HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu se přesuneme do Prostějova
Preview k zápasu

K dalšímu zápasu se přesuneme do Prostějova

Raina Tomanová

HC Stadion po výhře nad Kladnem zavítá do Prostějova, se kterým už sehrál jeden zápas. Ten se odehrál v polovině října a Vrchlabí z něj odešlo poraženo, protože dokázalo vstřelit pouze dvě branky, zatímco Prostějov pět. Prostějov je na sedmém místě v tabulce a na kontě má 44 bodů.

HC Stadion Vrchlabí předvedlo v posledním odehraném zápase skvělý výkon, když na domácím ledě porazili Rytíře z Kladna poměrem 4:2. Na kontě ale mají také prohru, a to proti Třebíči, na kterou nestačili poměrem 2:5. Vrchlabí tak může navázat na úspěch s Kladnem a získat další tři body. V tabulce je HC Stadion na prvním místě s 53 body. Stejný počet bodů má také Jihlava, který je druhá pouze díky skóre.

Prostějov poslední zápas odehrál proti poslednímu Šumperku, se kterým si poradil poměrem 6:3. Také proti Sokolovu se mu dařilo a s velkým počtem vstřelených gólů odjel i z ledu Kadaně, kterou porazil 9:2.
Prostějov tak může přidat další body ke svým stávajícím 44, pokud zvítězí na domácí půdě nad lídrem tabulky.

Zápase se odehraje 6. února od 17. hodin na prostějovském ledě.