V březnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.3.Nebál se soupeře popíchnout, po sérii pak trenér Baďouček Vsetínu pogratulovalTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Po utkání přišel do kabiny a ač v sobě dusil zklamání z poslední porážky v sezoně, hráčům upřímně poděkoval. Za nasazení v šestém duelu čtvrtfinálové série se Vsetínem, za výkony ve všech zápasech vyřazovací části, ale zároveň i za reprezentaci vrchlabského hokeje v celém ročníku Chance ligy.
28.3.HC Stadionu ukončil sezonu VsetínVSE - VRC 3:2, 0.kolo | Raina TomanováAž šestý duel musel rozhodnout o postupujícím do dalších bojů. Bohužel se jich HC Stadion nezúčastní. V zápase proti Vsetínu tahal za kratší konec, ale nakonec se utkání dostalo až do prodloužení, ve kterém Vrchlabí dlouho bojovalo. Ve prospěch Vsetína rozhodl v 91. minutě Klímek.
27.3.Šestý zápas se odehraje Na LapačiVSE - VRC 3:2, 0.kolo | Vendula SahánkováK šestému zápasu čtvrtfinále play-off dojde na zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně. Srovnají vrchlabští sérii nebo vyhrají valašští?
26.3.Vrchlabí zvítězilo v pátém zápase a drží naději na postupVRC - VSE 6:2, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabský tým musel v dnešním zápase zabojovat - v případě prohry by pro něj skončila sezona. Zápas se povedl na jedničku - Vsetín sice dokázal smazat dvoubrankové manko, ale na další čtyři branky už nestačil a HC Stadion se raduje z výhry 6:2.
25.3.Pátý zápas se odehraje ve VrchlabíVRC - VSE 6:2, 0.kolo | Vendula SahánkováBude páteční zápas poslední nebo vrchlabští na domácím ledě zaberou a pokusí se dorovnat skóre? To zjistíme v pátek 26. března od 17:30, kdy vsetínští zamíří znovu do Krkonoš.
24.3.Kdo si vezme další bod v play-off?VSE - VRC 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováPo třech zápasech se vedení ujmul VHK ROBE Vsetín, ale šance pro vrchlabský celek stále je. Podaří se jim srovnat skóre ve středečním zápase?
24.3.Ve Vsetíně se HC Stadionu nedařilo, série pokračuje ve VrchlabíVSE - VRC 3:1, 0.kolo | Raina TomanováTřetí bod v této sérii za vítězství 3:1 bere znovu Vsetín. Na domácím ledě se mu povedly oba zápasy a do Vrchlabí se budou vracet s cílem rozhodnout. Vrchlabí dokázalo odpovědět pouze na první branku, autorem byl Koffer.
23.3.Po vítězné první třetině nakonec Vsetín bere druhý bod v sériiVSE - VRC 5:2, 0.kolo | Raina TomanováAč to dnes vypadalo po první části nadějně po brankách Urbana a Koffera, nakonec si Vsetín připisuje druhou výhru v sérii. Prostřední část totiž jasně ovládli domácí hráči, kteří vstřelili tři branky a využili přesilovou hru. V poslední třetině se trefil Klímka a do prázdné branky poslal puk Berger.
22.3.Odjíždíme s jediným cílem, a to získat další dva body, říká Jan OlivaVRC - VSE 0:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováDalším hráčem, který zhodnotil domácí utkání se Vsetínem, je obránce Jan Oliva.
22.3.Třetí zápas play-off se odehraje ve VsetíněVSE - VRC 5:2, 0.kolo | Vendula SahánkováTřetí zápas čtvrfinále play-off se odehraje na vsetínském zimním stadionu Na Lapači v úterý 23. března od 17:30. Po prvních dvou zápasech je skóre nerozhodně 1:1 a tak nás čekají minimálně další tři zápasy, z nichž následující dva se odehrají právě ve Vsetíně, pátý potom zpět v Krkonoších.
21.3.Hokej nejsou šachy, říká UrbanVRC - VSE 0:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováHC Stadion Vrchlabí má za sebou dvě domácí utkání se Vsetínem a stav série je nyní 1:1.
V prvním utkání zvítězil Stadion 4:3 po prodloužení a v sobotu ho porazil Vsetín 2:0.
Tato dvě utkání zhodnotil útočník Patrik Urban.
20.3.Podaří se domácím vybojovat druhý bod v sérii?VRC - VSE 0:2, 0.kolo | Vendula SahánkováA je tu druhý čtvrtfinálový zápas! Startuje opět od 17:30 na vrchlabském zimním stadionu, odkud vás online přenosem provede Jan Přikryl.
20.3.Druhý zápas skončil výhrou VsetínaVRC - VSE 0:2, 0.kolo | Raina TomanováDruhé utkání série mezi Vsetínem a Vrchlabím dopadlo tentokrát lépe pro hostující tým. V první třetině se prosadil Zeman, a po bezbrankové prostřední části přidal ve třetí ještě jednu branku a rozhodl tak o tom, že bod bere Vsetín a vyrovnává sérii na 1:1.
19.3.Vrchlabí bere první výhru nad VsetínemVRC - VSE 4:3, 0.kolo | Raina TomanováAč to vypadalo, že po první třetině mají jasně navrch domácí, Vsetín ve druhé části dokázal srovnat a zápas dospěl do prodloužení. V něm rozhodla přesilová hra domácích, ve které se prosadil Urban a získal první bod pro svůj tým v této sérii.
19.3.Naše série nemá favorita, říká před úvodním zápasem vrchlabská jednička SoukupTomáš Otradovský (Krkonošský deník)V základní části odchytal jednadvacet zápasů z celkového počtu 34. Vrchlabskou jedničkou mezi tyčemi je od sezony 2018/2019, kdy ještě s týmem objížděl druholigové stadiony. Gólman JAKUB SOUKUP (26) je osobou, na kterou bude v bitvách proti Vsetínu východočeský nováček Chance ligy znovu hodně spoléhat.
Už dnes by se Kuba měl postavit do brankoviště, aby zastavoval střelecké pokusy Valachů. Jak se mu to bude dařit, to mohou všichni vrchlabští příznivci sledovat od 17.30 na portálu hokejka.cz.
18.3.Začátek play-off bude v KrkonošíchVRC - VSE 4:3, 0.kolo | Vendula SahánkováV prvním kole čtvrtfinále play-off narazí krkonošský celek na valašské VHK ROBE Vsetín. První zápas série bude odehrán na vrchlabském zimním stadionu v pátek 19. března od 17:30.
18.3.Nejdeme si play off jenom zahrát, říká před startem Jirka JakubecTomáš Otradovský (Krkonošský deník)

Starosti s aktuální sezonou mu začaly dávno před vhozením úvodního buly, které padlo na konci září roku 2020. Vrchlabští tehdy po nájezdech padli v hale pražské Slavie (3:4), později však rozjeli skvělou pouť základní částí.

Nyní už si sportovní manažer JIŘÍ JAKUBEC (47) může tak nějak v klidu užívat. Užívat odměny za svou poctivou práci. Odměny, kterou rozhodně účast v play off představuje.

HC Stadion v pátek doma zahájí očekávanou sérii se Vsetínem a nováček Chance ligy v ní na oko nemá co ztratit. Cíl si účastí ve vyřazovacích bojích splnil a nyní si už může jen plnit další sny. Vidí to osoba z vedení klubu podobně?

17.3.Vsetín? V Plzni na něj vždycky býval vyprodaný zimák, vzpomíná Martin HeřmanTomáš Otradovský (Krkonošský deník) V základní části Chance ligy obsadil s šestatřiceti body 9. místo v kanadském bodování soutěže. Vrchlabský útočník MARTIN HEŘMAN tak letos potvrzuje roli velké předsezonní posily Stadionu a nyní už se stejně jako jeho spoluhráči nemůže dočkat začátku čtvrtfinálové série play off.
Horalé ve vyřazovacích bojích vlétnou na soupeře ze Vsetína a sám Heřman v rozhovoru prozrazuje, jak se na boje proti atraktivnímu soupeři těší, stejně tak plány, jak na kvalitního protivníka vyzrát.
17.3.Malinský: Každý hráč se bude rvát za Vrchlabí, v tom je naše sílaTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Už tento pátek rozehrají hokejisté vrchlabského Stadionu čtvrtfinále play off Chance ligy. Na domácím ledě horalé přivítají vysoce atraktivní značku ze Vsetína, klub, který se v české nejvyšší soutěži pyšní šesti tituly!
Na vrchlabské střídačce u toho nebude chybět asistent trenéra JIŘÍ MALINSKÝ, jenž si v době největší vsetínské slávy několik zápasů proti tomuto soupeři zahrál.
15.3.Vrchlabí v play off čeká Vsetín. Plán na soupeře neprozradím, říká kouč BaďoučekTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Vrchlabští hokejisté od pondělního podvečera znají jméno čtvrtfinálového soupeře pro play off Chance ligy. V pátek na ledě DD Elektromont arény horalé odstartují atraktivní sérii proti Vsetínu. Hrát se bude na čtyři vítězná utkání a i díky znalosti vzájemné bilance ze základní části (2:3, 4:2) nelze v souboji určit papírového favorita.