HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí ani podruhé neuspělo

Vrchlabí ani podruhé neuspělo

24.08.2016
Jana Poskerová

Ani druhý přípravný zápas neskončil vítězstvím domácího Stadionu. Po 60.minutách byl stav 3:3 a o vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli junioři z Hradce úspěšnější. Další přípravný zápas se odehraje ve čtvrtek 25.8. od 17:30 a do Vrchlabí přijedou prvoligové Litoměřice.

Definitivní tečku za druhým přípravným zápasem udělal Petr Hlaváč:"Nastoupili jsme v omlazené sestavě, přesto si myslím, že to nebylo úplně špatné utkání. První dvě třetiny jsme byli lepším týmem a vytvořili jsme si dostatek šancí. Zejména začátek 2.třetiny byl herně dobrý, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit šance. V závěrečné fázi už byl Hradec lepší, my jsme trochu odpadli fyzicky, ale podržel nás Kuba Sobotka.
Co mě trochu mrzí, jsou nájezdy. Dát jen dva góly je málo, také vzhledem k tomu, kteří hráči jeli.
Proti Litoměřicím nastoupíme v nejsilnější možné sestavě. Chybět bude pouze Tomáš Jirků, který má trenérské povinnosti. Tak se těším ve čtvrtek."