HC Stadion Vrchlabí – Střídavé starty
A Team

Střídavé starty

29.01.2020
Daniela Udatná

Před koncem přestupního období jsme zaznamenali zájem o některé naše hráče ze strany klubů z Chance ligy. Sportovní manažer klubu, Jiří Jakubec, nám poskytl více informací:

Většinou se jedná o krátkodobou výpomoc z důvodů marodky hráčů ze základního kádru.
My jsme se ve všech případech řídili především naším zájmem a každý případ jsme pečlivě zvažovali. U všech hráčů se jedná o formu střídavého startu, která hráče nijak neomezuje v jejich dalším působení v našem klubu v play-off a v případné kvalifikaci. Zároveň jsme přesvědčení, že zápasy v Chance lize budou pro hráče skvělou průpravou pro blížící se play-of.

Martin Vágner - o tom jsme Vás již informovali a ten je cca na 1 měsíc v Ústí nad Labem.

Pavel Mrňa - podobně jako Martin je také na cca 1 měsíc v Ústí nad Labem.

Marek Voženílek - bude na 2 zápasy za HC Litoměřice, kde si zahraje se svým bratrem, který je lídrem bodování celé soutěže.

Dále počítáme s tím, že se do 31.1. do našeho kádru vrátí oba mladí útočníci z Mountfieldu HK - Jaroslav Dvořák i Filip Jirásek. Oba tu odváděli dobré výkony a po odchodu T. Rolinka chceme doplnit kádr o tyto kvalitní hráče zejména směrem k vyvrcholení celé sezóny. Je to hokej a stát se může cokoliv, my však věříme, že budeme absolvovat celý program včetně kvalifikace. To bude dost náročné a pro takový program potřebujeme dostatečně široký a kvalitní kádr.