HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2018 vyšly tyto články:

31.10.Další 3 body si ponechalo Vrchlabí domaVRC - DKL 4:3, 14.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl jako na houpačce. Chvíli se dařilo hostům, chvíli domácím, ti ale uhájili vítězství 4:3 díky brankám Mušky, Procházky, Mrni a Tomáše Půlpána. Vrchlabí si tak připisuje do tabulky další tři body a zůstává na prvním místě s 28 body.
30.10.Ve středu odehraje HC Stadion derby se Dvorem KrálovéVRC - DKL 4:3, 14.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 31.10.2018 čeká naše hráče, po sobotním prohraném zápase v Trutnově, další derby. Tentokrát se odehraje na domácím ledě a HC Stadion se utká se Dvorem Králové, se kterým se letos setkal již dvakrát, a to během přípravy na dvorském ledě (1:5) a poté i při mistrovském utkání, ze kterého si Stadion přivezl domů výhru 4:3 (po s.n.).
27.10.Z Trutnova se vrací Stadion bez bodůTRU - VRC 7:0, 13.kolo | Vendula SahánkováAčkoli na dnešní zápas jel Stadion jako jasný favorit z prvního místa tabulky, trutnovští Draci si na domácí půdě vybojovali tři body. Celý zápas byl plný napětí a neustálých střetů, které vygradovaly v poslední třetině, kde bylo nejvíce vyloučení. Vrchlabští tak domů odjíždějí s druhou porážkou v této sezóně.
26.10.Další krkonošská bitva již zítra!TRU - VRC 7:0, 13.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastupuje HC Stadion proti rivalovi z Trutnova. Na trutnovském stadionu se odehraje další souboj o tři body, v prvním vzájemném duelu zvítězilo na domácím ledě Vrchlabí.
24.10."Na derby v Trutnově se těšíme" říká Marek VoženílekLucie HorčičkováMarek Voženílek je pětadvacetiletý obránce pocházející z Pardubic, který letos nově oblékl vrchlabský dres. Mimo Vrchlabí ale také občas nastupuje, již od loňské sezony, do zápasů za extraligové Pardubice. V krátkém rozhovoru s tímto hráčem se můžete dočíst, jak hodnotí dosavadní výkony týmu nebo jak se těší na sobotní derby v Trutnově, kde si jednu sezonu také zahrál.
20.10.Body zůstávají na domácí půděVRC - JAB 4:2, 11.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl plný neuvěřitelných situací, které vyústily ve vysoký počet vyloučení na obou stranách. Ale konečný výsledek je pozitivní pro domácí celek, který si připsal další 3 body za výhru. Vrchlabí tak zůstává v čele tabulky a další zápas nás čeká příští sobotu na zimním stadionu v Trutnově.
19.10.V sobotu se na vrchlabském ledě představí JablonecVRC - JAB 4:2, 11.kolo | Lucie Horčičková
V rámci 11.kola se na vrchlabském ledě představí Vlci z Jablonce. S tímto týmem jsme již jedno utkání odehráli, a to na ledě v Jablonci, kde se Stadionu podařilo po dlouhé době zvítězit. Druhé vzájemné utkání se odehraje tuto sobotu 20.10.2018 v 18 hodin ve Vrchlabí.
Těšit se můžete na týmovou soutěž hod od branky na střed!!!
Výběr proběhne Vaškem Mašindou o 1. přestávce, samotná soutěž bude o 2. přestávce.
Partner sobotního utkání je ONLINESHOP.cz, který pro každý tým připravil hodnotné ceny.
www.onlineshop.cz
17.10.Další výhra se veze z NymburkaNYM - VRC 2:5, 10.kolo | Raina TomanováTři body do tabulky si HC Stadion veze z nymburského ledu. Po první třetině Vrchlabí vedlo již 2:0. Ve druhé sice domácí zabrali a dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale Vrchlabí přidalo další tři góly a o vítězi bylo rozhodnuto.
16.10.Za dalším zápasem vycestuje Stadion do NymburkaNYM - VRC 2:5, 10.kolo | Vendula SahánkováDalším soupeřem HC Stadionu Vrchlabí bude nymburský tým, který je v současné době na pátém místě tabulky se 12 body.
13.10.Další body do tabulky zůstávájí domaVRC - KOL 4:0, 9.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl s jasnou domácí převahou. Dnes mohli fanoušci vidět zajímavou hru, plnou vyloučení a napínavých momentů, které vyvrcholili vyloučením na obou stranách pro hrubost. Ale body zůstávají na domácí půdě a tak zůstává Vrchlabí dále na prvním místě v tabulce.
12.10.Domácí zápas proti KolínuVRC - KOL 4:0, 9.kolo | Raina TomanováPo delší době se HC Stadion představí před domácími fanoušky. Tentokrát budou soupeřem kolínští Kozlové, kteří mají v tabulce o jediný bod méně než Vrchlabí. Očekává se tak litý boj o první místo!
6.10.Stadion porazil Bílinu v prodlouženíBIL - VRC 5:6, 8.kolo | Daniela UdatnáHC Stadion Vrchlabí veze z ledu draků z Bíliny 2 body. V napínavém zápase padlo celkem 11 branek. Bližší informace k průběhu utkání naleznete níže...
5.10.Vrchlabští vyrazí pro další body do BílinyBIL - VRC 5:6, 8.kolo | Vendula SahánkováPrvní prohra je za námi a za dalším zápasem vyjede HC Stadion v sobotu 6.10.2018 do Bíliny, kde bude s Draky bojovat o 3 body.
4.10."Udělám všechno pro to, abychom fanoušky už nezklamali!" vzkazuje Aleš PůlpánLucie HorčičkováAleš Půlpán je šestadvacetiletý útočník, který k nám do Vrchlabí přišel z trutnovského klubu, kde odehrál tři sezony. Mimo to ale působil např. v Hradci Králové, Karlových Varech, Berouně nebo také v Litoměřicích. V krátkém rozhovoru prozradil, co ho přimělo ke změně klubu a jak hodnotí dosavadní odehraná utkání.
3.10.První porážka Stadionu přišla od LetcůVRC - LET 1:3, 7.kolo | Raina TomanováHC Stadion po dnešním zápasu poznal také porážku. Proti Letcům se jim povedlo vstřelit pouze jednu branku, navíc ve vlastním oslabení. Letňany byly produktivnější a góly daly celkem tři, čímž si zajistily cenné vítězství.
2.10.K dalšímu zápasu zavítají na vrchlabský led HC Letci LetňanyVRC - LET 1:3, 7.kolo | Vendula SahánkováSedmé kolo odehraje HC Stadion Vrchlabí proti Letcům z Letňan již tuto středu 3.10.2018 od 18 hodin na domácím ledě ve Vrchlabí.