HC Stadion Vrchlabí – Ve středu se doma postavíme proti Slavii
Preview k zápasu

Ve středu se doma postavíme proti Slavii

19.01.2021
Raina Tomanová

Po delší pauze se HC Stadion opět postaví na led. Proti němu se představí HC Slavia, se kterou Vrchlabí odehraje druhý zápas v letošní sezoně. První utkání sehráli lépe domácí slávisté, kteří zvítězili v samostatných nájezdech 4:3.

V posledním odehraném zápase přehrála Slavia na domácím ledě šumperské Draky poměrem 9:5. Prohrála ale na ledě Sokolova a to vysoko poměrem 0:7, i další lednový zápas dopadl pro Slavii špatně, protože nedala ani jeden gól. Dařilo se jí ale proti Kadani, které vstřelila sedm branek. Celkově je na tom Slavia jako na houpačce.

HC Stadionu se naopak velmi daří. Ze sedmi odehraných zápasů prohrál pouze dvakrát, a to proti Kolínu ještě v prosinci loňského roku a v novém roce nestačil na Vsetín, kterému podlehl poměrem 2:3. V ostatních zápasech ale dokázalo Vrchlabí zvítězit, naposledy v sobotním zápase proti Litoměřicím, kdy zvítězilo díky samostatným nájezdům. Vrchlabí je aktuálně na třetím místě v tabulce, na kontě má 39 bodů. Slavie je na devátém místě a má o 8 bodů méně.

Zápas se odehraje ve středu 20. ledna od 16. hodin.