V únoru 2021 vyšly tyto články:

2.2.Vrchlabí na svém ledě přivítá hokejisty KladnaTRE - VRC 5:2, 25.kolo | Raina TomanováV dalším utkání se proti sobě postaví domácí HC Stadion Vrchlabí a Rytíři z Kladna. Pro oba týmy to bude první setkání na ledě v letošní sezoně, navíc se zápas bude vysílat na stanici ČT sport, takže se čeká velká atraktivita zápasu. Oba soupeři mají shodně 50 bodů, Kladno je až za Vrchlabím jen kvůli skóre.
3.2.Vrchlabí porazilo kladenské RytířeVRC - KLA 4:2, 17.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se rozjížděl pozvolně, oba celky se vzájemně oťukávaly. Ale první velkou šanci využil vrchlabský David Chalupa na začátku čtvrté minuty, kdy prostřelil Košarišťana. Další gól následoval v 33. minutě, kdy skóre srovnal Nicolas Hlava, ale domácí se ozvali ve 40. minutě a do vedení je poslal Michal Pochobradský. Dvoubrankové vedení zajistil ve 43. minutě Matouš Kratochvil. O sedm minut později opět kladenští snížili skóre na 3:2. Minutu před koncem zápasu poslali kladenští Košarišťana na střídačku a v power-play se do prázdné branky trefil Patrik Urban a vrchlabští tak vyhráli 4:2.
4.2.Hokej bude podruhé o Kapku lepšíLucie Horčičková4. února si lidé po celém světě připomínají den boje proti rakovině. A také hokejové hnutí se do boje proti zákeřnému soupeři přidává. Startuje totiž druhý ročník projektu O Kapku lepší hokej. V něm se kluby i hráči Tipsport extraligy, Chance ligy a národního týmu spojí s Nadačním fondem Kapka naděje, aby dohromady pomohli dětem s poruchami krvetvorby.
5.2.K dalšímu zápasu se přesuneme do ProstějovaPRO - VRC 4:1, 27.kolo | Raina TomanováHC Stadion po výhře nad Kladnem zavítá do Prostějova, se kterým už sehrál jeden zápas. Ten se odehrál v polovině října a Vrchlabí z něj odešlo poraženo, protože dokázalo vstřelit pouze dvě branky, zatímco Prostějov pět. Prostějov je na sedmém místě v tabulce a na kontě má 44 bodů.
6.2.Z Prostějova odjíždíme bez bodůPRO - VRC 4:1, 27.kolo | Raina TomanováDruhý únorový zápas HC Stadionu nevyšel. Prostějovští Jestřábi svému soupeři nasázeli čtyři branky z toho rovné tři (dvě z přesilových her) si připsal Hrníčko. Vrchlabí dokázalo skórovat až ve třetí třetině z přesilové hry zásluhou Heřmana.
8.2.Komerční prostory k pronájmuLucie Horčičková• Nabízíme komerční prostory k pronájmu, které se nachází v 2.NP zimního stadionu ve Vrchlabí.
• K dispozici celkem 182,2 m2, lze pronajmout i pouze část prostor.
• Možnost parkování před objektem, internetového připojení a kamerového zabezpečení.
• Pro více informací nás kontaktujte na email hcvrchlabi@hcvrchlabi.cz.
12.2.Na slovíčko s Martinem HeřmanemLucie HorčičkováDalší novou tváří letošního A-týmu je třiatřicetiletý útočník Martin Heřman.
Jeho předchozím působištěm byla extraligová Plzeň a od roku 2014 oblékal pět sezon dres Českých Budějovic.
V rozhovoru Martin například zhodnotil dosavadní výkony A-týmu a prozradil, jak nejradši tráví volný čas.
15.2.Na domácím ledě přivítáme Benátky nad JizerouVRC - BEN 2:1, 28.kolo | Raina TomanováPo více než týdenní "repre" pauze se HC Stadion znovu vydá na led, tentokrát proti soupeři z Benátek. Benátky na svém ledě zvítězily 21. listopadu nad Vrchlabím těsným poměrem 2:1, druhý vzájemný zápas tak budou chtít vrchlabští získat na svojí stranu.
17.2.Vrchlabí bere tři body vítězstvím nad BenátkamiVRC - BEN 2:1, 28.kolo | Raina TomanováPo reprezentační pauze se týmy znovu postavily na led. 28. kolo přineslo zápas chudší na branky, ale i tak velmi zajímavý. Benátky po první třetině vedly těsně 1:0, po druhé bezbrankové třetině nakonec rozhodla poslední část, ve které skórovali pouze domácí. Dvěma brankami otočili stav zápasu a tři body zaslouženě zůstávají doma.
18.2.Aktuální informace k A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik informací k sestavě našeho A-týmu a blížícímu se play-off.
19.2.Další zápas odehrajeme v Ústí nad LabemUNL - VRC 3:0, 29.kolo | Vendula SahánkováK sobotnímu zápasu vyrazí HC Stadion Vrchlabí na led ústeckého Slovanu. Jedná se o 29. kolo Chance ligy. Poprvé spolu tyto celky hrály 25. listopadu 2020, kdy krkonošský tým vyhrál 6:0.
20.2.Z Ústí nad Labem jedeme bez boduUNL - VRC 3:0, 29.kolo | Raina TomanováSobotní zápas se odehrál v Ústí nad Labem, kam Vrchlabí vyrazilo upevnit si své první místo v tabulce. V první třetině ale padla branka pouze do vrchlabské sítě, ve druhé neskóroval ani jeden tým. Tu třetí rozhodlo Ústí ve svůj prospěch, dvěma brankami si pojistilo tři body do tabulky.
23.2.Ve středu dorazí SK Trhači KadaňVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Vendula SahánkováV 30. kole Chance ligy přivítá vrchlabský tým na podkrkonošském ledě SK Trhače Kadaň. Zápas se uskuteční ve středu 24. února od 16 hodin a online přenosem vás provede Jan Přikryl.
24.2.Body zůstávají v KrkonošíchVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Vendula SahánkováZápas otevřel gólem již pětačtyřicet vteřin po začátku Ján Niko a domácí tak vstoupili do zápasu tou správnou nohou a hra se jim dařila i nadále. Ve čtvrté minutě se trefil z trestného střílení Patrik Urban a gólové variace pokračovaly i nadále. Během prvních deseti minut hry domácí vstřelili čtyři góly. Hosté pak stav snížili o branku na 4:1. Ve druhé třetině shodně oba celky vstřelili dvě branky. V poslední třetině padly další dvě branky a to každá na jedné straně. Vítězství tak zůstalo v Krkonoších a vrchlabští si připsali další tři body do tabulky.
26.2.Poslední únorový zápas odehrajeme v SokolověSOK - VRC 6:4, 31.kolo | Raina TomanováDo konce základní části zbývají pouhá čtyři kola, a k tomu 31. zajíždí vrchlabský celek do Sokolova, kde se oba soupeři setkají podruhé v této sezoně. První vzájemný zápas odehráli před měsícem a jasně v něm dominovalo Vrchlabí, které zvítězilo 5:2.
27.2.Ze Sokolova bez boduSOK - VRC 6:4, 31.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas rychle otevřeli domácí první brankou ve třetí minutě. V první třetině přišlo také trestné střílení, které však domácí Křemen neproměnil jinak v úvodní třetině Baník dominoval. Ve druhé třetině byla k vidění jedna branka v hostující síti. Poslední třetinu vyhrál hostující Stadion, ale na bodový zisk jim to nestačilo.