hronovem, se kterým na domácím ledě prohráli poměrem 1:2. Vrchlabský celek tedy má co oplácet.
11.9.V úterý zajíždíme do pražských LetňanLET - VRC 4:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý 12.9. nás čeká předposlední přípravné utkání, ke kterému zajedeme na led pražského týmu HC Letci Letňany.
Utkání se odehraje od 17:00.
5.9.Z Děčína veze HC Stadion další výhruDEC - VRC 2:3, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se povedlo ve třetím zápase za sebou zvítězit. Tentokrát se prosadil proti Medvědům z Děčína, a ačkoliv to byl zápas vyrovnaný, nakonec se z výhry radoval krkonošský celek. Vstřelil tři góly, soupeř zareagoval pouze dvakrát.
4.9.Letní soustředění mládeže 2023Lucie HorčičkováNa konci srpna proběhlo každoroční soustředění naší mládeže.
4.9.Další příprava se odehraje v DěčíněDEC - VRC 2:3, 0.kolo | Raina TomanováJiž šestý zápas přípravy se odehraje v úterý 5. září na ledě Děčína, se kterým se již HC Stadion letos v srpnu setkal na domácím ledě. První zápas se odehrál před týdnem a Vrchlabí zvítězilo poměrem 5:1.