HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu utkání zajíždí Vrchlabí do Slaného
A Team

K dalšímu utkání zajíždí Vrchlabí do Slaného

23.01.2020
Raina Tomanová

Do konce základní části chybí odehrát už jen několik kol. K tomu 35. zajede vrchlabský tým do Slaného, kde nastoupí proti Buldokům z Řisut. S tímto soupeřem má Stadion pozitivní bilanci, v letošní sezoně Buldoky třikrát porazil, naposledy poměrem 9:2. Zvítězí i ve čtvrtém vzájemném zápase?

Řisuty sice jsou na čtvrtém místě v tabulce, na vedoucí Stadion ale ztrácejí propastných 39 bodů. V posledním odehraném kole Buldoci zvítězili na ledě Děčína těsně 5:4. Pět branek vstřelili také Trutnovu nebo Jablonci nad Nisou. Nad Novou Pakou zvítězili ale až v nájezdech, a tuto dovednostní soutěž nezvládli v zápase s mosteckými Lvi, kde prohráli 2:3.

Vrchlabský Stadion se před žádným soupeřem nezastaví. Ve středečním derby s Trutnovem si se soupeřem hravě poradil a v první třetině vstřelil hned čtyři branky. V dalších dvou přidal ještě tři góly, Soukup si navíc udržel čisté konto. Vrchlabí má za sebou řadu jedenácti vítězných zápasů, na kontě pouze dvě porážky - v Nové Pace prohrálo těsně 4:5 a proti Trutnovu také o jednu branku 1:2.

Zápas se odehraje na ledě ve Slaném v sobotu 25. ledna od 18. hodin.