HC Stadion Vrchlabí – Memoriál Radka Petráka Skůtra

Memoriál Radka Petráka Skůtra

23.03.2016
Jana Poskerová

Letošní sezónu uzavře již tradiční Skůtrův memoriál, který je letos spojen s ukončením aktivní hráčské kariéry Jirky Jakubce a Petra Hlaváče.

Slavnostní hvizd bude v sobotu 26.3. v 18:15, kdy na led nastoupím tým FANS x Klub HCSV ve složení: Jan Sobotka "C", Jaroslav Vlasák "A", Věra Matlochová, Jana Poskerová, Borek Finger, Hana Kalenská, Pavel Pešek, Michal Křelina, v bráně je bude jistit Alice Vacíková. Nominace FANS je zatím v utajení, ale prý to bude velké překvapení.
Do druhé a třetí třetiny již nastoupí A-tým HC Stadion Vrchlabí v plném počtu a síle, chybět bude pouze Abrahám. Proti domácím se postaví bývalí hráči HC Vrchlabí, v současné době potvrdili účast: Plodek, Ševčík, Gengel, Vyskočil, Tvrdek a Brynecký, pravděpodobně se na ledě objeví take Kříž, Pácal a Andres.

Časový harmonogram
18:15 - 18:35 hod klub+partneři proti fanouškům HCSV
18:40 - 18:55 hod samostatné nájezdy vedení + partneři + fanoušci HCSV
19:00 - 19:20 hod 2.třetina současný A tým proti bývalým hráčům
19:25 - 19:50 hod Tradiční hod pukem na led, bonusevě o 5 cen
20:00 - 20:20 hod 2. třetina současný A tým proti bývalým hráčům
20:20 hod volná zábava - rozloučení Jirky Jakubce a Petra Hlaváče - fanoušci mají možnost přijít si popovídat za týmem a bývalými hráči na střídačku: Dáme pivko!

Na dobrou večeři po výkonu zve všechny restaurace Na špeku a volná zábava pak pokračuje ve Victorce.

Těšíme se na Vás!