HC Stadion Vrchlabí – Nová sezóna je tu! Začínáme doma s Příbramí
Preview k zápasu

Nová sezóna je tu! Začínáme doma s Příbramí

Raina Tomanová

Konečně jsme se dočkali a nová sezóna začíná. Poprvé se HC Stadion Vrchlabí představí na domácím ledě, kde přivítá tým z Příbrami. Oba týmy za sebou mají několik přípravných zápasů, ve kterých se ukázalo, jak budou celky fungovat. Kdo jako první získá cenné body do tabulky?
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o.

HC Příbram v přípravě odehrála zápas proti Písku, nad kterým vyhrála vysoko 7:1. Podobným výsledkem skončilo utkání na Kobře Praha, odkud si odvezla výhru 7:0. V odvetném zápase se Kobra snažila držet krok, ale nakonec 5:7 padla. Proti Táboru se Příbrami nedařilo a doma prohrála 4:5. Ve druhém zápase dokonce dostala devítibrankový nášup. Dvakrát sehrála zápas proti Letňanům, jednou to byla výhra v nájezdech a podruhé v základní hrací době.

Přípravné zápasy Příbrami:

Příbram – Písek 7:1
Kobra Praha – Příbram 0:7
Příbram – Kobra Praha 7:5
Příbram – Tábor 4:5
Příbram – Letňany 2:1n
Písek – Příbram 3:2
Letňany – Příbram 2:3
Tábor – Příbram 9:1

HC Stadionu Vrchlabí se v přípravě celkem dařilo. Celkem zvítězil čtyřikrát a také čtyřikrát ochutil prohru. Jednou zvítězil HC Stadion nad Benátkami, druhý zápas skončil prohrou. Proti Děčínu se Vrchlabí podařilo hned dvakrát urvat vítězství. Proti Hronovu to byla pouze těsná prohra 1:2, v odvetném zápase padl krkonošský celek v prodloužení. Žďár nad Sázavou na HC Stadion nestačil a doma prohrál 2:7.

Přípravné zápasy HCV:

Vrchlabí – Benátky n. J. 1:3
Benátky n. J. – Vrchlabí 1:5
Vrchlabí – Hronov 1:2
Vrchlabí – Děčín 5:1
Žďár n. S. – Vrchlabí 2:7
Děčín – Vrchlabí 2:3
Letňany – Vrchlabí 4:1
Hronov – Vrchlabí 4:3p

První mistrovské utkání se odehraje v sobotu 23. září od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.

Soutěže o ceny od partnera utkání HAVEX-auto s.r.o.

- Od zítřejšího dopoledne bude na Facebooku pod příspěvkem „Dnes hraje Stadion“ probíhat tradiční TIPOVACÍ SOUTĚŽ.

- O první přestávce proběhne soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED.
Soutěžní puk si budete moci zakoupit při příchodu na ZS za 50 Kč.