HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu pojede Vrchlabí do Jablonce
Preview k zápasu

K dalšímu zápasu pojede Vrchlabí do Jablonce

16.01.2020
Raina Tomanová

Další tři body se pokusí HC Stadion urvat na ledě jabloneckých Vlků. Vrchlabí si neustále upevňuje první místo v tabulce, druhý Dvůr na něj ztrací již 20 bodů. Jablonec je na šestém místě, na kontě má 38 bodů. Do konce základní části zbývá 12 zápasů a Vlci zatím nemají jistotu playoff.

HC Stadion poráží soupeře jako na běžícím páse. V posledním odehraném zápase vyhrál nad mosteckými Lvi poměrem 6:2, Novou Paku zase na jejím ledě porazil díky skvělé první třetině. V letošní sezoně má vrchlabský tým na kontě pouze dvě! porážky - v sedmém kole nestačil na Trutnov a na konci listopadu jen těsně prohrát doma proti Nové Pace.

Vlci z Jablonce v posledním zápase padli na ledě Děčína pouze o jediný gól. Proti Buldokům z Řisut nevstřelili žádnou branku a doma prohráli o pět branek. Tři body urvali Vlci naposledy v zápase s Trutnovem, který porazili 5:3. Výhry a prohry se u Jablonce střídají, do konce základní části již mnoho času nezbývá. Vlkům šlape bodově na paty Nová Paka a Trutnov, oba týmy mají shodně 32 bodů.

Zápas se odehraje na jabloneckém zimním stadionu od 18 hodin.