HC Stadion Vrchlabí – První zápas nového roku odehrajeme proti Třebíči
Preview k zápasu

První zápas nového roku odehrajeme proti Třebíči

03.01.2021
Raina Tomanová

Po dlouhé vánoční pauze se HC Stadion představí doma proti Horácké Slavii Třebíč. S Třebíčí se letos Vrchlabí ještě nepotkalo, soupeř je na 11. místě v tabulce, zatímco HC Stadion se před Vánoci usadil na místě šestém. Mezi oběma týmy není velký bodový rozdíl.

Třebíč odehrála poslední zápas 19. prosince a to proti Přerovu. Na jejich ledě ale prohrála poměrem 0:4, v předchozím zápase získala bod za prohru v prodloužení na ledě Litoměřic. Od začátku prosince až do jeho poloviny ale Horácká Slavia získala 12 bodů ze čtyř zápasů. Vítězná šňůra začala výhrou nad Porubou, pokračovala vítězstvím nad Kadaní a Kladnem a hráči ji zakončili výhrou nad Havířovem. Všechna čtyři utkání odehrála Třebíč na domácím ledě. Třebíč má na kontě 23 bodů.

HC Stadion je sice na šestém místě, ale od Třebíče ho dělí pouhé tři body. Poslední zápas roku 2020 odehrálo Vrchlabí již 12. prosince a to proti Litoměřicím. Nad nimi zvítězilo poměrem 5:2. Proti Kolínu se jim nevedlo a vrchlabští prohráli těsně 2:3. Sérii tří vítězných zápasů měl HC Stadion proti Ústí nad Labem, Jihlavě a Kadaní. Celkově třem soupeřům nasázel 15 branek, zatímco dostal pouhé tři góly.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimní stadionu v pondělí 4. ledna již od 16. hodin.