V lednu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.1.První zápas nového roku odehrajeme proti TřebíčiVRC - TRE 4:2, 8.kolo | Raina TomanováPo dlouhé vánoční pauze se HC Stadion představí doma proti Horácké Slavii Třebíč. S Třebíčí se letos Vrchlabí ještě nepotkalo, soupeř je na 11. místě v tabulce, zatímco HC Stadion se před Vánoci usadil na místě šestém. Mezi oběma týmy není velký bodový rozdíl.
3.1.Bezplatné sledování HokejkyTV i v lednu!Lucie Horčičková

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy i v lednu 2021 zdarma.
Ti, kteří si o svůj kód již napsali a přihlásili se s ním, žádný nový nepotřebují. Členství je automaticky prodlouženo.

V případě, že se Vám nejde na HokejkuTV připojit, neváhejte okamžitě kontaktovat přímo podporu HokejkyTV. Pouze oni Vám dokáží pomoct. Řešení je ideální okamžitě, kdy se nelze připojit nebo se přenos seká. Když sdělíte svou IP adresu a uživatelské jméno (ID), dokáží Vám obratem zjistit, zda je výpadek ve Vaší oblasti, nebo na Vašem přístroji.

4.1.První letošní zápas se HC Stadionu povedlVRC - TRE 4:2, 8.kolo | Raina TomanováProti Horácké Slavii Třebíč se domácím hráčům dařilo. Povedlo se jim vstřelit tři branky, a až poté skórovali také hosté. Těm se ale podařilo vstřelit pouze dva góly, zatímco HC Stadion přidal ještě jeden. Důležité tři body do tabulky si tak zapsalo domácí Vrchlabí.
5.1.Na slovíčko s Matoušem KratochvilemLucie HorčičkováMatouš Kratochvil je šestadvacetiletý útočník pocházející z Přerova.
Jeho předchozím působištěm bylo Dynamo Pardubice, do kterého přešel z Přerova. Během své kariéry také odehrál několik zápasů za Zlín.
V rozhovoru Matouš zhodnotil pondělní utkání a prozradil několik věcí ze svého soukromí.
5.1.Další zápas odehrajeme proti PřerovuVRC - PRE 5:2, 18.kolo | Raina TomanováPo vítězném utkání proti Třebíči se HC Stadion postaví proti dalšímu soupeři na domácím ledě. Vyzve k souboji tým z Přerova. Se Zubrem se již v letošní sezoně utkal, a nakonec zvítězil kontumačně 5:0.
6.1.I druhý domácí zápas se Vrchlabí povedlVRC - PRE 5:2, 18.kolo | Raina TomanováDalší tři body do tabulky získal HC Stadion v zápase na domácím ledě proti Přerovu. Hned v první třetině si získal dvoubrankový náskok, Zubři ale nepříjemně dotahovali. Ve třetí třetině už byli úspěšní jen domácí a nakonec zvítězili poměrem 5:2. Vrchlabí se tak bodově dotáhlo na svého soupeře.
8.1.Na slovíčko s Patrikem UrbanemLucie HorčičkováSedmadvacetiletého útočníka Patrika Urbana jistě vrchlabští fanoušci už nějakou dobu znají.
Za vrchlabský A-tým hraje Patrik již sedmou sezonu a zároveň v klubu působí jako trenér mládeže.
V novém rozhovoru Patrik zhodnotil nejen výkony týmu, ale např. i atmosféru v kabině.
8.1.K dalšímu zápasu vyrazíme do VsetínaVSE - VRC 2:4, 19.kolo | Raina TomanováNáš sobotní soupeř ze Vsetína je v tabulce na sedmém místě a na kontě má 27 bodů. Oproti tomu HC Stadion Vrchlabí se po výhře nad Přerovem vyhoupl až na třetí pozici a na kontě má bodů 31. Bodový rozdíl je tu ale minimálně a oba týmy mají stejné šance urvat tři body.
9.1.Hokejisté vezou 3 body z ValašskaVSE - VRC 2:4, 19.kolo | Vendula SahánkováÚvod utkání patřil vrchlabskému celku, který po pěti minutách vedl již o dvě branky. Domácí se snažili srovnat, což se jim povedlo v 36. minutě, ale jejich radost netrvala dlouho. O necelou minutu později si vrchlabští vzali vedení zpět. Celý zápas byl zakončen technickým gólem, který rozhodčí přisoudil HC Stadionu.
10.1.Na domácí půdě přivítáme VHK ROBE VsetínVRC - VSE 2:3, 2.kolo | Vendula SahánkováV pondělním utkání se potkáme se stejným soupeřem jako v sobotu, VHK ROBE Vsetín, pouze s tím rozdílem, že budeme hrát na domácí půdě. Jedná se o dohrávku druhého kola.
11.1.HC Stadion nestačil na soupeře ze VsetínaVRC - VSE 2:3, 2.kolo | Raina TomanováPoprvé v letošním roce Vrchlabí klopýtlo a nechalo na svém ledě body soupeři. Vsetín jasně ovládl hned první třetinu, když vstřelil tři góly. Ve druhé neskóroval ani jeden z týmů, ve třetí se zase prosadili jen domácí. Ti ale vstřelili pouze dvě branky, které na soupeře nestačily. Vsetím tak bere všechny tři body.
12.1.Na slovíčko s Davidem ChalupouLucie HorčičkováDavid Chalupa je třiadvacetiletý útočník, který do vrchlabského klubu přišel z hradecké juniorky. Ve Vrchlabí hraje již od roku 2017 a působí zde také u mládeže jako hlavní trenér 3.třídy.
V rozhovoru David např. zhodnotil obě utkání se Vsetínem nebo popsal, jak momentálně probíhají tréninky mládeže.
12.1.Ve 20. kole se utkáme s AZ Heimstaden HavířovVRC - AZ 5:3, 20.kolo | Vendula SahánkováVe středečním zápase 20. kola přivítáme na krkonošském ledě soupeře z Havířova. V minulém duelu vrchlabští podlehli AZ Heimstaden Havířov 1:3, kdy jedinou branku za vrchlabské vstřelil Ondřej Vála v desáté minutě.
13.1.Vrchlabští vybojovali další tři bodyVRC - AZ 5:3, 20.kolo | Vendula SahánkováZápas začal lépe pro hosty, když se po deseti minutách dostali do dvoubrankového vedení. Domácí ještě do konce první třetiny zásluhou Nouzy, Machaly a Urbana otočili na 3:2. Ve druhé třetině padla jediná branka a tou zvýšil náskok domácích Martin Heřman. Ve třetí třetině padlo po jedné brance na obou stranách, když nejprve snížil za Havířov Jan Kloz. Na domácí straně pečetil dvoubrankové vítězství do prázdné branky svým druhým gólem v utkání Martin Heřman.
15.1.Za dalším zápasem do LitoměřicLTM - VRC 3:4, 21.kolo | Vendula SahánkováZa utkáním 21. kola vyjedou vrchlabští na led HC Stadion Litoměřice, kde se utkají v druhém společném letošním zápase.
16.1.Z Litoměřic vezeme nakonec dva bodyLTM - VRC 3:4, 21.kolo | Raina TomanováSkóre utkání otevřel HC Stadion, Litoměřice ale brzy srovnaly a navíc otočily zápas ve svůj prospěch hned ve druhé třetině. Nakonec ale hosté dokázali v poslední minutě třetí třetiny vyrovnat a zápas se dostal až do samostatných nájezdů. V nich bylo úspěšnější Vrchlabí a odvezlo si dva body.
19.1.Ve středu se doma postavíme proti SlaviiVRC - SLA 2:1, 22.kolo | Raina TomanováPo delší pauze se HC Stadion opět postaví na led. Proti němu se představí HC Slavia, se kterou Vrchlabí odehraje druhý zápas v letošní sezoně. První utkání sehráli lépe domácí slávisté, kteří zvítězili v samostatných nájezdech 4:3.
20.1.HC Stadion bere se Slavií dva bodyVRC - SLA 2:1, 22.kolo | Raina TomanováV první třetině branka nepadla. Ve druhé části se v přesilové hře prosadil domácí Linhart. Slavia dokázala vyrovnat osmadvacet vteřin před koncem zásluhou Kuťáka. Prodloužení rozhodl v poslední vteřině Heřman a dva body bere Vrchlabí.
22.1.Na slovíčko s Michalem MachačemLucie HorčičkováMichal Machač je jednadvacetiletý pardubický odchovanec, který v letošní sezóně nastupuje za náš vrchlabský A-tým. V loňské sezóně Michal nastoupil do několika zápasů za extraligové Pardubice, prvoligovou Jihlavu, Kadaň nebo Prostějov.
V rozhovoru s Michalem se dočtete, jak hodnotí středeční utkání se Slavií, nebo jak se mu líbí ve vrchlabském klubu.
22.1.Do Poruby zajíždí Vrchlabí odehrát 23. koloPOR - VRC 2:5, 23.kolo | Raina TomanováS Porubou se HC Stadion už jednou setkal, a to na konci září, kdy se hrálo šesté kolo. Vrchlabí dokázalo zvítězit nad soupeřem těsně 3:2 hlavně díky první třetině, ve které dokázalo vstřelit dvě branky, zatímco Poruba žádnou.