HC Stadion Vrchlabí – Ve středu čeká naše hráče souboj o 3 body s trutnovskými Draky
Preview k zápasu

Ve středu čeká naše hráče souboj o 3 body s trutnovskými Draky

21.01.2020
Lucie Horčičková


Ve středu 22. ledna 2020 nás čeká předposlední derby základní části s rivalem z Trutnova.

Partnerem tohoto utkání je ONLINESHOP.CZ, který poskytl výhry do soutěže "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tato soutěž proběhne během první přestávky. Více informací naleznete níže.

Mediálním partnerem utkání, který si pro Vás přichystal soutěž na druhou přestávku - "HOĎ BARELEM NA STŘED", je Hitrádio Černá Hora.

Pokud chcete stihnou začátek utkání, využijte online prodej vstupenek a nečekejte tak frontu.

Zakoupení vstupenek on-line zde

HC Stadion Vrchlabí si i nadále jede na své vítězné vlně. V tabulce si drží svou pozici "jedničky" s 79 body.
Poslední domácí utkání odehrál HC Stadion minulou středu proti Mosteckým Lvům, které porazil 6:2. Následovalo sobotní utkání v Jablonci nad Nisou, kde se Stadion utkal s jabloneckými Vlky a přivezl si z tohoto utkání domů výhru 5:3. Za HC Stadion skóroval David Chalupa, 2x Štěpán Matějček, Petr Sýkora a Jan Hlaváč.

Středečním soupeřem, který se představí na vrchlabském ledě, je HC BAK Trutnov. Ten se nyní nachází na 7. místě tabulky s 35 body.
První utkání nového roku bylo pro Trutnov ve znamení výhry. Vyhráli nad Mosteckými Lvy 6:3, ale poté následovalo utkání s jabloneckými Vlky a v tom už se Trutnovu příliš nedařilo, prohrál 3:5. V dalším utkání tomu nebylo jinak a trutnovský tým prohrál s Řisuty 1:5. Poslední utkání odehrál HC Trutnov na domácím ledě proti Děčínu a vyhrál nad ním 5:3.

Tyto celky spolu sehrály letos již tři vzájemná utkání a z toho se podařilo dvakrát zvítězil HC Stadionu. Nejprve na trutnovském ledě prohrál Stadion 1:2, následně na domácí půdě zvítězil 5:0 a poslední utkání odehrály celky v půlce prosince na ledě v Trutnově, odkud si Stadion odvezl výhru 9:1.

K tomuto utkání jsou pro Vás připravené rovnou dvě soutěže. Nejprve soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o následující ceny od partnera utkání Onlineshop.cz:

1. místo: Elektronická deka
2. místo: Bluetooth reproduktor
3. místo: Toustovač

Neváhejte a kupte si při vstupu na zimní stadion puk v hodnotě 20 Kč a zasoutěžte si o tyto skvělé ceny.