HC Stadion Vrchlabí – Změny v sestavě na Litoměřice
Preview k zápasu

Změny v sestavě na Litoměřice

24.08.2016
Jana Poskerová

Podle vyjádření sportovního manažera klubu, byly první dva přípravné zápasy pojaty jako zkouška, ve které vůbec nešlo o výsledek. Důležitým faktorem bylo vidět nové hráče v ostré hře. Zítřejší zápas proti Litoměřicím je tedy z pohledu týmu brán jako ostrý start.

Jak řekl Jiří Jakubec, sestava, která se objeví zítra na ledě, je již víceméně na 90% hotová a ve stejném seskupení půjdou hráči HC Stadion Vrchlabí na led také v září.

Čtvrteční sestava: Jelínek, Abrahám - Klement, Matějček, Kadavý, Jirků, Sakaev, Erban, Chleborád, Tržický a Hubáček - Maďar, Šťastný, Filip, Urban, Novák, Čurda, Šimoníček, Oppelt, Bláha, Svoboda, Procházka.

Na postu obránců panuje ve Vrchlabí zatím tíživá situace, za Vrchlabí bude nastupovat již dříve zmiňovaný Matějček, který byl na zkoušku v Litoměřicích a zanechal dobrý dojem, nově se do role beka postaví také Tomáš Jirků, který oba přípravné zápasy strávil v obraně a byl platným hráčem, změna se osvědčila. O definitivním setrvání Sakaeva se rozhodne do konce týdne. Ještě stále je reálná možnost, že by se do týmu vrátil také Tadeáš Hejda, o jeho angažmá se jedná. A jména Tržický a Hubáček? Jedná se o benátské hokejisty, kteří mají ve Vrchlabí vyřízené střídané starty. Benátskou řadu rozšíří ještě útočník (jméno zatím není známo...), všichni tři se na vrchlabském ledě představí proti Litoměřicím. Pro návrat domů do Sokolova se rozhodl obránce Michálek, stejně tak nebude za Vrchlabí hrát Kerekanič, který se opět chystá do zámoří.
Další dva obránci jsou přislíbeni z první lajny extraligových juniorů z Hradce, ti při včerejším zápase předvedli velmi dobrý výkon a ve Vrchlabí budou mít stejně jako hráči z Benátek střídavé starty. (Jména budou upřesněna).
×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Letci Letňany
HC Stadion Vrchlabí