HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2017 vyšly tyto články:

24.7.Změny v kádru soupeřů: Které tváře se představí proti VrchlabíAlan ŠrámekNová sezóna se pomalu ale jistě blíží. HC Stadion Vrchlabí je v tréninkové fázi včetně nejzvučnější posily Pšurného. My si nyní představíme týmy naší druholigové skupiny a společně se podíváme, kteří hráči přišli a kteří naopak odešli. Kdo se v nadcházející sezóně představí na ledě Vrchlabí jako soupeř? To se dočtete v našem článku.
12.7.Petr Hlaváč odpověděl na otázky fanouškůLucie HorčičkováPřed časem měli fanoušci Vrchlabí možnost položit otázky trenérovi A-týmu Petru Hlaváčovi. Ten si nakonec našel čas, aby ochotně všechny dotazy položené přes klubový web zodpověděl. Mluvil nejenom o svém trenérském stylu, ale i o kamarádství s hráči nebo nasazování mladých nadějí do áčka.
6.7.Ze Zlína až do Krkonoš. Jsem Vrchlabí vděčný, říká PšurnýLucie HorčičkováVýznamnou posilou vrchlabského týmu se stal Michal Pšurný, 31letý útočník pocházející ze Zlína. Borec s prvoligovými i extraligovými zkušenostmi nebude působit ve Vrchlabí jen jako hráč, ale také jako trenér mládeže. „Mládež chceme co nejvíce herně posunout,“ říká v rozhovoru pro klubový web.
2.7.Přátelské derby na trávníku vyhrálo Vrchlabí!Lucie HorčičkováV pátek 30.6.2017 se uskutečnilo přátelské derby na trávníku se Dvorem Králové. Utkání se konalo na vrchlabském fotbalovém stadionu, kam zavítala hojná návštěva. I počasí se nakonec vyvedlo, fotbalový stadion zaplavily paprsky slunce, což ocenili nejenom hráči, ale hlavně diváci.