HC Stadion Vrchlabí – Za dalším zápasem do Litoměřic
Preview k zápasu

Za dalším zápasem do Litoměřic

Vendula Sahánková

Za utkáním 21. kola vyjedou vrchlabští na led HC Stadion Litoměřice, kde se utkají v druhém společném letošním zápase.

HC Stadion Vrchlabí je v současné době na čtvrtém místě tabulky s 37 body. V minulém utkání proti litoměřickým krkonošský celek vyhrál 5:2. Zápas lépe začal pro litoměřické, ale domácí se nenechali zahanbit a postupně za záda Tomáše Krále nasázeli pět branek. V kanadském bodování je nejlepším hráčem Martin Heřman s 21 body a dalším je Patrik Urban s 18 body.

HC Stadion Litoměřice je na dvanáctém místě tabulky s 24 body. V minulém zápase proti vrchlabským vstřelil brankku Přemysl Svoboda a Marek Berka. Jejich nejlepším hráčem v kanadském bodování je Matěj Beran s 29 body, následuje jej Patrik Miškář s 26 body. Obsadili první dvě příčky tabulky.

Přeruší vrchlabští vítěznou šňůru celku z Litoměřic? Nebo do Krkonoš nedovezou žádné body? To vše se dozvíme v sobotu 16.1.2021 od 16hod.