HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2016 vyšly tyto články:

3.8.Na zimáku už se mrazíJana PoskerováPrázdniny jsou ve své druhé půlce a zimní stadion Vrchlabí se začíná připravovat na svou další hokejovou sezónu. HC Stadion Vrchlabí čeká čtvrtá sezóna ve druhé lize a zároveň start nových mládežnických družstev HC Stadion Vrchlabí pro ročníky 2009 – starší žáky, týmy mladšího, staršího dorostu a juniorů pokračují ve svých soutěžích jako HC Krkonoše. A protože se blíží přípravné zápasy, posadili jsme se k vychlazenému drinku s Jirkou Jakubcem a Petrem Hlaváčem.
11.8.HC Dynamo Pardubice x HC Adler Mannheim 1:6Jan PřikrylNa vrchlabkém stadionu změřily síly extraligové HC Dynamo Pardubice proti týmu našich západních sousedů HC Adler Mannheim. Utkání se od začátku vyvíjelo v prospěch hostujících Orlů, kteří v první třetině zaznamenali 3 branky, ve druhé periodě přidali další 3 goly a třetí třetina skončila bez branek. Čestný úspěch "domácích" Pardubic zaznamenal Tomáš Rolinek.
18.8.Cvičná premiéra proti KolínuKOL - VRC 7:0, 0.kolo | Jana PoskerováV páteční podvečer vyjede tým HC Stadion Vrchlabí poprvé na led. Představí se na zimáku v Kutné Hoře proti tradičnímu soupeři z Kolína, se kterým se však již krkonošský tým v základní soutěži nepotká. Od letošní sezóny patří Kolín do skupiny Střed, zátímco Vrchlabí je Západ. Zápas začíná v 18:00.
19.8.Úvodní přípravné utkání skončilo debaklem StadionuKOL - VRC 7:0, 0.kolo | Jan PřikrylPrvní třetina udala ráz celého utkání. V této části hry si domácí Kozli vypracovali čtyřbrankový náskok. Druhá část byla bez branek a v poslední dvacetiminutovce zaznamenali domácí další tři úspěšné zásahy. Další přípravné utkání Stadionu tentokrát na domácím ledě se uskuteční v úterý 23. srpna od 18:00 proti juniorce Hradce Králové.
22.8.Hradecká juniorka prověří VrchlabíVRC - HK5 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováTaké v minulé sezóně se tým HC Stadion Vrchlabí utkal v přípravě s extraligovými juniory z Hradce Králové. Mladíci z Mountfieldu přijedou také letos, zápas začína v úterý 23.8. od 18:00.
24.8.Vrchlabí ani podruhé neuspěloVRC - HK5 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováAni druhý přípravný zápas neskončil vítězstvím domácího Stadionu. Po 60.minutách byl stav 3:3 a o vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli junioři z Hradce úspěšnější. Další přípravný zápas se odehraje ve čtvrtek 25.8. od 17:30 a do Vrchlabí přijedou prvoligové Litoměřice.
24.8.Změny v sestavě na LitoměřiceVRC - LTM 1:6, 0.kolo | Jana PoskerováPodle vyjádření sportovního manažera klubu, byly první dva přípravné zápasy pojaty jako zkouška, ve které vůbec nešlo o výsledek. Důležitým faktorem bylo vidět nové hráče v ostré hře. Zítřejší zápas proti Litoměřicím je tedy z pohledu týmu brán jako ostrý start.
25.8.Proti Litoměřicím hrálo Vrchlabí nedůrazněVRC - LTM 1:6, 0.kolo | Jana PoskerováPrvoligové Litoměřice ve Vrchlabí jasně ukázaly, na čem musí ještě domácí tým do ostrého startu soutěže zapracovat. Zejména chybí důraz v zakončení před soupeřovou branou.
26.8.Stadion si připsal první vítězství v přípravěVRC - vie 5:1, 0.kolo | Alan ŠrámekDiváci se mohli při pátku těšit na zajímavého soupeře z Finska, kterým byl tým Viikingit Edustus. Utkání otevřela branka Bláhy po asistenci Šimoníčka. Vrchlabí bylo po čas celého utkání lepším mužstvem a zaslouženě navyšovalo postupně skóre, které uzavřel Šimoníček opět ve spolupráci s Bláhou. Vrchlabí si tak připsalo první vítězství v letošní přípravě.
31.8.HC Stadion Vrchlabí mladšíJana PoskerováSezóna se také pomalu rozjíždí mládežnickým kategoriím HC Stadion Vrchlabí, v polovině srpna měli hráči možnost zúčastnit se hokejové kempu, poslední prázdninový týden čekalo na kategorie přípravky - starších žáků tradiční soustředění v Herlikovicích.