HC Stadion Vrchlabí – Ukořistí Vrchlabí další bod v Jablonci?
Preview k zápasu

Ukořistí Vrchlabí další bod v Jablonci?

04.03.2016
Raina Tomanová

Dalším zápasem pokračuje první kolo PO, ve kterém se HC Stadion bude setkávat s jabloneckými Vlky. Ze čtvrtečního prvního vzájemného duelu vyšel vítězně domácí tým, vrchlabští hráči porazili Jablonec 3:0 a Jelínek udržel čisté konto.

V prvním zápase diváci viděli branku až ve druhé polovině utkání. K radosti domácím ale byla do hostující sítě a Vrchlabí se ujalo vedení. Další dva góly přidal HC Stadion během posledních 6 minut a rozhodl tak zápas ve svůj prospěch. Jablonečtí Vlci se navíc proti Jelínkovi neprosadili ani jednou, takže vrchlabský brankář udržel čisté konto. Šancí ale bylo na obou stranách dost, také se často vylučovalo, ale žádná přesilová hra využita nebyla.

HC Stadion nyní v sobotním utkání zavítá na led soupeře. Očekává se opět velký souboj, Vlci budou chtít vyrovnat sérii a znovu se vrátit na svůj led. Zápas začíná v 18 hodin, do Jablonce vyjíždí také fanbus s vrchlabskými fanoušky – přidejte se, přijeďte podpořit vrchlabský tým a utvořit mu domácí atmosféru!

Pozvánku pro vás má také Adam Jandejsek:"Povedlo se nám vzorové přečíslení a Patrik Urban dobře přihrál a já jsem zakončil za Stejskala, který ale ve Vrchlabí chytal velmi dobře. Teď se musíme připravit na sobotní utkání u nich, na tom jejich malém hřišti, vybojovat tam další výhru a pak už to doma jen potvrdit a postoupit do dalšího kola."