V lednu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.1.Střídavé startyDaniela UdatnáPřed koncem přestupního období jsme zaznamenali zájem o některé naše hráče ze strany klubů z Chance ligy. Sportovní manažer klubu, Jiří Jakubec, nám poskytl více informací:
29.1.Body zůstaly doma a HC Stadion vstřelil desítkuVRC - DEC 10:3, 36.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupil HC Stadion proti Medvědům z Děčína. Po první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas, po té druhé už bylo jasné, že Vrchlabí znovu získá tři body. Druhou část vyhrálo jasně 6:1. V té další přidal Stadion další tři branky a celkově zvítězil 10:3. Patrik Urban si připsal hattrick.
27.1.Na domácím ledě se Vrchlabí představí proti DěčínuVRC - DEC 10:3, 36.kolo | Raina TomanováStředečním kolem pokračuje druhá liga. Počtvrté se proti sobě postaví HC Stadion a Medvědi z Děčína. Všechna tři předchozí utkání byla úspěšná pro vrchlabský tým, který zvítězil postupně 5:2, 6:1 a 6:3.
Během první přestávky budou náhodně vylosovány 2 permanentky a 2 vstupenky. Pokud bude právě ta vaše výherní, neváhejte a přijďte si o druhé přestávce mezi stříkačky pro své ceny od partnera utkání, kterým je KABLO VRCHLABÍ.
27.1.Představení vrchlabské legendyDaniela Udatná, Josef ChvalinaÚspěšný projekt Legenda pomáhá věnovaný Ivanu Hlinkovi se nyní vrací jako projekt Legenda legendám. Naší legendou jsme zvolili pana Jaroslava Niče, kterého bychom Vám rádi více představili.
25.1.Z Řisut veze Stadion body domůRIS - VRC 4:7, 35.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas měl rychlý začátek, kdy již ve třetí minutě padl první gól zápasu. Sice následovaly dvě branky domácích, ale vrchlabští do konce třetiny dorovnali. Ve druhé třetině dominovali hosté a ve třetí třetině upevnili svoje vedení. Tři asistence a jednu branku si do tabulky připsal Jaroslav Bednář, dvě branky zase Lukáš Kastner a jednu branku se dvěmi asistencemi David Chalupa.
25.1.Akce "Pojď hrát hokej" ,tentokrát s rekordní účastíDaniela UdatnáV sobotu 25.ledna 2020 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila akce "Pojď hrát hokej", kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Sobotní akce se zúčastnilo rekordních 51 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.
23.1.K dalšímu utkání zajíždí Vrchlabí do SlanéhoRaina TomanováDo konce základní části chybí odehrát už jen několik kol. K tomu 35. zajede vrchlabský tým do Slaného, kde nastoupí proti Buldokům z Řisut. S tímto soupeřem má Stadion pozitivní bilanci, v letošní sezoně Buldoky třikrát porazil, naposledy poměrem 9:2. Zvítězí i ve čtvrtém vzájemném zápase?
22.1.Derby ovládlo VrchlabíVRC - TRU 7:0, 34.kolo | Raina TomanováPrvní třetinu jsme jasně ovládli poměrem 4:0. Trutnovští hráči sice ohrožovali domácí branku, ale Soukup svoji svatyni ochránil a nepustil jediný gól za svá záda. HC Stadion nakonec zvítězil 7:0 a získal tři body do tabulky.
21.1.INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!Daniela UdatnáVážení fanouškové hokeje,
dne 22.1.2020 odehraje HCSV na domácím ledě derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:
21.1.Ve středu čeká naše hráče souboj o 3 body s trutnovskými DrakyVRC - TRU 7:0, 34.kolo | Lucie Horčičková
Ve středu 22. ledna 2020 nás čeká předposlední derby základní části s rivalem z Trutnova.
Partnerem tohoto utkání je ONLINESHOP.CZ, který poskytl výhry do soutěže "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tato soutěž proběhne během první přestávky. Více informací naleznete níže.

Mediálním partnerem utkání, který si pro Vás přichystal soutěž na druhou přestávku - "HOĎ BARELEM NA STŘED", je Hitrádio Černá Hora.

Pokud chcete stihnou začátek utkání, využijte online prodej vstupenek a nečekejte tak frontu.

Zakoupení vstupenek on-line zde

19.1.Na slovíčko s Honzou Hlaváčem...Lucie HorčičkováJan Hlaváč je třiačtyřicetiletý útočník s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi. Odehrál několik sezón za extraligovou Spartu, dále působil za New York Rangers, Vancouver Canucks, Carolina Hurricanes, Rytíře Kladno nebo Benátky nad Jizerou.
Nyní působí ve vrchlabském klubu, kterému pomáhá k postupu do 1. ligy.
V krátkém rozhovoru Honza prozradil, jak trávil Vánoce a také zhodnotil odehraná utkání HC Stadionu.
18.1.Další bodový příděl veze Vrchlabí z JablonceJAB - VRC 3:5, 33.kolo | Raina TomanováČtvrtý vzájemný zápas mezi Vrchlabím a Jabloncem dopadl stejně jako tři předchozí vítězstvím pro HC Stadion. Tentokrát dostali Vlci nejméně gólů ze všech utkání. Na konci třetí třetiny vstřelili sice třetí branku a zkoušeli to v šesti hráčích na ledě, Vrchlabí si ale náskok udrželo a Vlci skončili bez bodů.
16.1.K dalšímu zápasu pojede Vrchlabí do JablonceJAB - VRC 3:5, 33.kolo | Raina TomanováDalší tři body se pokusí HC Stadion urvat na ledě jabloneckých Vlků. Vrchlabí si neustále upevňuje první místo v tabulce, druhý Dvůr na něj ztrací již 20 bodů. Jablonec je na šestém místě, na kontě má 38 bodů. Do konce základní části zbývá 12 zápasů a Vlci zatím nemají jistotu playoff.
15.1.Na Vrchlabí nestačili ani Lvi z MostuVRC - MOS 6:2, 32.kolo | Raina TomanováStředeční zápas skončil pro domácí HC Stadion výhrou 6:2. Mostečtí Lvi prohrávali ve druhé třetině již o čtyři branky, poté sice dokázali vstřelit gól, Vrchlabí si ale skóre hlídalo. Ve třetí části, stejně jako v předchozích dvou, Stadion nastřílel dvě branky a získal další tři body do tabulky.
13.1.Do Vrchlabí zavítá soupeř z MostuVRC - MOS 6:2, 32.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání nastoupí HC Stadion na vlastním ledě. Ve středu přijedou MOSTEČTÍ LVI. Vrchlabí má s Mostem pozitivní bilanci, první vzájemný zápas vyhrálo Vrchlabí 4:2, následující se Stadionu velmi vydařil a nasázel Mostu 11 branek. Ten poslední už nebyl tak jednoznačný a krkonošský celek zvítězil až v prodloužení.
12.1.Na slovíčko s Jirkou Vašíčkem...Lucie HorčičkováJiří Vašíček je devětatřicetiletý obránce, který má za sebou již řadu zkušeností jak s extraligovými kluby, tak i s druholigovými... Poté, co si Jirka nasbíral zkušenosti v týmech, které hrají vyšší soutěž, jako jsou např. Pardubice a Hradec Králové, se rozhodl je uplatnit ve vrchlabském A-týmu, kde působí již druhým rokem.
Jak Jirka strávil vánoční svátky a jak hodnotí začátek nového roku, se dočtete níže.
12.1.Projekt Legenda pomáhá je zpátky!Renáta JarošováÚspěšný projekt Legenda pomáhá věnovaný Ivanu Hlinkovi se nyní vrací jako projekt Legenda legendám, kdy budeme moci zavzpomínat na jednotlivé klubové legendy. Naši legendou jsme zvolili pana Jaroslava Niče!
11.1.Z Nové Paky vezeme tři bodyNPK - VRC 2:5, 31.kolo | Raina TomanováK sobotnímu utkání zajížděl HC Stadion na stadion do Nové Paky. V předchozím vzájemném zápase Nová Paka porazila domácí hráče, a tak chtěl Stadion soupeři porážku oplatit. To se mu také podařilo hlavně díky první třetině. Dva góly si připsal Rolinek, třikrát asistoval Bednář a dvakrát přihrával Matějček.
10.1.Vyjádření k hanlivým pokřikům a skandování Daniela UdatnáVážení hokejoví příznivci a fanoušci našeho klubu, chtěl bych se za sebe a za vedení klubu vyjádřit k urážlivým pokřikům a skandování, které proběhlo při posledním domácím derby zápase se Dvorem Králové.
10.1.Sobota bude ve znamení derby v Nové PaceNPK - VRC 2:5, 31.kolo | Lucie HorčičkováJiž tuto sobotu 11. ledna 2020 čeká náš vrchlabský A-tým další derby. Oproti středě, kdy do Vrchlabí přijel HC RODOS Dvůr Králové nad Labem, zajede HC Stadion Vrchlabí do nedaleké Nové Paky, se kterou sehraje své 4. vzájemné utkání letošní sezóny.
Předchozí 3 vzájemná utkání skončila 2x ve prospěch HC Stadionu (5:1, 3:2) a jednou ve prospěch týmu z Nové Paky (5:4).