HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV září 2018 vyšly tyto články:

4.9.Odvetný zápas proti TrutnovuRaina TomanováPoslední přátelské utkání sehraje HC Stadion proti Trutnovu. Před domácími diváky se představí po vítězném klání na ledě zítřejšího soupeře.
5.9.Týden hokeje 2018Lucie HorčičkováPřijďte v sobotu 22.9.2018 od 9:00 na vrchlabský zimní stadion na akci Týden hokeje.
5.9.Poslední příprava skončila vrchlabskou prohrouVRC - TRU 2:4, 0.kolo | Raina TomanováPo první třetině, ve které nepadnul ani gól, to po té druhé vypadalo pro HC Stadion nadějně, protože za svůj tým vstřelil dvě branky Mrňa. Trutnov dokázal odpovědět pouze jednou. Ve třetí části ale Trutnov zabojoval a dokázal vstřelit tři branky, na které už Stadion nestačil.
10.9.Zhodnocení přípravné částiDaniela UdatnáPřinášíme Vám krátký rozhovor s Václavem Baďoučkem, Petrem Hlaváčem a také shrnutí přípravné části z pohledu Jiřího Jakubce.
10.9.První zápas sezony je tu!KOL - VRC 0:1, 1.kolo | Lucie HorčičkováPrvní mistrovské utkání odehraje HC Stadion Vrchlabí proti Kolínu. S tímto soupeřem se Stadion setkal již dvakrát během přípravy a obě utkání prohrál. Podaří se Stadionu v prvním zápase "naostro" Kozly porazit?
12.9.HC Stadion slaví první výhru!KOL - VRC 0:1, 1.kolo | Raina TomanováPrvní zápas letošní sezony dopadl pro vrchlabské hráče nadmíru dobře. I když dokázalo Vrchlabí vstřelit pouze jednu branku, byl to gól za tři body. Kolín měl přitom k dispozici několik přesilových her, které ale nedokázal využít.
13.9.Do Vrchlabí poprvé zavítá NymburkVRC - NYM 4:0, 2.kolo | Lucie HorčičkováPo první letošní výhře v Kolíně se ve druhém kole postaví HC Stadion Vrchlabí novému soupeři z Nymburku. Ten má na svém kontě tři výhry z šesti přípravných utkání, a to proti Letňanům, Kolínu a Dvoru Králové.
15.9.První domácí zápas přinesl body do VrchlabíVRC - NYM 4:0, 2.kolo | Vendula SahánkováPrvní domácí zápas přinesl do Vrchlabí bodové žně. Domácí celek se proti soupeři z Nymburka ukázal v plné kráse. Fanoušci viděli zajímavý a rychlý hokej.
16.9.Další novou posilou našeho týmu je Jiří HozákLucie HorčičkováJirka Hozák je jednadvacetiletý útočník pocházející z Prahy, který je známý jako "dlouhán", protože měří 193cm. V krátkém rozhovoru prozradil, jak se mu v novém klubu a městě líbí a jak hodnotí první dvě vyhraná mistrovská utkání.
18.9.Další zápas odehraje Vrchlabí na ledě jabloneckých VlkůJAB - VRC 2:5, 3.kolo | Vendula SahánkováNásledující zápas HC Stadionu Vrchlabí proti HC Vlci Jablonec můžete shlédnout na jabloneckém zimním stadionu již zítra od 18hod.
19.9.Další cenné vítězství získal Stadion v Jablonci!JAB - VRC 2:5, 3.kolo | Raina TomanováKe třetímu zápasu zajíždělo Vrchlabí na jablonecký led. Po odehraných dvou třetinách, kdy Stadion vstřelil celkem čtyři branky, ve třetí části Jablonec zabral a snížil již na 2:4. Hosté ale přidali pátou branku a z Jablonce si vezou důležité tři body.
22.9."Pojď hrát hokej"
další povedená sobotní akce
Lucie HorčičkováV sobotu 22.9.2018 se na našem Stadionu opět uskutečnila akce s názvem „POJĎ HRÁT HOKEJ“.
25.9.První derby letošní sezony je tu!VRC - TRU 5:1, 5.kolo | Lucie HorčičkováV 5.kole se na vrchlabském zimním stadionu poprvé v letošní sezoně představí rival z Trutnova. Podaří se Stadionu získat čtvrtou výhru v řadě? Přijďte podpořit svůj tým již tuto středu 26.9.2018 od 18 hod.
25.9.INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!Daniela UdatnáVážení fanouškové hokeje,
dne 26.09.2018 odehraje HCSV na domácím ledě další derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:
25.9.Přípravný dvojzápas ročníků 2010 a 2011Lucie HorčičkováTrenér mládežnických kategorií Honza Žďára přináší několik slov k přípravnému dvojzápasu ročníků 2010 a 2011 proti Trutnovu.
26.9.Derby na plné čáře ovládl HC Stadion!VRC - TRU 5:1, 5.kolo | Raina TomanováPrvní domácí derby proti HC Bak Trutnov ovládl domácí tým. Nejdříve otevřel skóre v první třetině Chalupa, ve druhé části přidal dvě branky Urban. Trutnov dokázal pouze snížit na rozdíl dvou branek, ale vrchlabští znovu odskočili zásluhou Voženílka. Pátou branku přidal ve vlastním oslabení Havránek.
28.9.HC Stadion zajíždí do nedalekého Dvora KrálovéDKL - VRC 3:4, 6.kolo | Raina TomanováDalší derby HC Stadionu se odehraje v sobotu ve Dvoře Králové. Pro HC Rodos to bude první letošní derby. Vrchlabským se začátek sezony vydařil na výbornou, na kontě mají plný počet bodů.
29.9.Vrchlabští si ze Dvora přivážejí vítězství po samostatných nájezdechDKL - VRC 3:4, 6.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas na královedvorském zimním stadionu zpočátku vypadal na vítězství domácího týmu. Tím se ale vrchlabští nenechali rozhodit a v základní hrací době stav srovnali na 3:3. V prodloužení žádný gól nepadl, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy, kdy rozhodujícím byl nájezd Davida Chalupy a vrchlabští tak domů dovezli další výhru.