HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion zajíždí do nedalekého Dvora Králové
Preview k zápasu

HC Stadion zajíždí do nedalekého Dvora Králové

28.09.2018
Raina Tomanová

Další derby HC Stadionu se odehraje v sobotu ve Dvoře Králové. Pro HC Rodos to bude první letošní derby. Vrchlabským se začátek sezony vydařil na výbornou, na kontě mají plný počet bodů.

HC Stadion se poprvé v letošní sezoně představil na ledě Kolína, kde zvítězil jen těsně 1:0. Více branko v dalším zápase proti Nymburku, před domácími diváky Vrchlabí zvítězilo 4:0 a Jakub Soukup měl po dvou zápasech nulu na kontě. Prostřelili ho až hráči Jablonce, ale jejich dvě branky nestačily na výhru a HC Stadion zvítězil na soupeřově ledě 5:2. Poslední odehrané utkání má Vrchlabí za sebou proti Trutnovu, který hostil. Domácí dokázali vstřelit tři branky během dvou třetin, na které HC Bak nedokázal odpovědět a odvezl si prohru 1:5.

HC Rodos naopak svůj první letošní zápas prohrál na ledě HC Letňan 3:6. Také utkání proti Kolínu se dvorským nepovedlo a z ledu Kolína odjeli z prohrou 2:4. Další dva zápasy skončily stejným výsledkem - doma Dvůr nestačil na Nymburk 5:6 a také Jablonec zvítězil tímto těsným poměrem. Jako jediný v tabulce je tak Dvůr Králové bez jediného bodu.

Zápas se odehraje na dvorském zimním stadion v sobotu 29.9. od 17. hodin. Fanoušci HC Vrchlabí vypravují na tento zápas autobusy, hlásit se můžete v události na Facebooku.