HC Stadion Vrchlabí – Sledujte utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv.

Sledujte utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv.

Lucie Horčičková

I letos máte opět možnost sledovat utkání našeho týmu online! Kdykoliv. Kdekoliv. A to díky CzechIceHockey.tv.

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč všemi kategoriemi. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.
Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne!

Navíc se můžete přímo finančně podílet na vývoji našeho týmu, a to prostřednictvím měsíčního či ročního předplatného. Jediné, co musíte udělat, je označit nás jako svůj oblíbený klub ve svém účtu.

Díky CzechIceHockey.tv máte možnost sledovat i utkání naší mládeže, která se hrají na velké hřiště.