V prosinci 2018 vyšly tyto články:

1.12.Vrchlabí veze z Prahy tři bodyKOB - VRC 0:1, 22.kolo | Raina TomanováPo delší době HC Stadion získal v zápase tři body. Na ledě Kobry Praha padl pouze jediný gól a to do branky domácích, kteří už na něj nedokázali odpovědět. Vrchlabí tak mohlo slavit tři body po pěti nepovedených zápasech.
7.12.V sobotu zavítá do Vrchlabí lídr skupiny Sever VRC - SOK 1:0, 24.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu 8.12.2018 se utká HC Stadion Vrchlabí proti Sokolovu, který je s velkým bodovým náskokem na první příčce tabulky skupiny Sever. Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ONLINESHOP.cz.
Na konci článku si také můžete přečíst vyjádření od Jiřího Jakubce ke změnám v A-týmu.
8.12.Vašíčkova branka zařídila Vrchlabí tři bodyVRC - SOK 1:0, 24.kolo | Raina TomanováTěžký soupeř připadl vrchlabskému týmu na sobotní zápas. Sokolov vede svou skupinu, očekával se tak napínavý mač. V něm po bezbrankové první třetině zvítězilo domácí Vrchlabí. Jediná branka padla v prostřední části do hostující branky z hole Vašíčka, který tak zařídil tři body pro svůj tým.
11.12.Další novou posilou je Martin VágnerLucie HorčičkováDalší posilou do naší obrany je Martin Vágner. Je to obránce, který má za sebou bohatou hokejovou kariéru. Má odehráno více jak 140 zápasů v extralize a posledních 5 sezón, včetně té letošní, strávil v Ústí nad Labem, kde v posledních letech byl kapitánem. Martin je rodák z Jaroměře a jelikož se mu narodil první potomek, tak se chce vrátit blíž k domovu. Při námluvách Martina s Vrchlabím nám hodně pomohl i hradecký Mountfield. Pro náš tým to znamená další obrovskou zkušenost do zadních řad a jsme za ni velice rádi. Navíc se vše stihlo v termínu do 15.prosince, takže Martina můžeme využít v kompletním programu play-off.
Výměnou za Martina odchází na střídavé starty do Ústí nad Labem Jakub Muška. Jakub se u nás skvěle uvedl a má možnost si zahrát Chance ligu. Odchází na střídavé starty pouze do 31.1.2019 a potom se opět připojí k našemu týmu.
11.12.Středeční zápas bude v duchu derby!VRC - TRU 0:3, 25.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 12.12.2018 čeká HC Stadion Vrchlabí derby proti rivalovi z nedalekého Trutnova. Přijďte si zítra pořádně zafandit a pomoci našim hokejistům zvítězit.
Na našem Facebooku stále probíhá tipovací soutěž o cenu od partnera utkání, kterým je firma Meritor. Tipovat můžete do středy 12.12.2018 do 18:00 - tipuje se výsledek po základní hrací době.
12.12.Trutnov si odváží 3 bodyVRC - TRU 0:3, 25.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl pod taktovkou trutnovského týmu, který si odvezl 3 body do tabulky. Dotáhl tak bodovým skóre HC RODOS Dvůr Králové nad Labem, který prohrál na ledě jabloneckých Vlků. Vrchlabští zůstávají na druhém místě tabulky s 41 body. Za HC BAK Trutnov vstřelili dnes branky Kubinčák, Fedulov a Ukhin.
14.12.Za dalším zápasem vyjede Stadion do SlanéhoRIS - VRC 0:1, 26.kolo | Vendula Sahánková

Ve 26. kole se HC Stadion Vrchlabí rozjede za svým soupeřem HC Řisuty do Středočeského kraje.

15.12.Díky gólu v posledních vteřinách veze Stadion tři bodyRIS - VRC 0:1, 26.kolo | Raina TomanováAž poslední minuta třetí třetiny rozhodla o vítězi duelu mezi Vrchlabím a Řisuty. V první ani druhé části žádná branka nepadla, ačkoliv bylo hodně vyloučených hráčů na obou stranách. Jediná a vítězná branka padla do sítě domácích z hole Kastnera, který se trefil sedm vteřin před závěrečnou sirénou.
16.12.Informace k současné situaci v A-týmu a novým posilámLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec prozradil nové informace k avizovaným posilám a také přináší několik slov k nynější situaci našeho A-týmu.
16.12.Zhodnocení 1. části sezony 2018/2019 naší mládežeLucie HorčičkováPřinášíme Vám zhodnocení 1. části sezony 2018/2019 všech mládežnických kategorií a také několik informací k zázemí a nadrámcovým aktivitám.
18.12.Ve středu míří Stadion do nedalekého Dvora KrálovéDKL - VRC 3:4, 27.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 19. prosince 2018 odehraje HC Stadion Vrchlabí další utkání v nedalekém Dvoře Králové, se kterým sehrál v základní části již dvě utkání. V obou utkání zvítězil Stadion 4:3.
19.12.Ze Dvora přiváží Stadion 3 bodyDKL - VRC 3:4, 27.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl plný zvratů. První třetinu sice vyhráli dvorští na plné čáře, ale vrchlabští se nenechali a v následujících třetinách jim vše vrátili i s úroky. Proběhlo několik vyloučení na obou stranách, na každé straně dokonce i do konce zápasu. HC Stadion však nakonec zvítězil o branku a domů tak veze 3 body do tabulky.
21.12.Poslední utkání před Vánoci bude proti BíliněVRC - BIL 6:3, 28.kolo | Lucie HorčičkováPoslední utkání letošního roku 2018 odehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě proti Bílině od 16:30 hodin. Nezapomeňte na akci VRCHLABSKÝ JEŽÍŠEK, při které můžete darovat dětem z dětského domova a z diakonie hračky. Mimo to je také pro Vás připravena tipovací soutěž - více informací naleznete níže.
Již zítra můžete zakoupit v našem fanshopu nové plakáty A-týmu.
22.12.Vrchlabí překvapení nepřipustilo a nad Bílinou zvítěziloVRC - BIL 6:3, 28.kolo | Raina TomanováPoslední zápas před Štědrým dnem dopadl lépe pro vrchlabský tým. Před domácím publikem dokázali zvítězit nad soupeřem z Bíliny snadno 6:3. HC Stadion vyhrál už první třetinu, ačkoliv hosté se prosadili jako první a navíc v přesilové hře. V té druhé domácí přidali další tři branky. Vítězství dovršila ještě branka v poslední minutě.