HC Stadion Vrchlabí – V úterý zajíždíme do pražských Letňan
Preview k zápasu

V úterý zajíždíme do pražských Letňan

Lucie Horčičková

V úterý 12.9. nás čeká předposlední přípravné utkání, ke kterému zajedeme na led pražského týmu HC Letci Letňany.
Utkání se odehraje od 17:00.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou již šest přípravných utkání z osmi. V nich si připsalo čtyři výhry a dvě prohry.
Poslední utkání odehrál Stadion na ledě soupeře v Děčíně, odkud si přivezl těsnou výhru 3:2.Branky dávali Jakub Kynčl, Filip Moník a Patrik Urban.

HC Letci Letňany mají za sebou rovněž šest utkání z osmi a na svém kontě mají dvě výhry a čtyři prohry.
V prvním přípravném utkání porazily Letňany Kobru Praha 4:1 a následně i Red Bull Salzburg 1:0. V pátek 25.8. sehráli Letci odvetné utkání s Kobrou, která si ale první porážku nenechala líbit a porazila Letňany 5:4. Ve čtvrtém utkání změřili síly s prvoligovým Dynamem B, proti kterému prohráli 2:4 a poté sehráli utkání s týmem HC Slavia Praha, se kterou prohráli 0:6. Poslední zápas sehrály Letňany ve čtvrtek 7.9. v Příbrami, kde o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Letňany prohrály 1:2.

Další přípravné utkání:

14.9.2023, 18:00 HC Wikov Hronov x HC Stadion Vrchlabí