HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV listopadu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Výsledkový servis mládeže 43. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 43. týden (25.-31.10.2021).
2.11.Pro další body do Benátek? Vrchlabí může zvítězit počtvrté v řaděBEN - VRC 2:3, 18.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání zajedeme do Benátek nad Jizerou, se kterými Vrchlabí odehrálo první kolo letošní sezony. HC Stadionu se v něm dařilo a zvítězil díky dvěma brankám. Soukup navíc udržel čisté konto. Podaří se krkonošskému týmu zvítězit i ve druhém vzájemném utkání?
3.11.Nová opatření pro vstup na zimní stadionLucie HorčičkováPřinášíme vám nová opatření pro vstup na zimní stadion, která se týkají mistrovských utkání A-týmu, zápasů mládeže, veřejného bruslení, školičky bruslení a tréninkových jednotek klubu.
3.11.Z Benátek po boji vezeme dva bodyBEN - VRC 2:3, 18.kolo | Raina TomanováZajímavý zápas se dnes odehrál na ledě Benátek nad Jizerou. Vrchlabí přijelo zvítězit, po první třetině to tak i vypadalo. Nakonec ale zápas dospěl do prodloužení, ve kterém nakonec bod navíc skutečně získal HC Stadion. Utkání rozhodl Michal Pochobradský.
5.11.V sobotu přivítáme na domácím ledě KolínVRC - KOL 4:3, 19.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání HC Stadion nastoupí před domácími diváky proti Kozlům z Kolína. Kolín je až na čtrnáctém místě v tabulce, zatímco Vrchlabí je se třiceti body na místě sedmém. Naváže Vrchlabí pátou výhrou nebo je pokoří Kolín, který v posledním zápase dostal sedm branek?
Partnerem tohoto utkání je firma HAVEX-auto s.r.o.
6.11.Vrchlabí urvalo body proti KolínuVRC - KOL 4:3, 19.kolo | Raina TomanováVelmi zajímavý zápas diváci viděli na vrchlabském stadionu. Ač to nejdříve vypadalo jednoznačně pro Vrchlabí, Kozlové nakonec pozlobili vrchlabské hráče, a třetí třetinu vyhráli poměrem 2:1. Na vítězství to ale nestačilo a nejen díky dvěma gólům Hecla si HC Stadion udržel doma všechny tři body.
8.11.Výsledkový servis mládeže 44. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 44. týden (1.-7.11.2021).
9.11.Spolupráce s HCV mi ve Švédsku opravdu chybí, říká Karolína ErbanováLucie Horčičková Karolína Erbanová - jméno, které je známé v celém českém sportovním prostředí.
Velkou měrou je tato úspěšná česká sportovkyně spojená s naším hokejovým klubem, kde ještě v minulém století začínala s prvními krůčky na ledě, poprvé okusila mládežnický hokej, aby poté přesedlala na rychlobruslení, ve kterém zaznamenala obrovský úspěch v podobě olympijské medaile. Následně se rozhodla vrátit k hokeji, kde nám výborně pomáhala s trénováním mládeže, a zároveň oprášila i svoji hráčskou minulost.
Asi ani ona sama nepočítala s tím, že jako hráčka bude tak úspěšná, aby mohla pomýšlet na reprezentaci. Ta šance se ale naskytla, a tak se se svou typickou zarputilostí a totální profesionalitou vrhla plnou silou za tímto snem a nyní je kousíček od jeho splnění.
11.11.Spolupráce s Hronovem nám skvěle fungujeLucie HorčičkováJak jsme již avizovali před sezónou, tak jsme se pro letošní rok rozhodli navázat spolupráci s druholigovým týmem z Hronova. Nyní vám přinášíme krátké shrnutí a názor představitelů obou klubů.
12.11.Lampionový průvod za sv. Martinem 2021Lucie HorčičkováVe čtvrtek 11. 11. 2021 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod.
Letošního ročníku se zúčastnilo odhadem 800 lidí a bylo to, jako vždy, skvělé.
Všem, kdo jste se zúčastnili patří velké DÍK a doufáme, že se Vám akce líbila a za rok se se všemi opět uvidíme.
Děkujeme Nemocnici Vrchlabí, Petrovi Ticháčkovi, KRNAPu a Městu Vrchlabí za spolupráci při organizaci této akce.
14.11.K dalšímu zápasu zajíždíme do ŠumperkaSUM - VRC 5:1, 20.kolo | Raina TomanováPo delší době opět na led a bojovat o tři body. HC Stadion v pondělí zajíždí na led Šumperka, kde se pokusí získat tři body do tabulky a prodloužit svou vítěznou sérii, která čítá už 5 utkání bez prohry. Šumperk je sice v tabulce až za Vrchlabím, neznamená to ale, že nebude bojovat.
15.11.Výsledkový servis mládeže 45. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 45. týden (8.-14.11.2021).
15.11.Ze Šumperka si body nevezemeSUM - VRC 5:1, 20.kolo | Raina TomanováVelmi těžký zápas se pro vrchlabské hráče odehrál na ledě Šumperka. V utkání vévodili hlavně domácí hráči, především autor tří branek Lukáš Žálčík. Kromě něj střílel góly už jen Petr Kratochvíl a díky těmto střelcům zůstaly tři body v Šumperku. Za Vrchlabí skóroval Urban.
17.11.V. charitativní týden Chance ligyLucie HorčičkováJiž pátým rokem pořádá Chance liga Charitativní týden, kterého se účastní všechny týmy soutěže a letos jsme se do něj poprvé zapojili i my.
Letošní akce probíhá od 17. do 24.11.2021 a zapojit se můžete i vy!
Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.
19.11.Získá Vrchlabí další body v Jihlavě? JIH - VRC 9:2, 22.kolo | Raina TomanováPo pětidenní pauze čeká v sobotu vrchlabský celek výjezd do Jihlavy, se kterou v prvním zápase padl až po samostatných nájezdech. HC Stadion si po prohraném utkání v Šumperku bude chtít spravit chuť a zvítězit.
20.11.Vrchlabí jede z Jihlavy s devítibrankovým nášupemJIH - VRC 9:2, 22.kolo | Raina TomanováHC Stadion jede z Jihlavy s velkým nášupem devíti branek. Sice otevřelo Vrchlabí skóre zápasu, následně se ale prosazovali pouze domácí hráči. Ve druhé třetině jasně dominovali a vyhráli ji 5:0. Za Vrchlabí vstřelil branku Matýs a výsledek korigoval ještě Voženílek.
22.11.Výsledkový servis mládeže 46. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 46. týden (15.-21.11.2021).
26.11.Spraví si Vrchlabí chuť na ledě Poruby?POR - VRC 4:5, 24.kolo | Raina TomanováVrchlabí se po týdenní pauze vydá na led Poruby. První vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, které před domácími diváky Porubu udolalo poměrem 4:3. Porubu od HC Stadionu dělí už osm bodů, nutno ale dodat, že umístění v tabulce není vůbec podstatné.
26.11.Na slovíčko s Tomášem KautemLucie HorčičkováTomáš Kaut je dvaatřicetiletý útočník s bohatými zkušenostmi, který pochází ze Žďáru nad Sázavou. Ještě v loňské sezóně oblékal dres soupeře z Prostějova.
27.11.Z Poruby odjíždíme s dvěma bodyPOR - VRC 4:5, 24.kolo | Raina TomanováVelmi vyrovnaný zápas viděli diváci v sobotu odpoledne v ostravské Porubě. Druhý vzájemný zápas letošní sezony dopadl i tentokrát lépe pro HC Stadion. O výhře rozhodlo prodloužení, kdy druhý bod pro HC Stadion zařídil Ondřej Matýs.
Další stránky
12>>