HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.Derby v Trutnově vyhrálo VrchlabíTRU - VRC 2:3, 5.kolo | Jana PoskerováTradiční derby rivalů z Trutnova a Vrchlabí mělo pomalejší start. První třetina byla bez branek, ve druhé třetině otevřeli skóre domácí hráči a Vrchlabí tak muselo dotahovat. Nejinak tomu bylo i v poslední části utkání, kdy domácí Trutnov šel opět do vedení. Vrchlabští hokejisté vyrovnali až v 59. minutě a stejně tak se jim podařilo zápas rozhodnout v poslední minutě prodloužení, kdy o vítězství rozhodl Tomáš Šťastný.
1.10.Mladší žáci jedouVRC - NMH 11:6, 4.kolo | Jana PoskerováMladší žáci jsou jako rozjetá mašina, také ve 4. kole deklasovali soupeře vysokým rozdílem. Zatím ve všech utkáních nastříleli do soupeřovy branky více než 10 gólů.
2.10.Starší žáci začali sezónuVRC - hro 3:3, 4.kolo | Jana PoskerováPo přesunu prvního kola naskočili do ostré sezóny také kluci z kategorie Starší žáci. První zápas skončil remízou.
3.10.Výhra v derby a zaváhání Řisut=odstup pouhých dvou bodů Jan PřikrylPrvní říjnovou sobotu bylo na programu páté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se překvapení zrodilo ve Slaném, kde své domácí zápasy hrají Buldoci z Řisut, kteří hostili Medvědy z Děčína poslední tým této skupiny. Medvědi si z ledu Buldoků odvezli dva body za výhru po nájezdech. Vlci z Jablonce odčinili minulou prohru z ledu Vrchlabí a doma si poradili s týmem Klatov.
3.10.Doma mladší dorost prohrálKRK - BEN 2:5, 4.kolo | Jana PoskerováHráčský výpadek v poslední třetině se vymstil týmu mladšího dorostu, který tak přišel o dobře rozehraný zápas.
3.10.Kolín vzal body mladšímu dorostuKRK - KOL 0:5, 6.kolo | Jana PoskerováNa soupeře z Kolína nestačili v šestém kole hráči mladšího dorostu.
5.10.Rozhovor trenéra "A" týmuRedakcePoslechněte si rozhovor trenéra "A" týmu v Českém rozhlasu
5.10.Dominik Novák: S Vrchlabím jsem se poprvé potkal na Hvězdě PrahaJana PoskerováDominik Novák patří k novým tvářím, které v sezóně 2016/2017 oblékají dres HC Stadion Vrchlabí. V současné době má z pěti zápasů tři body a zároveň nejvíc trestných minut, které nasbíral hlavně v zápase proti Jablonci. Díky jeho vizáži si ho fanoušci na ledě určitě nespletou.
6.10.V šestém kole přijedou ŘisutyVRC - RIS 6:1, 6.kolo | Jana PoskerováPouze dva body od sebe dělí první dva týmy v tabulce. Po pěti odehraných kolech mají Řisuty 13 bodů, Vrchlabí si vybojovalo bodů 11. Sobotní podvečer na zimním stadionu ve Vrchlabí slibuje tak lítý boj.
8.10.HC Stadion porazil BuldokyVRC - RIS 6:1, 6.kolo | Raina TomanováV šestém kolem diváci na vrchlabském stadionu viděli souboj o první místo v tabulce. Domácí hostili řisutské Buldoky a ačkoliv byla první třetina herně vyrovnaná, v prostřední části už HC Stadion vedl 5:1 a náskok si udržel až do konce utkání.
9.10.Přípravka 2008 otevřela mistrovskou sezónuJAR - VRC 4:11, 1.kolo | Jana PoskerováDo ostré sezóny vstoupili v sobotu 8.10. také hráči ročníku 2008. V mistrovských turnajích na ně čekají většinou tři zápasy během dopoledne a kluci hrají 3:3 + brankář. Vstup do sezóny se týmu povedl, první turnaj suverénně ovládli.
9.10.Přátelské utkání 2009Jana PoskerováNedělní dopoledne patřilo také hráčům ročníku 2009 a mladších ve Vrchlabí. Kluci a holky sehráli dvě přátelská utkání se soupeřem z Nového Bydžova
9.10.Mladší dorost opět bez boduDYB - KRK 11:4, 7.kolo | Jana PoskerováAni v 7.kole se týmu mladšího dorostu nepodařilo získat body za misrovské utkání, tentokrát byli poraženi týmem z Pardubic.
10.10.Výhra nad Buldoky nás posunula do čela tabulky Jan PřikrylDruhou říjnovou sobotu bylo na programu šesté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi třetí Kobrou Praha a čtvrtými Vlky z Jablonce. Toho utkání vyšlo lépe domácím Kobrám. O překvapení se v tomto kole postaraly týmy Děčína a Bíliny. Prvně jmenovaný si doma poradil s Kláštercem a Bílina si doma poradila se Sokolovem.
11.10.Vrchlabí zajíždí do Klášterce nad OhříKNO - VRC 6:3, 7.kolo | Raina TomanováHC Stadion ve středu zajíždí ke svému třetímu venkovnímu utkání. Tentokrát se proti němu postaví domácí Klášterec nad Ohří, kterému se zatím bodově moc nedaří.
12.10.Také 2007 otevřela sezónuVRC - NMM 19:10, 1.kolo | Jana PoskerováHráči nejstarší přípravky otevřeli svou sezónu v neděli a to na domácím ledě. Oba zápasy prvního kola vyhráli.
12.10.Vrchlabí nechalo body v KlášterciKNO - VRC 6:3, 7.kolo | Jana PoskerováKlášterec se na svém domácím ledě nenechal zaskočit a hned v úvodu první třetiny se dostal do vedení. Diváci viděli v každé části zápasu tři branky, v každé třetině skóroval vždy jen jeden tým. Klášterec vyhrál první třetinu, ve druhé části zápasu se hostům z Vrchlabí podařilo vyrovnat. Domácí tým však v poslední třetině opět odskočil a vrchlabským hráčům se již nepodařilo výsledek zvrátit.
13.10.Prohra v Klášterci nás vrátila zpátky na druhé místo Jan PřikrylDruhou říjnovou středu bylo na programu sedmé kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se o největší překvapení postarali Draci z Trutnova, kteří na svém ledě dokázali zdolat v prodloužení pražskou Kobru. Novou vítěznou sérii rozjeli Buldoci z Řisut, kteří po minulé prohře v Krkonoších dokázali na svém ledě porazit letos trápící se Klatovy a přisoudili jim poslední místo v tabulce.
13.10.HC Stadion doma přivítá SokolovVRC - SOK 9:1, 8.kolo | Raina TomanováPo nepovedeném sedmém kole, ve kterém se HC Stadionu nedařilo, a z Klášterce nad Ohří odjížděl bez bodu a navíc se šestibrankovým přídělem, se další utkání odehraje na vrchlabském ledě. Vrchlabí se postaví proti Baníku Sokolov.
15.10.Vrchlabí porazilo SokolovVRC - SOK 9:1, 8.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě Vrchlabí suverénně přehrálo soupeře ze Sokolova. Domácí po celou dobu zápasu táhli za delší konec provazu, vyhráli všechny tři třetiny a na ledě byli lepším týmem.
Další stránky
123>>