HC Stadion Vrchlabí – Na domácí půdě přivítáme VHK ROBE Vsetín
Preview k zápasu

Na domácí půdě přivítáme VHK ROBE Vsetín

10.01.2021
Vendula Sahánková

V pondělním utkání se potkáme se stejným soupeřem jako v sobotu, VHK ROBE Vsetín, pouze s tím rozdílem, že budeme hrát na domácí půdě. Jedná se o dohrávku druhého kola.

Sobotní zápas byl naším prvním společným zápasem. Hra byla vyrovnaná, ale první gól přišel z rukou Martina Heřmana již ve čtvrté minutě. O půl minuty později přidal ještě druhou branku Patrik Urban. V patnácté minutě domácí snížili rukou Lubomíra Štacha. V třicáté šesté minutě vsetínští vyrovnali díky Antonínu Pechancovi, ale již po minutě si vrchlabští vzali vedení zpět brankou Jiřího Hozáka. Ve třetí třetině se nepodařilo vstřelit ani jeden gól, ale přesně půl minuty před koncem rozhodčí rozhodl o technickém gólu, který přisoudil Jiřímu Hozákovi. Vrchlabští si tak odvezli tři body do Krkonoš.

HC Stadion Vrchlabí je po sedmnácti odehraných zápasech na třetím místě tabulky s 34 body. Jejich nejlepším hráčem, dle kanadského bodování, je v současné chvíli Martin Heřman, který je celkově na devátém místě s osmnácti body, následuje jej na dvacátém pátém místě Patrik Urban s šestnácti body.

VHK ROBE Vsetín je po osmnácti odehraných zápasech na osmém místě s 27 body. Jejich nejlepším hráčem, dle kanadského bodování, je nyní Sebastian Gorčík, celkově na sedmém místě s devatenácti body, následkuje jej na dvacátém šestém místě Antonín Pechanec s šestnácti body.

Zápas celky odehrají na zimním stadionu ve Vrchlabí od 16 hodin. Těšíme se na vás u online přenosu.