V prosinci 2018 vyšly tyto články:

22.12.Vrchlabí překvapení nepřipustilo a nad Bílinou zvítěziloVRC - BIL 6:3, 28.kolo | Raina TomanováPoslední zápas před Štědrým dnem dopadl lépe pro vrchlabský tým. Před domácím publikem dokázali zvítězit nad soupeřem z Bíliny snadno 6:3. HC Stadion vyhrál už první třetinu, ačkoliv hosté se prosadili jako první a navíc v přesilové hře. V té druhé domácí přidali další tři branky. Vítězství dovršila ještě branka v poslední minutě.
21.12.Poslední utkání před Vánoci bude proti BíliněVRC - BIL 6:3, 28.kolo | Lucie HorčičkováPoslední utkání letošního roku 2018 odehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě proti Bílině od 16:30 hodin. Nezapomeňte na akci VRCHLABSKÝ JEŽÍŠEK, při které můžete darovat dětem z dětského domova a z diakonie hračky. Mimo to je také pro Vás připravena tipovací soutěž - více informací naleznete níže.
Již zítra můžete zakoupit v našem fanshopu nové plakáty A-týmu.
19.12.Ze Dvora přiváží Stadion 3 bodyDKL - VRC 3:4, 27.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl plný zvratů. První třetinu sice vyhráli dvorští na plné čáře, ale vrchlabští se nenechali a v následujících třetinách jim vše vrátili i s úroky. Proběhlo několik vyloučení na obou stranách, na každé straně dokonce i do konce zápasu. HC Stadion však nakonec zvítězil o branku a domů tak veze 3 body do tabulky.
18.12.Ve středu míří Stadion do nedalekého Dvora KrálovéDKL - VRC 3:4, 27.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 19. prosince 2018 odehraje HC Stadion Vrchlabí další utkání v nedalekém Dvoře Králové, se kterým sehrál v základní části již dvě utkání. V obou utkání zvítězil Stadion 4:3.
16.12.Informace k současné situaci v A-týmu a novým posilámLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec prozradil nové informace k avizovaným posilám a také přináší několik slov k nynější situaci našeho A-týmu.
16.12.Zhodnocení 1. části sezony 2018/2019 naší mládežeLucie HorčičkováPřinášíme Vám zhodnocení 1. části sezony 2018/2019 všech mládežnických kategorií a také několik informací k zázemí a nadrámcovým aktivitám.
15.12.Díky gólu v posledních vteřinách veze Stadion tři bodyRIS - VRC 0:1, 26.kolo | Raina TomanováAž poslední minuta třetí třetiny rozhodla o vítězi duelu mezi Vrchlabím a Řisuty. V první ani druhé části žádná branka nepadla, ačkoliv bylo hodně vyloučených hráčů na obou stranách. Jediná a vítězná branka padla do sítě domácích z hole Kastnera, který se trefil sedm vteřin před závěrečnou sirénou.
14.12.Za dalším zápasem vyjede Stadion do SlanéhoRIS - VRC 0:1, 26.kolo | Vendula Sahánková

Ve 26. kole se HC Stadion Vrchlabí rozjede za svým soupeřem HC Řisuty do Středočeského kraje.

12.12.Trutnov si odváží 3 bodyVRC - TRU 0:3, 25.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl pod taktovkou trutnovského týmu, který si odvezl 3 body do tabulky. Dotáhl tak bodovým skóre HC RODOS Dvůr Králové nad Labem, který prohrál na ledě jabloneckých Vlků. Vrchlabští zůstávají na druhém místě tabulky s 41 body. Za HC BAK Trutnov vstřelili dnes branky Kubinčák, Fedulov a Ukhin.
11.12.Další novou posilou je Martin VágnerLucie HorčičkováDalší posilou do naší obrany je Martin Vágner. Je to obránce, který má za sebou bohatou hokejovou kariéru. Má odehráno více jak 140 zápasů v extralize a posledních 5 sezón, včetně té letošní, strávil v Ústí nad Labem, kde v posledních letech byl kapitánem. Martin je rodák z Jaroměře a jelikož se mu narodil první potomek, tak se chce vrátit blíž k domovu. Při námluvách Martina s Vrchlabím nám hodně pomohl i hradecký Mountfield. Pro náš tým to znamená další obrovskou zkušenost do zadních řad a jsme za ni velice rádi. Navíc se vše stihlo v termínu do 15.prosince, takže Martina můžeme využít v kompletním programu play-off.
Výměnou za Martina odchází na střídavé starty do Ústí nad Labem Jakub Muška. Jakub se u nás skvěle uvedl a má možnost si zahrát Chance ligu. Odchází na střídavé starty pouze do 31.1.2019 a potom se opět připojí k našemu týmu.
11.12.Středeční zápas bude v duchu derby!VRC - TRU 0:3, 25.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 12.12.2018 čeká HC Stadion Vrchlabí derby proti rivalovi z nedalekého Trutnova. Přijďte si zítra pořádně zafandit a pomoci našim hokejistům zvítězit.
Na našem Facebooku stále probíhá tipovací soutěž o cenu od partnera utkání, kterým je firma Meritor. Tipovat můžete do středy 12.12.2018 do 18:00 - tipuje se výsledek po základní hrací době.
8.12.Vašíčkova branka zařídila Vrchlabí tři bodyVRC - SOK 1:0, 24.kolo | Raina TomanováTěžký soupeř připadl vrchlabskému týmu na sobotní zápas. Sokolov vede svou skupinu, očekával se tak napínavý mač. V něm po bezbrankové první třetině zvítězilo domácí Vrchlabí. Jediná branka padla v prostřední části do hostující branky z hole Vašíčka, který tak zařídil tři body pro svůj tým.
7.12.V sobotu zavítá do Vrchlabí lídr skupiny Sever VRC - SOK 1:0, 24.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu 8.12.2018 se utká HC Stadion Vrchlabí proti Sokolovu, který je s velkým bodovým náskokem na první příčce tabulky skupiny Sever. Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ONLINESHOP.cz.
Na konci článku si také můžete přečíst vyjádření od Jiřího Jakubce ke změnám v A-týmu.
1.12.Vrchlabí veze z Prahy tři bodyKOB - VRC 0:1, 22.kolo | Raina TomanováPo delší době HC Stadion získal v zápase tři body. Na ledě Kobry Praha padl pouze jediný gól a to do branky domácích, kteří už na něj nedokázali odpovědět. Vrchlabí tak mohlo slavit tři body po pěti nepovedených zápasech.