HC Stadion Vrchlabí – Domácí zápas proti Kolínu
Preview k zápasu

Domácí zápas proti Kolínu

12.10.2018
Raina Tomanová

Po delší době se HC Stadion představí před domácími fanoušky. Tentokrát budou soupeřem kolínští Kozlové, kteří mají v tabulce o jediný bod méně než Vrchlabí. Očekává se tak litý boj o první místo!

Kolínu se v přípravě proti vrchlabskému týmu velmi dařilo. Dvakrát dokázal zvítězit a ukázal, že bude těžkým soupeřem. Společně s Vrchlabím se znovu setkali hned v prvním kole soutěže. Tentokrát to ale byl HC Stadion, který se radoval z těsné výhry 1:0 a ze zisku tří bodů. Poté se Kozlům nedařilo ani proti Trutnovu, který doma vyhrál 6:3. Kolín se následně zvednul a vyhrál pět zápasů v řadě, v posledním utkání proti Kobře Praha vstřelil dokonce sedm branek. Podaří se mu prodloužit vítěznou šňůru?

HC Stadion Vrchlabí se od začátku soutěže drží na vrcholu tabulky. Kolín je mu ale v patách a bude rozhodovat každá chyba. Ze sedmi zápasu má Stadion na kontě pouze jednu prohru, a to proti Letňanům, na které nestačil poměrem 1:3. Poslední vítězství si užilo Vrchlabí na ledě Bíliny, kde vyhrálo v prodloužení 6:5.

Zápas se odehraje v sobotu 13. října na vrchlabském zimním stadionu od 18.hodin. Přijďte podpořit kluky v boji o první místo v tabulce!
Těšit se můžete na oblíbenou soutěž HOD PUKEM NA STŘED!!!
Proběhne o 1.přestávce. Těšit se můžete na ceny od našeho partnera EL NINO www.elnino.cz
Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč!!!!