V březnu 2016 vyšly tyto články:

1.3.Jednoduše: 1.kolo play-offVRC - JNN 3:0, 1.kolo | Jana PoskerováČtvrtfinále play-off je tady a o postup do semifinále se poperou domácí HC Stadion Vrchlabí (3.místo) a HC Vlci Jablonec nad Nisou (6.místo). Bilance vzájemných mistrovských zápasů je za tři sezóny v II.lize vyrovnaná. Nyní je tady ale play-off, které chce Vrchlabí letos ovládnout.
1.3.Máme nejlepší fanoušky ve druhé lize. Přál bych si zaplněnou halu, říká Jakub Jelínek Tomáš Brož
V předminulé sezóně Jakub Jelínek pravidelně nastupoval právě za jablonecké Vlky, čtyři starty za Jablonec pak stihl přidat dokonce i v loňské sezóně. Tento čtvrtek se však už potřetí postaví proti svému bývalému klubu ve vrchlabském dresu. Domácí třiadvacetiletou brankářskou jedničku tak čekají pikantní zápasy, na jejichž konci budou snad vytoužené výhry nad jabloneckým celkem.
3.3.Vrchlabí slaví první vítězství, Jelínek čisté kontoVRC - JNN 3:0, 1.kolo | Marek KomárekNervózní a bojovné utkání sehrál domácí celek v prvním utkání série s Vlky z Jablonce. Na první branku se čekalo více než polovinu klání. První a rozhodující gól zaznamenal ve hře čtyř proti čtyřem Jandejsek. Vlci doufali v obrat až do minuty čtyřiapadesáté, kdy trefil horní roh Stejskalovy branky Procházka. První vítězství tak slaví Stadion. Série pokračuje v sobotu v Jablonci nad Nisou.
4.3.Ukořistí Vrchlabí další bod v Jablonci?JNN - VRC 6:1, 2.kolo | Raina TomanováDalším zápasem pokračuje první kolo PO, ve kterém se HC Stadion bude setkávat s jabloneckými Vlky. Ze čtvrtečního prvního vzájemného duelu vyšel vítězně domácí tým, vrchlabští hráči porazili Jablonec 3:0 a Jelínek udržel čisté konto.
5.3.Hrůzná druhá třetina a stav série se vyrovnáváJNN - VRC 6:1, 2.kolo | Tomáš BrožDo druhého zápasu čtvrtfinále play-off si Vrchlabí jelo pro druhý bod. Po špatné druhé třetině však z Jablonce odjíždí s prázdnou a ještě pořádným gólovým přídělem. První třetina se odehrávala v prakticky stejném duchu jako ve Vrchlabí a nepřinesla žádnou branku. V té druhé však Jablonec jasně dominoval. Po čtyřech brankách v rozmezí sedmi minut bylo jak se říká vymalováno a hráči HC Stadion už na nějaký obrat nemohli pomýšlet.
6.3.Mistrovské zápasy 2008 dohrálaNMM - KRK 2:11, 6.kolo | Jana PoskerováPrvní ostrá sezóna skončila pro kluky z ročníku 2008 a mladší. Nejmladší hokejisté odehráli dohromady 6 kol po dvou utkáních a ze 12 mistrovských zápasů vyšli 9 x jako vítězové. K jejich úspěšné sezóně patří velká gratulace a přání, aby se jim tak skvěle dařilo i v následujících ročnících.
6.3.Starší dorost už jen dohráváKRK - CHR 1:2, 0.kolo | Jana PoskerováStarší dorost už nasbíral dostatečný počet bodů, aby také v příští sezóně nastupoval v lize. V následujícíh zápasech tak je prostor pro trenéra, aby prostřídal všechny hráče, případně vyzkoušel nové taktiky.
6.3.Čtvrtfinále pokračuje zápasem ve VrchlabíVRC - JNN 2:4, 3.kolo | Raina TomanováKe třetímu utkání zavítají jablonečtí Vlci do krkonošského Vrchlabí. Zde začínalo první kolo, domácí zde Jablonec porazili poměrem 3:0 a ujali se vedení v sérii. Zápas v Jablonci se ale také povedl domácímu týmu, vítězstvím 6:1 srovnali stav série.
7.3.Jablonec ve Vrchlabí vybojoval mečbolVRC - JNN 2:4, 3.kolo | Marek KomárekTřetí utkání série přineslo opět dlouhé čekání na první branku. Tu na rozdíl od čtvrtka vstřelili Vlci. Domácí celé klání pouze dotahovali a na góly Nevyhoštěného a Pilaře už nedokázali odpovědět. Nic na porážce nezměnil ani drtivý tlak v přesilovce, kdy pouze dva hostující hráči měli k dispozici hokejku. Vlci tak vybojovali pro středeční klání na jejich ledě mečbol.
9.3.Mladší dorost bez boduLIB - KRK 4:3, 30.kolo | Jana PoskerováI přes vyrovnaný výkon se soupeřem, nedokázali krkonošští hráči uválčit aspoň bod na ledě Liberce.
9.3.Soutěže HC Krkonoše pomalu končíJana PoskerováS přibývajícím časem ukončují pomalu hokejovou sezónu týmy HC Krkonoše.
9.3.Vrchlabí v play-off končí, zápas v Jablonci nezvládloJNN - VRC 6:4, 4.kolo | Jana PoskerováVlci na nic nečekali a do zápasu nastoupili pěkně zostra. Již v 10. minutě hostující Stadion prohrával 3:0. Vrchlabští hráči se během první třetiny nezmohli na brankovou odpověď. Druhá třetina byla již pro hosty lepší, ale domácí jim opět odskočili. Ani v poslední dvacetiminutovce se vrchlabským hráčům nepodařilo sérii prodloužit a o postup se porvat na domácím ledě.
12.3.Nic jsme nevyhráli, říká trenér RedakceTřetí v řadě a zároveň i poslední porážka sezony se na severu Čech začala rodit ve 33. vteřině. Vrchlabští hráči už v první třetině nabrali čtyřbrankové manko a to se jim do závěru utkání dohnat nepodařilo. Hosté, podporování zástupem fanoušků, sice duel zdramatizovali, soupeř jim ale více než snížení na rozdíl dvou branek nedovolil. Je konec!
15.3.Sezóna ukončena i v páté tříděKRK - LBB 8:10, 14.kolo | Jana PoskerováCelou sezónu na velkém hřišti za sebou má tým 5.třídy HC Krkonoše. Až do února měli kluci vyrovnaný výkon, ale pak se jim přestalo herně dařit. I tak je potřeba je pochválit za výkon a snahu.
17.3.Poslední ohlédnutí za sezónou s trenéremJana PoskerováKonec sezóny přišel dřív, než si všichni přáli. Jablonec byl lepší a kromě jednoho zápasu nezaváhal a vrchlabské hokejisty vytrestal v produktivitě. Druhou část soutěže a play-off hodnotí Petr Hlaváč.
23.3.Memoriál Radka Petráka SkůtraJana PoskerováLetošní sezónu uzavře již tradiční Skůtrův memoriál, který je letos spojen s ukončením aktivní hráčské kariéry Jirky Jakubce a Petra Hlaváče.
29.3.Sezónu ukončil Skůtrův memoriálJana PoskerováVelikonoční sobota byla ve Vrchlabí ve znamení vzpomínek a loučení. Na zimáku se organizoval již 4.ročník Memoriálu Radka Skůtra Petráka a zároveň se oficiálně zakončila sezóna a s aktivní kariérou se rozloučili Jirka Jakubec a Petr Hlaváč.
29.3.Zlatá a bronzová tečka přípravekJana PoskerováO velikonoční neděli odjely přípravky 2008 a 2007 HC Krkonoše na Kopaturnaj do Jičína a oba týmy přivezly zpět do Vrchlabí medaili.