V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.2.Od Vlků body nevezemeJAB - VRC 5:3, 31.kolo | Raina TomanováZ důležitého zápasu HC Stadion body neveze. Hned první třetinu vyhráli domácí 3:2, vrchlabští se sice snažili držet krok, ale potřebné branky nevstřelili. Ze čtyř zápasů brali třikrát body jablonečtí Vlci a HC Stadion musí zabojovat v sobotním derby s Trutnovem.
2.2.Prohra v Jablonci + výhra Klášterce na nájezdy = odstup pouhého bodu Jan PřikrylPrvní únorový den bylo na programu jednatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi vedoucí pražskou Kobrou a druhými Klatovy. Překvapení se zrodilo, když Sokolov dokázal dovést své utkání na ledě Řisut do prodloužení, kde ovšem na druhý bod nedosáhl. Do Trutnova dorazili Medvědi z Děčína a druhý tým co má ve znaku Draka Bílina se představila na ledě pátého Klášterce.
2.2.Předvede se HC Stadion proti Trutnovu? VRC - TRU 4:1, 32.kolo | Raina TomanováPoslední krkonošské derby základní části se odehraje v sobotu 4. února. Trutnovské Draky přivítá HC Stadion na svém ledě a před velkou domácí základnou fanoušků. Předchozí tři střetnutí dopadla následovně – první utkání v Trutnově vyhrálo Vrchlabí v prodloužení 2:3, stejným výsledkem, ale výhrou pro Trutnov skončil druhý zápas a ten třetí vyhrál také HC Bak 5:4.
4.2.HC Stadion lehce zvítězil nad TrutnovemVRC - TRU 4:1, 32.kolo | Raina TomanováKe čtvrtému derby v letošní sezoně nastoupily týmy Vrchlabí a Trutnova. Před svými fanoušky dostal do vedení HC Stadion Klement, na 2:0 navyšoval Filip. Trutnovští Draci sice snížili na 2:1, ale v poslední třetině domácí přidali dvě branky za sebou a už si vítězství nenechali vzít.
4.2.Prohra starších žáků s LomnicíLOM - VRC 8:5, 6.kolo | Jana PoskerováZa vysvědčení si tým starších žáků udělal výlet do Lomnice. Body však vybojoval soupeř.
6.2.Výhra v derby + povinné vítězství Klášterce = odstup zůstává jednobodovýJan PřikrylPrvní únorový víkend bylo na programu dvaatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi druhými Klatovy a třetími Vlky z Jablonce. Zápas museli rozhodovat, až samostatné nájezdy, které lépe zvládli hostující Vlci. Na programu bylo také Krkonošské derby mezi domácím Stadionem Vrchlabí a Draky z Trutnova. Domácí zápas zvládli a připsali si tak důležité body.
6.2.Sobotní turnaj 2008VRC - TRU 7:4, 9.kolo | Jana PoskerováKe třem zápasům nastoupil v sobotu tým ročníku 2008, dvakrát se jim podařilo vyhrát, s Jaroměří těsně prohráli. Perličkou na sobotním turnaji je, že všichni hráči v poli se v sobotu prosadili střelecky.
6.2.Mladší žáci porazili Českou LípuVRC - CEL 7:1, 7.kolo | Jana PoskerováVítězstvím ve všech třetinách si tým mladších žáků poradil s týmem z České Lípy a zaslouženě si tak připsal další body do tabulky.
6.2.Mladší dorost z Třebíče bez bodůTRE - KRK 7:1, 2.kolo | Jana PoskerováAni o prázdninách hráči HC Krkonoš nezaháleli, mladší dorost odjel k zápasu do Třebíče.
6.2.Ročník 2007 podlehl v HronověHRO - VRC 7:2, 14.kolo | Jana PoskerováVelmi dobrý hokej předvádí v letošní sezóně soupeř z Hronova a to nejen v kategorii 2007. Je však třeba se silného soupeře nebát a pořádně se do hry položit.
7.2.HC Stadion zajíždí k Buldokům RIS - VRC 5:6, 33.kolo | Raina TomanováZákladní část se chýlí ke konci a ve 33. kole Vrchlabí zavítá k Buldokům z Řisut. Oba týmy za sebou mají tři vzájemná utkání a všechna dopadla tříbodově pro vrchlabský klub. Podaří se HC Stadionu udeřit i počtvrté?
8.2.Od Buldoků s plným bodovým ziskem RIS - VRC 5:6, 33.kolo | Jan PřikrylOd začátku utkání bylo jasné, že nám soupeř nedá nic zadarmo. Domácí 5x v zápase vedli rozdílem jediné branky, ale pokaždé se hostům podařilo toto manko smazat. Za vyrovnaného stavu 5:5 to vypadalo na prodloužení, ale to nakonec nepřipustil hostující Svoboda a 10 vteřin před koncem zajistil Stadionu důležité tři body v boji o čtvrtou příčku.
9.2.Výhra s Řisuty + výhra Klášterce v prodloužení = odstup dvou bodůJan PřikrylDruhou únorovou středu bylo na programu třiatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi vedoucí Kobrou, která zajížděla na led třetího Jablonce. Zápas skončil smírně a druhý bod si přispali jablonečtí Vlci. Překvapení se zrodilo na ledě Sokolova, který dokázal porazit Bílinu a připsat si plný bodový zisk poprvé od 23.11 2016, kdy právě dokázali porazit dnešního soupeře na jeho ledě.
9.2.Zvítězí konečně vrchlabští nad Kláštercem?VRC - KNO 3:2, 34.kolo | Raina TomanováDalší, již 34. kolo, vrchlabští odehrají na vlastním ledě. Proti soupeři zatím mají odehrané pouze dvě vzájemná utkání, dohrávka 25. kola je na programu po sobotním zápase. V prvním střetnutí v letošní sezoně zvítězil Klášterec na svém ledě 6:3, body si vzal také v odvetném utkání ve Vrchlabí za výhru 3:2. Oba týmy budou bojovat o 4. příčku v tabulce.
11.2.Důležité tři body zůstaly ve VrchlabíVRC - KNO 3:2, 34.kolo | Raina TomanováV boji o čtvrtou příčku v tabulce byli úspěšnější domácí vrchlabští hráči. Klášterec sice jako první vstřelil branku, HC Stadion dokázal vyrovnat a poté si převzal vedení. Hosté také zvládli vyrovnat, ale tři body pro svůj tým vybojoval v 54. minutě Šťastný.
13.2.Bitva o šest bodů skončila lépe pro Vrchlabí = odstup na pět bodů od KlášterceJan PřikrylDruhý únorový víkend bylo na programu čtyřiatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodila dvě překvapení. První bylo k vidění v Klatovech, kam přijeli nevýrazní Buldoci z Řisut, ale k překvapení všech si odvezli všechny body. Druhé se zrodilo v Bílině, kam zajížděli Vlci z Jablonce a ty měli s domácími Draky plné ruce práce a odvezli si pouze dva body za výhru v prodloužení.
13.2.Vítězný turnaj ročníku 2009NMM - VRC 6:14, 5.kolo | Jana PoskerováNedělní hokejový výjezd nejmladších hokejistů skončil dvěma zaslouženými výhrami. Kluci předvedli velmi dobrý výkon, bruslili, přihrávali si a nakonec se právem radovali z vítězství.
13.2.Mladší žáci porazili LomniciLOm - VRC 3:7, 6.kolo | Jana PoskerováV Lomnici předvedli vrchlabští hokejisté hezký bojovný hokej. Příznivý výsledek je také posunul na druhou příčku v tabulce.
13.2.Body ze zápasu s Českou Lípou mají starší žáciVRC - CEL 8:3, 7.kolo | Jana PoskerováVrchlabští hráči odehráli dobré utkání, povedla se jim zejména poslední třetina, která definitivně rozhodla.
13.2.Dohrávka 25. kola v Klášterci KNO - VRC 2:4, 25.kolo | Raina TomanováStejný soupeř jako v sobotním zápase čeká na HC Stadion také v dalším utkání. Dohrávka mezi Kláštercem a Vrchlabím se odehraje na kláštereckém ledě. Třetí vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, které zvítězilo 3:2.