HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Osmičce letošní sezóna nevyšlaJana PoskerováSmolnou sezónu, ve které se vůbec nedařilo, za sebou má tým HC Krkonoše 8.třída. Teď už je jen důležité, aby kluci na neúspěch zapomněli a vrhli se do nové sezóny plní elánu a síly.
25.3.Pátá a sedmá třída táhnou za jeden provazJana PoskerováKategorie páté a sedmé třídy je celou sezónu propojená nejen zápasově, oba týmy jezdí pospolu, ale také výsledkově. Jejich body se sčítají. A tak díky bravurnímu výkonu sedmáků se do druhé části soutěže probojovala i pátá třída.
25.3.A ještě jednou přípravkaJana PoskerováPřípravka, jak už jsme několikrát psali, zastřešuje dohromady tři kategorie. Celý ansábl nejmenších hokejistů zaštiťuje Jiří Jakubec, který je zároveň trenérem u nejstarší přípravky, a tak shrnul jejich letošní sezónu.
23.3.Šestka zakončila sezónu výhrouHVP - KRK 1:6, 36.kolo | Jana PoskerováPoslední zápas zakončili šesťáci výhrou. Jejich smolná sezóna skončila, nezbývá než doufat, že ta příští pro ně bude lepší.
23.3.Smolná sezóna skončila i pro osmákyHVP - KRK 13:0, 36.kolo | Jana PoskerováJednu z nejhorších sezón za sebou má už i osmá třída, které se letos vůbec nedařilo. Všichni jen doufají, že kluci na letošní výkon co nejdříve zapomenou.
20.3.Remíza na závěrCEL - KRK 6:6, 14.kolo | Jana PoskerováSobota 14.3. byla posledním zápasovým dnem také pro sedmou třídu. Svou dobře rozjetou sezónu ukončili kluci remízou s Českou Lípou.
17.3.Tomáš Šťastný v účast na Univerziádě moc nevěřilMarek KomárekJedním z cílů druholigového hokejisty může být mj. účast na Zimní světové univerziádě. Z vrchlabského celku se podařilo na tuto akci probojovat mladému útočníkovi s číslem 97 – Tomáši Šťastnému. Turnaj nám zhodnotil ze svého pohledu. Navíc se pokusil i odhadnout vítěze západní části druhé ligy a případného postupující do vyšší soutěže.
16.3.Zakletá sezónaKRK - HK2 0:13, 32.kolo | Jana PoskerováHráči osmé třídy už se těší, až letošní sezóna skončí. Bohužel se jim letos vůbec nedaří a jejich konečné skóre bude hodně vysoké.
16.3.Slávia opět vítěznáKRK - SLA 3:20, 35.kolo | Jana PoskerováS neoblíbeným soupeřem z Prahy nedokázali osmáci dlouho bojovat. Díky aspoň za branky, které padly do slávistické brány.
16.3.Také šestka se těší na konec sezónyKRK - SLA 4:14, 35.kolo | Jana PoskerováStejně jako osmáci, mají letos velkou smůlu také šesťáci, proti Slávii sice skórovali 4x, ale soupeř dával o deset branek více.
16.3.2006 a 2007 v KolíněJana PoskerováPohár za třetí místo si z turnaje v Kolíně přivezl tým HC Krkonoše 2006. Jednalo se o Kratochvílův memoriál a kromě ročníku 2006 se ho zúčastnil také ročník 2007 a mladší, hrálo se systémem tři hráči v poli a brankář.
16.3.Tým 2005 první sezónu na celém hřištiJana PoskerováPro malé hokejisty je zlomová 4. třída, kdy v prosinci končí soutěž minihokeje a vždy od nového roku začínají hrát regulérní zápasy na celém hřišti a ve standardním počtu hráčů. Letos vedl za Vrchlabí čtvrtou třídu Petr Fiala.
12.3.PROHLÁŠENÍ ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU A ČESKÉ UNIE SPORTUTisková zprávaČeská unie sportu a Český olympijský výbor registrují aktuální diskuse související s institutem výchovného a podmínkami přestupů v mládežnických kategoriích. Upozorňují přitom především na skutečnost, že přestupní řády přímo souvisí s podfinancováním mládežnického sportu a objemem jeho podpory z veřejných rozpočtů v České republice, která patří v evropském srovnání k nejnižším.
12.3.Mladší dorost připisuje další výhruKRK - PCE 5:2, 8.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě vrátily Krkonoše Pardubicím prohru z posledního zápasu.
10.3.4.Memoriál Radka Petráka SkůtraRedakceFanclub HCV zve všechny příznivce zábavy a hokeje. Tuto sobotu se uskuteční již 4. ročník tohoto memoriálu. Využijme této možnosti a pojďme se rozloučit s hokejovou sezonou hokejově.
9.3.Šestka opět bez boduKOL - KRK 14:1, 34.kolo | Jana PoskerováDalší smolné utkání za sebou mají šesťáci, v Kolíně dostali čtrnácti gólový nášup a jeli domů.
9.3.O konci sezony s Jaroslavem VlasákemJana PoskerováByl to právě ředitel zimního stadionu a zároveň sportovní manažer Jarda Vlasák, kdo se pátek první dozvěděl o kontumaci. Také to byl on, kdo musel jako první zavolat všem okolo, majiteli, hráčům, redakci, fanouškům, že sezona končí. Teď, když se již největší emoce uklidnili, vysvětluje, co se vlastně stalo.
9.3.2005 ukončila sezonu výhrouKRK - NMM 7:3, 9.kolo | Jana PoskerováPoslední zápas a poslední body si v sezoně 2014/2015 připsali hráči ročníku 2005.
9.3.Také 2006 končí oficiální část sezonyTRB - KRK 6:15, 0.kolo | Jana PoskerováDruhý nejmladší ročník ukončil o víkendu svou sezonu. Se svými fanoušky se kluci rozloučili jednou prohrou a dvěma výhrami.
9.3.Tomáš Jirků: Kluky to musí hlavně bavitJana PoskerováVrchlabský potěr, nebo-li přípravka, se na ledě schází třikrát týdně. Jejich tréninky jsou zábavné nejen pro hráče, ale také pro přihlížející rodiče, jejichž asistence v šatně, ale občas i za mantinelem je nutná. Ono zkoordinovat hokejku, rukavice a láhev, pokud je na hlavě helma s košíkem, to není vždy snadný úkol. Stejně tak zpacifikovat malé hráče v šatně do výzbroje bez újmy na zdraví (jak rodiče, tak hráče) vyžaduje občas nadlidské úsilí. Chuť zalepit páskou místo štulpen potomkovu pusu bývá nepřekonatelná, zvláště po blahosklonně udílených radách, jak má rodič při strojení do výzbroje postupovat.
Další stránky
12>>