HC Stadion Vrchlabí – Odvetný zápas proti Trutnovu
A Team

Odvetný zápas proti Trutnovu

Raina Tomanová

Poslední přátelské utkání sehraje HC Stadion proti Trutnovu. Před domácími diváky se představí po vítězném klání na ledě zítřejšího soupeře.

Trutnovu se v přípravě zatím podařil pouze jeden zápas a to hned první proti Dvoru Králové. HC Bak zvítězil 4:2, ale od té doby se mu přátelské zápasy nedařily. Prohrál se Žďárem nad Sázavou a minulý týden nestačil na Vrchlabí, kterému podlehl 2:5. Zlepší si Trutnov reputaci v posledním přípravném zápase?

HC Vrchlabí sehrálo oproti Trutnovu o dvě utkání více. Ze začátku se vrchlabským nedařilo a prohráli dva zápasy s Kolínem - na domácím stadionu 0:1 v prodloužení a na kolínském ledě poměrem 2:4. Zvítězili až nad Dvorem Králové, kdy se trefili pětkrát. V Jablonci ale Vrchlabí nezvládlo koncovku a odjíždělo s prohrou 2:5. Proti Trutnovu si spravil HC Stadion chuť a naopak 5:2 zvítězil.

Poslední přípravný zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu od 18. hodin. Přijďte si užít poslední přátelák, než se sezona rozjede naostro!