HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Souhrn mládeže 26.1. - 28.1.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
2.2.V dalším zápase uvítáme na domácích ledě celek HC Draci BílinaVRC - BIL 3:2, 22.kolo | Vendula SahánkováDalší sobotní zápas odehraje HC Stadion proti HC Drakům Bílina jako dohrávku 22. kola. Původně se měl hrát zápas s HC Most, ale vzhledem k jejich odstoupení ze soutěže se uvolnil termín pro dohrávku.
2.2.A JE TO VENKU!!!Daniela Udatná

Vážení příznivci vrchlabského hokeje,
v těchto dnech finišují boje v základní části II. ligy a jak můžete sami posoudit, hokejisté HC Stadion Vrchlabí dělají vše pro to, aby dlouhodobou část zakončili na co nejvýhodnější výchozí pozici pro play off. Ve hře je i první příčka a dnes je například jisté, že i tu mají horalé na vlastních hokejkách. Pokud zvládnou závěrečné duely, nebudou se muset na nikoho ohlížet!

Že ale vysoké ambice myslí vážně i vedení klubu, o tom by vás mohla přesvědčit další skvělá zpráva. Na vrchlabskou soupisku bude již brzy zapsáno jméno JAN HLAVÁČ. Ano, už za pár dní se k našemu týmu připojí dvojnásobný mistra světa, hráč s více než čtyřmi sty starty v NHL a v neposlední řadě držitel titulu z nejvyšší domácí soutěže, kde v sezoně 2006/2007 slavil v dresu Sparty Praha.

Zkušený Jan Hlaváč, který 20. září oslaví své 42. narozeniny, by se měl ve Vrchlabí ukázat poprvé před podkrkonošským derby s Trutnovem (hraje se v sobotu 17. 2.). V elitním útoku na něho s největší pravděpodobností čeká místo vedle dalšího matadora týmu Martina Filipa a střelce Tomáše Šťastného.

Spoustě hokejových fanoušků jistě neunikne pikantní záležitost. A to, že se Jan Hlaváč v klubu potká se svým starším bratrem Petrem, jenž u A mužstva působí v roli hlavního trenéra.

3.2.Vrchlabští si připsali na konto 3 vítězné bodyVRC - BIL 3:2, 22.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl v duchu útoků na bílinského brankáře Dominika Chabra, který ale statečně bránil domácímu týmu v získání více branek. První třetinu se pořádně nevedlo ani jednomu celku, ve druhé se domácí tým vzpamatoval a ač jedinou branku třetiny vstřelil Tomáš Šťastný, tak byla tato třetina tou aktivnější. V poslední třetině byli vrchlabští nejaktivnější, ale stále to nebylo dostatečné na bílinského brankáře. Domácí si tak připisují 3 body do tabulky.
5.2.Na slovíčko s Martinem Abrahámem...Lucie HorčičkováJedním z našich brankářů je čtyřiadvacetiletý Martin Abrahám, který působí na vrchlabském ledě již od dětství. Martin nám v krátkém rozhovoru zhodnotil sobotní zápas proti Bílině, prozradil nám také, jak se tým těší na posilu ze zámoří - Honzu Hlaváče. Mimo to se dozvíte i jak Martin hodnotí utkání z brány a celkový průběh letošní sezony.
6.2.HC Stadion navštíví jablonecké Vlky JAB - VRC 8:4, 38.kolo | Raina TomanováDalší utkání odehraje Vrchlabí na ledě Jablonce, kde se představí proti Vlkům. Týmy mají za sebou tři vzájemná utkání, první vyhrál HC Stadion poměrem 4:3, stejným výsledkem skončil i druhý zápas, ale tři body bral Jablonec. Třetí utkání na domácím ledě vyhrálo Vrchlabí, když Vlky rozstřílelo poměrem 10:5. Do konce základní části chybí jen šest zápasů, získá HC Stadion další důležité body?
6.2.Souhrn mládeže 2.2. - 4.2.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
7.2.Vrchlabští nestačili na jablonecké vlkyJAB - VRC 8:4, 38.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas sice začal pro vrchlabské dobře, první branku zápasu dal Jiří Šimoníček s asistencí Pšurného a Jirků. Bohužel další vývoj zápasu pro náš tým již tak pozitivní nebyl. Jablonečtí Vlci si užívali dominance v zápase a během druhé třetiny nastříleli vrchlabským čtyři branky. Třetí třetina již byla herně vyrovnaná, oba týmy daly shodně po třech brankách.
9.2.Do Vrchlabí zavítá Kobra PrahaVRC - KOB 2:3, 39.kolo | Raina TomanováKe čtvrtému vzájemnému zápasu nastoupí soupeři tuto sobotu. HC Kobra má s HC Stadionem negativní bilanci, vrchlabský tým dokázala porazit pouze jednou a to na krkonošském stadionu, kde vyhrála 7:2. Další dvě utkání bralo body Vrchlabí za výhry 4:2 a 3:2 po samostatných nájezdech.
10.2.Pražská Kobra si odváží z Krkonoš tři bodyVRC - KOB 2:3, 39.kolo | Vendula SahánkováHostující tým opět prokázal svoji bojovnou náladu a sebral vrchlabským tři body za výhru. Pokračuje tak série výher na soupeřově půdě. V první třetině nepadl ani jeden gól, ačkoli několik šancí by se našlo. Ve druhé třetina padlo pět gólů, bohužel pro domácí šly tři do jejich branky. Třetí třetina byla plná vyloučení, poslední tresty padly 10 vteřin před koncem. Vrchlabí tak padá na čtvrté místo v tabulce.
13.2.Dva brankáři - dva názoryLucie HorčičkováDruhým z naší brankářské dvojice je pětadvacetiletý Jakub Jelínek, který je na postu brankářské jedničky v našem týmu už od roku 2015. Jak on hodnotí zápasy a jak se liší jeho názory s těmi Martina Abraháma?
14.2.Souhrn mládeže 9.2. - 11.2.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
16.2.Stadion zavítá k rivalovi do TrutnovaTRU - VRC 1:2, 41.kolo | Lucie HorčičkováPo týdenní pauze čeká naše hokejisty derby s rivalem z Trutnova. S tímto soupeřem se Stadion letos utkal již třikrát a skóre je nyní 2:1. Povede se Stadionu zvítězit na trutnovském ledě i tentokrát a skóre tak navýšit? Pojeďte se na to podívat i vy, tuto sobotu 17.2.2018 na trutnovský zimní stadion.
17.2.VyjádřeníDaniela UdatnáDnešní zápas v Trutnově měl velice nepříjemnou noční nebo spíše ranní předehru.
Nějaký "pseudopříznivec" našeho klubu ošklivě vyzdobil stadion v Trutnově.
17.2.Z Trutnova veze HC Stadion cenný skalpTRU - VRC 1:2, 41.kolo | Raina TomanováDalší derby čekalo na trutnovském stadionu na domácí Draky a hosty z Vrchlabí. Po střelecky neúspěšné první třetině se hostující fanoušci, kteří přijeli v hojném počtu, dočkali první vrchlabské branky. Náskok na 2:0 navýšili ve třetí části, domácí ale stačili skórovat pouze jednou a HC Stadion si tak veze tři body.
20.2.Ve středu zavítají na vrchlabský led děčínští MedvědiVRC - DEC 7:1, 42.kolo | Lucie HorčičkováPo sobotním vyhraném derby v Trutnově míří na vrchlabský stadion děčínští Medvědi, kteří mají o pouhé 3 body navíc než HC Stadion. Proti Medvědům se Stadion postaví tuto sezonu již počtvrté, a to ve středu 21.2.2018 od 18:00. Po třech vzájemných utkání je skóre 2:1 pro Stadion, který v posledním společném zápase zvítězil v Děčíně 11:2.
21.2.Vrchlabí dotahuje v tabulce na Jablonec a Děčín!VRC - DEC 7:1, 42.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas byl jasnou nadvládou nad Děčínem, který byl v tabulce o pozici výše než Vrchlabí. V současné době mají oba týmy stejně bodů, ale vrchlabští mají lepší poměr branek. V dnešním zápase se předvedl Jan Hlaváč, naše hostující posila týmu. Připsal si na konto dvě branky a jednu asistenci. Soupeře trápí marodka a tak přijel se sníženým stavem hráčů. I tak se dokázal alespoň jednou prosadit a vstřelit branku.
21.2.Souhrn mládeže 16.2. - 18.2.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
23.2.V sobotu nás čeká poslední výjezd v základní části!RIS - VRC 7:6, 43.kolo | Vendula Sahánková Sobotní zápas vrchlabského týmu se odehraje na ledě zimního stadionu ve Slaném. Proti celku Řisut Stadion letos odehrál tři zápasy a všechny v jeho prospěch.
24.2.HC Stadion odjíždí z ledu soupeře bez boduRIS - VRC 7:6, 43.kolo | Daniela UdatnáHC Stadion podlehl na ledě ve Slaném soupeři HC Řisuty 7:6.
Více informací o zápase najdete v připravovaném článku níže...
Další stránky
12>>